Kai einame į šiaurės Indiją, matome, kad visuose maisto produktuose gausime daug jogurto! Tradicija jogurtus gaminti namuose yra tikrai labai sena.

Jogurtas yra ne tik skanus, bet ir naudingas mūsų organizmui. Jis yra įvairių formų ir skonio. Jūs taip pat galite valgyti ar gerti! Tai priklauso nuo jogurto konsistencijos.

jogurto receptai

Natūralus jogurtas gaminamas be cukraus ar vaisių ar jokio papildomo skonio. Jis turi sniego baltumo spalvą ir labai lygią, minkštą ir kreminę tekstūrą.

Kaip minėta aukščiau, jogurtas yra įvairių rūšių: jis tiekiamas neriebiu arba neriebiu, taip pat vaisių aromatiniu ar saldintu produktu..

Geriausi naminio jogurto receptai:

1. Graikiškas arba įtemptas jogurtas:

jogurto receptai 1

Tai labai skanus paprastos formos jogurto valgymo receptas. Na, tai visiškai prieštarauja pavadinimui „graikų jogurtas“, jis visai ne iš Graikijos pusės. Tai tiesiog vaizduoja egzotišką ir tikrai labai skanų užkandį, kuriuo galima mėgautis vasarą. Pagal šį receptą jogurtas išlieka tikrai tirštas, nes visas vanduo yra ištemptas, o lieka tik kreminė ir tiršta tekstūra. Tai tikrai geras ir tobulas ingredientų vasaros sezonas kokteiliams ir vasaros kritimams.

2. Jogurto padažas:

jogurto receptai

Kaip ir bet kuris kitas aštrus panardintas jogurtas gali būti naudojamas vietoje bet kokio įprasto panardinimo. Tirštas ir kreminis jogurtas su visais traškiais svogūnais ir žemės riešutais (arba bet kuriuo kitu jums patinkančiu padažu). Šis jogurto panardinimo receptas yra labai paprastas ir labai greitai pagaminamas ir gali būti naudojamas kaip užkandis arba kaip salotų padažas.

3. Jogurto kebabai:

jogurto receptai3

Žmogus, paragavęs kebabo, tampa jo meilužiu amžiams. Panašiai šis kebabo receptas buvo dar skanesnis ir skanesnis pridėjus jogurto. Šiuose kebabuose kaip pagardintas jogurtas naudojamas su varške, razinomis, migdolais ir pipirais. Iš išorės jie atrodė tikrai raudoni ir traškūs, o viduje – itin minkšti, saldūs ir kreminiai.

4. Bulvių ir jogurto salotos:

jogurto receptai4

Pažadame, kad išbandę tai tikrai mylėsite salotas! Paimkite virtų bulvių, plaktą/tirštą jogurtą ir keptas garstyčias su kmynų sėklomis. Gausite gražų dubenį kreminių ir skanių salotų, kurias ir jauni, ir seni mielai valgys visą dieną.

5. Jogurto ėriena:

Jogurto receptai 5

Tai vėl skanus receptas. Paimkite keletą ėrienos gabalėlių, virtų ghee ir jogurte, kol jie suminkštės, tada uždenkite sausais mėtų lapeliais. Tai tikrai populiarus ir sotus Kašmyro patiekalas, kuris pripildys jūsų namus skaniu aromatu, kurio negalėsite pamiršti.

6. Srikhandas:

jogurto receptai6

Viešpaties Krišnos bhaktai turi tikrą jogurto skonį ir iš jo gamina šį nuostabų patiekalą. Šis jogurtas yra pasaldintas ir gali būti valgomas kaip saldus patiekalas po valgio. Tai labai raminantis ir nuostabus jogurto, pieno, grietinėlės, šafrano ir kardamono mišinys.

7. Lassi:

jogurto receptai7

Tai lengviausia jogurto forma! Receptas kilęs iš visos Šiaurės Amerikos. „Lassi“ galima gaminti kaip saldų gėrimą, sūrų ar net paprastą. Galite vartoti tiek tirštą, tiek skystą

8. Tadka Dahi:

jogurto receptai8

Skanus ir galingas skystas užkandis. Tai tikrai labai paprasta, tačiau tai pakeri. Jums reikia išplauti jogurtą ir gerai išmaišyti ant viryklės su svogūnais, pomidorais, aitriosiomis paprikomis, kastoori methi ir šviežiais kario lapais.

9. Mango jogurto ledas:

Jogurto receptai9

Kodėl išleisti didžiulę sumą ledų parduotuvėms, pavyzdžiui, kokosų uogoms? Pabandykite savo namuose pasigaminti itin gardžios dykumos ar ledų su jogurtu. Su šviežiai išplaktu jogurtu, šiek tiek jaggery ir daugybe šviežios mango tyrės gaunamas nuostabus jogurto ledas.