Blakstienų tušas yra būtinas moterims, kurios mėgsta tepti makiažą, taip yra todėl, kad tušas akims suteikia daugiau grožio. Ir yra žinoma, kad jei jūsų akių makiažas yra gerai atliktas, beveik pusė jūsų makiažo yra baigtas, nes akys yra viena iš svarbiausių veido dalių, kurios visada pastebimos. Ir būtent akys apibrėžia jūsų išvaizdą šiai progai. Kai kurie tušas suteikia blakstienoms spalvą, kiti – apimties, o kiti tiesiog apibrėžia garbanas ir jas pailgina. Vienas garsiausių prekės ženklų su nuostabiais tušais yra „Dior“. Šiame straipsnyje aptariami geriausi „Dior“ tušas, tinkantys jūsų blakstienoms.

Kaip rodo pavadinimas, šis prekės ženklas buvo pavadintas jo įkūrėjo Christian Christian Dior vardu. Šis prekės ženklas pradėjo veikti 1947 m. Šis prekės ženklas visada sunkiai dirbo siekdamas savo klientų etalono ir jis buvo sėkmingas. Nuo pat savo egzistavimo laiko ji sunkiai dirbo, kad klientams teiktų geriausią aptarnavimą, teikdama geriausius produktus. Tai prekės ženklas, kuris pabrėžia eleganciją ir grožį bei apibrėžia jį visiškai nauju būdu.

Šio prekės ženklo gaminami blakstienų tukai taip pat yra unikalūs, o čia pateikiamas kai kurių nuostabių visų laikų tušų sąrašas. Pažvelkite į šiuos nuostabius produktus.

1. „Dior White“ tušas:

Šis „White DiorShow Maximizer Base“ blakstienų tušas yra blakstienų gruntas. Tai sukuria lygų pagrindą jūsų blakstienoms tolygiai ir efektyviai tepti tušą. Tai taip pat veikia kaip putlusis serumas, kuris sukuria apimtį ir suteikia blakstienoms tobulą pakėlimą. Taip pat jūsų blakstienos tampa itin minkštos.

2. „Dior Purple“ tušas:

Peržiūrėkite šį keistą ir unikalų „Diorshow Purple“ tušą. Šis naujos kartos tušas „Dior“ siūlo žaismingą purpurinę spalvą moterims, mėgstančioms eksperimentuoti su savo išvaizda. Jį dažnai naudoja makiažo menininkai, norėdami sukurti nepriekaištingai purpurines akių blakstienas.

3. „Dior Diorshow“ vandeniui atsparus tušas:

„Dior“ tušas 1

Neperšlampamas tušas „Diorshow“ yra itin spalvingas „Dior“ kačių akių makiažas, kuris sutirština, pailgina ir išlenkia blakstienas iki n laipsnio. Kadangi tai yra neperšlampama versija, galite plaukti, aptaškyti ar net nubraukti kelis ašarų lašus.

4. „Dior Diorshow Eye Conic“ tušas:

„Dior“ tušas 2

„Diorshow“ ikoninis tušas yra tušas su novatorišku įstrižu šepetėliu, kuris ne tik apibrėžia, bet ir garbanoja blakstienas. Tai vienas iš geriausiai parduodamų tušų ir su ilgu šepetėliu. Šereliai pagaminti iš plastiko ir leidžia tolygiai pasiskirstyti ant kiekvienos blakstienos. Šis tušas yra atsparus dėmėms ir ilgai išliekantis su 24 valandų garbanojimo formule.

5. „Dior Diorshow New Looks“ tušas:

„Dior“ tušas 3

„Diorshow“ naujos išvaizdos tušas-tai tušas, kuris suteikia neribotą apimtį ir prideda blakstienų dauginimo efektą. Tušas sukurtas taip, kad sugautų ir padengtų kiekvieną peleną, kad sustiprintų jo poveikį.

6. „Dior Diorshow Iconic Over Curl“ tušas:

„Dior“ tušas 4

„Diorshow“ ikoninis virš garbanoto tušas yra revoliucinis tušas, turintis išlenktą šepetėlį, pasižymintis įspūdingu apimtimi ir sukuriantis garbanas kiekvieną dieną. Tai specialiai sukurta taip, kad vos vienu brūkštelėjimu būtų suteiktos ypač ilgos blakstienos. Minkšti silikoniniai šeriai padengia kiekvieną blakstieną formule, kuri užtikrina ilgalaikį efektą.

7. „Dior Diorshow“ tušas:

„Dior“ tušas 5

„Diorshow“ tušas yra apdovanojimus pelnęs tušas, kuris buvo mėgstamas užkulisiuose nuo pastaruosius dešimt metų. Jis būna tik juodos spalvos, bet ir rudos bei mėlynos spalvos. Jis puikiai priaugina ir priaugina blakstienas.

8. „Dior Diorshow Extase“ tušas:

„Dior“ tušas 6

„Diorshow Extase“ blakstienų tušas iš „Dior“ yra blakstienų tušas, kuris priaugina ir pašalina blakstienas. Jis užtikrina didelį smūgį vos vienu smūgiu. Jis taip pat atkuria pažeistas blakstienas ir skatina pilnesnes ir tvirtesnes blakstienas.

9. „Dior Diorshow Black Out Waterproof“:

„Dior“ tušas 7

„Diorshow back out“ vandeniui atsparus tušas iš „Dior“ yra geresnė nei bet kada perkamiausio „Diorshow“ neperšlampamo tušo versija. Tai neperšlampamas tušas, kuris vienu smūgiu sukuria intensyvų poveikį blakstienoms.

10. „Dior Diorshow“ ikoninis vandeniui atsparus tušas:

„Dior“ tušas 8

„Diorshow“ ikoninis vandeniui atsparus tušas iš „Dior“ yra neperšlampama perkamiausio „Diorshow“ ikoninio tušo versija. Jis tarnauja ilgai ir be dėmių, todėl jį galite nešioti net dvidešimt keturias valandas, nesijaudindami jį pakartotinai tepti.

11. „Dior Diorshow New Look“ tušas:

„Dior“ tušas 9

„Diorshow“ naujos išvaizdos tušas iš „Dior“ yra tušas, kuris suteikia neribotą apimtį ir prideda blakstienų dauginimo efektą. Tušas sukurtas taip, kad sugautų ir padengtų kiekvieną blakstieną, kad būtų užtikrinta geriausia apdaila.

„Dior“ tušas garsėja ne tik nuolatiniais pirkėjais, bet ir aukščiausio lygio makiažo specialistais. Jie ypač pasirinkti kilimo ir tūpimo tako išvaizdai, todėl modeliai turi atrodyti tobulai ilgesniam laikui. Šiuose tušuose yra patentuota oro užrakto technologija, kuri neleidžia skysčiui išdžiūti. Taigi, tušas gali būti naudojamas ilgą laiką ir kiekvieną kartą sukurti tą patį ilgalaikį efektą. Jei ieškote tankesnių, tankesnių blakstienų, geriausias pasirinkimas yra „Dior“. Nors Indijos rinkoje jie gali būti šiek tiek brangūs, rezultatai tikrai verti kiekvieno cento.