Madalyon kolyeler günlük yaşamınızda kullanabileceğiniz şekildedir. Gümüş veya altın bir zincire asılan çeşitli tasarımlardan küçük veya büyük boy bir kolyedir. Altın, Gümüş vb. kolyeler alabilirsiniz. Dini, süslü, pırlanta işlemeli ve diğer değerli taşlarla da pek çok tasarım olabilir. Sarkık kolye takmayı sevenler, kolye uçlarındaki tasarım çeşitliliğini keşfedebilir..

Sevimli ve Şık Madalyon Kolye:

Moda ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde gösterilen madalyon kolyeleri burada bulalım..

1. Kelebek Broş Madalyon Kolye:

Kelebek Broş Madalyon Kolye

Bu, kelebek broş ve yuvarlak halka ile iliştirilmiş altın bir madalyon kolyedir. Bu güzel kelebek, parlak beyaz pırlantalarla ve hatta bir yüzüğün katmanına işlenmiştir; yuvarlak bir elmas serisi var. Kelebek ve açık halka karışımı bir kolye ucu olarak harika görünüyor.

2. Geleneksel Madalyon Kolye:

Geleneksel Madalyon Kolye

Bu madalyon kolye, dini temaya dayalı bir tasarıma sahiptir. Bunda ‘OM’ yaratıldı ve Hintçe ‘Hari’ yazıldı. ‘OM’ üzerindeki yarım ay tasarımında elmaslar takılı. Hari ve Hari, yani Shiva’nın ikili gücünü gösterir. Bu sizin için en iyi hediye seçeneği olabilir.

3. Shri Yantra Madalyon Kolye:

Shri Yantra Madalyon Kolye

Gümüş üzerine bu madalyon kolyenin üzerine bir Shri Yantra işlenmiştir. Bu Shri Yantra, Tanrıça Durga’nın gücünü içerir. Shri Yantra, evde veya ofisinizde bulundurmak için çok hayırlıdır. Müminler onu madalyon olarak bile takarlar ve nimetlerini almaya devam ederler..

4. Cam Stili Madalyon Kolye:

Cam Tarzı Madalyon Kolye

Bu cam, altınla kaplanmış kalp madalyon kolye şeklindedir. Açıkça görülebilen bu bardağın içine kurutulmuş çiçekler konur. Bu cam kolye her zaman muhteşem ve büyüleyici görünüyor. Bu cam güzelce kesilmiş ve kalınlığından belli oluyor..

5. Aşıklar Özel Madalyon Kolye:

Aşıklar Özel Madalyon Kolye

Kalp tasarımında fotoğraflı madalyon kolyedir. Her iki tarafında da sevdiklerinizin küçük fotoğraflarını saklayabilirsiniz. Bu tür madalyon sevenler tarafından çok kullanılır ve birbirlerinin fotoğraflarını bu kalpte tutarlar. Birbirlerine olan sevgilerini bu şekilde ifade ederler..

6. Elmas Tarzı Yuvarlak Madalyon Kolye:

Pırlanta Stil Yuvarlak Madalyon Kolye

Bu yuvarlak şekilli elmas madalyon kolye, ışıltılı niteliklere sahip. Orta çemberde, pırlanta taşlı bir dizi pırlanta var ve genel olarak pırlantalı bir yuvarlak seri daha var. Dairesel elmas tasarımlı kolye pek kullanılmamaktadır..

7. Yaylı Kalp Madalyon:

Yaylı Kalp Madalyon

Bu altın kalpli madalyon kolye, benzersiz bir madalyon konseptine sahiptir. Bu kalp tasarımının içinde saat var ve beyaz dantelle bağlanmış bir fiyonk var. Bu, hem kolye hem de saat olarak kullanabileceğiniz iki amaçlı madalyon tasarımıdır. Onu giymek sizi farklı gösterecek.

8. Gözyaşı Madalyon Kolye:

Gözyaşı Madalyon Kolye

Bu gümüş madalyon kolye, gözyaşı damlası tasarımıyla çok eğlenceli. Gümüş ipli bu kolye ucuna serin bir gözyaşı şekli verilmiş ve ortasına bir adet yumuşak inci iliştirilmiş. Görünüşe göre bu inciyi gümüş teller koruyor. Bu tasarım sadece hoş ve çok güzel.

9. Sarı Safir Madalyon Kolye:

Sarı Safir Madalyon Kolye

Bu kolye madalyonu Altın sarısı safirden yapılmıştır. Sarı safir yerine başka değerli taşlar da ekleyebilirsiniz. Astrolojiye inanan birçok insan bu taş işlemeli kolyeyi takar. Jüpiter’in özelliklerini betimleyen oval şekilli sarı safirdir..

Bir madalyon kolye takarken, kapılmaya karşı ekstra özen göstermeniz gerekir. Her durumda giyilen zarif tasarımlı kolyeler sizi cazibe merkezi haline getirebilir. Normal olandan farklı görünmenizi sağlar.