Emo makiažui paprastai būdingi ilgi dažyti plaukai, sunkus makiažas, auskarų vėrimas ir blyški oda. Makiažas, kurį šiandien naudoja dauguma vaikinų ir merginų, yra gana esminis, nes jų plaukai yra vienas aspektas. Jis gali būti sluoksniuotas arba dažytas keliomis spalvomis, tokiomis kaip raudona, violetinė, rožinė, blondinė, mėlyna arba juoda. Jų makiažas susideda iš netikrų blakstienų, tamsių akių kontūro pieštukų ir pieštukų, tušo ir tamsių lūpų dažų bei atspalvių. Apsirengimas gali būti labai atsitiktinis; tačiau dauguma jų dėvi tamsius drabužius.

9 gražus „Emo“ makiažas:

1. Atsitiktinė „Emo Girl“:

Atsitiktinė „Emo Girl“

Taigi norite elegantiško ir madingo požiūrio su emocijų jautrumu? Na, mes tikrai rekomenduosime jums šį. Atsitiktinė emo merginos išvaizda yra ideali, reprezentatyvi ir gana stilinga. Prieš pradėdami makiažą, turite naudoti gerą valiklį ir emo pagrindą. Naudokite giliai raudoną spalvą lūpoms ir gausiai užtepkite akių kontūro pieštuką.

2. Gotikinė rožinė emo mergina:

Gotikinė rožinė emo mergina

Eikite rožinės spalvos su gotikiniu rožiniu emo įvaizdžiu. Tam reikia uždėti daugybę tušo ir akių pieštuko. Turėsite sukurti tamsų ir purvą žvilgsnį į išorinį akių kampą, nes tai glostys jūsų veidą ir papildys jūsų stilių..

3. Purpuriniai plaukai Emo Girl:

Purpurinių plaukų „Emo Girl“

Purpurinių plaukų „Emo Girl“ išvaizda yra visiškai įžūli ir prašmatni. Šis turi labai aštrų ir aiškų plaukų stilių, o makiažas yra ikoniškas. Jei norite, taip pat galite pridėti keletą dryžių ir pagyvinti savo išvaizdą, padarydami sunkų ir stiprų akių makiažą. Lūpoms naudokite paprastą spalvą.

4. „Side Pony Emo“ išvaizda:

„Side Pony Emo Look“

Norėdami gauti „Emo Look“, galite išbandyti ir įvairias šukuosenas; ypač šis. Galite pasidaryti šoninę ponio uodegą ir leisti savo ilgiems ir gražiams kirpčiukams nukristi aplink ausis. Dėl to atrodysite kaip emo princesė. Pridėkite jam žavesio naudodami sunkų akių kontūro pieštuką ir neutralią lūpų spalvą.

5. Paauglių emo makiažas:

Paauglių emo makiažas

Paauglių emo makiažui galite išbandyti keletą netikrų plaukų ruožų. Tai pabrėš jūsų plaukų grožį ir suteiks jums labai spalvingą išvaizdą. Didelį dėmesį skirkite akims ir sukurkite labai tamsų ir sunkų vaizdą, pasitelkdami juodus akių šešėlius, akių kontūro pieštuką ir pieštuką. Tačiau nepersistenkite per daug.

6. Punk Emo Girl:

Punk Emo Girl

Jei esate pankroko gerbėjas, šis stilius jums tinka. Naudokite tamsiai raudoną spalvą lūpoms, gerą rausvą skaistalą akims ir gražų storą kontūro pieštuką ant akių vokų.

7. Seksualus Emo makiažas:

Seksualus Emo makiažas

Šis stilius reikalauja dėvėti netikras blakstienas, keletą stiprių violetinių lūpų dažų ir geros kokybės emo pagrindą. Sukurkite nedidelę vietą prie ausies, naudodami akių kontūro pieštuką, kad sukurtumėte tą drąsią ir seksualią išvaizdą, kurios visada norėjote.

8. Madinga emocijų išvaizda:

Madinga „Emo“ išvaizda

Jei turite auskarų vėrimą, galite išbandyti šią išvaizdą. Norėdami, kad jūsų akys atrodytų elegantiškai ir drąsiai, naudokite daugybę tušo ir pieštuko. Gaukite keletą šukuosenų ir šukuokite plaukus įprasta emo mada.

9. Mielas ir mergaitiškas emocijų vaizdas:

Miela ir mergaitiška emocijų išvaizda

Dėl šio stiliaus leiskite savo kirpčiukams priartėti prie akių, nes tai pabrėš svajingą ir jautrų požiūrį, kurio visada norėjote. Naudokite mielą lankelį, kad atrodytumėte moteriškiau ir mergaitiškiau, ir paryškinkite akis akių kontūro pieštukais ir pieštukais.