Yra daug žinomų kompanijų, siūlančių akių šešėlius. Kai kurios spalvos labai patinka iš tam tikrų diapazonų.

Žemiau yra 15 geriausių akių šešėlių, kuriuos būtina nusipirkti kiekvienai moteriai, norint sukurti spalvingą išvaizdą, nesvarbu, ar tai būtų įprasta dėvėti, ar vakarėlio metu.

Naujausi Indijos akių šešėliai:

1. „Maybelline Color Tattoo- Edgy Emerald“:

akių šešėliai

Tai monofoniniai dėklai, kuriuose yra tam tikrų spalvų. Tai labai garsūs ir mėgstami daugelio moterų. Taip pat galite įsigyti kitų spalvų, tokių kaip „Fierce“ ir „Tangy“, nudažyti purpurine spalva ir tt. Tai kainuoja nuo 350 INR iki 400 INR maždaug už 4 gramus.

2. Clinique All About Shadow Duo – Kaip Mink:

„Clinique All About Shadow Duo Like Mink“

Tai brangus dviejų spalvų šviesiai rusvos ir smėlio spalvos atvejis. Tai sukurta norint sukurti gražią nuogą ir natūralią išvaizdą dienos metu ir reguliariai dėvėti. Tai yra 2,26 gramo ir yra labai brangi – maždaug 3000 INR.

3. „Konad Classic Romantic Woman“:

Konad klasikinė romantiška moteris

Šioje paletėje yra 3 spalvos ir visos yra skirtingos rožinės, violetinės ir perlamutrinės spalvos. Perlų spalva gali būti naudojama žymeklio efektui sukurti. Galite nusipirkti ir sukurti dūminį rausvą efektą dienos metu. Tai galite nusipirkti už 7,5 gramus už kainą, kuri yra gana didelė – nuo 850 INR iki 900 INR

4. „Amara Cosmetics Shadow“:

„Amara Cosmetics Shadow“

Tai 4 spalvų dėklas, ir jūs galite reguliariai naudoti šias skirtingas spalvas. Šį 11 gramų dėklą galite nusipirkti už maždaug 1200–1500 INR kainą. Spalvos yra tokios, kaip parodyta aukščiau esančiame paveikslėlyje. Jis turi sidabrišką žymeklio spalvą, pilką spalvą, šviesiai juodą spalvą ir tamsiai juodą spalvą, todėl jums gali prireikti sukurti labai vakarėlio stilių.

5. „Konad Classic Woman“ paletė:

„Konad Classic Woman“ paletė

Šioje paletėje yra 3 spalvos ir visos yra skirtingo šokolado, žalios ir perlamutrinės spalvos. Perlų spalva gali būti naudojama žymeklio efektui sukurti. Tai galite nusipirkti už 7,5 gramus už kainą, kuri yra gana didelė – nuo 850 INR iki 900 INR.

6. „Nvey Eco Organic“ šešėlis- „Midnight Blue“:

„Nvey Eco Organic“ šešėlis „Midnight Blue“

Tai matinė mėlyna spalva ir gali būti tinkama dėvėti minkštą dieną. Tai ekologiška ir dėvint nesudirgina. Šį 1,5 gramo galite nusipirkti už maždaug 1500–1800 INR kainą.

7. „Lakme Color Illusion“- rožinis perlas:

„Lakme Color Illusion“ rožinis perlas

Ši spalva yra labai mėgstama daugeliui moterų. Jis turi šviesių blizgučių ir gali būti dėvimas įprastam neutraliam rausvam atspalviui, taip pat dėvėti dieną, kai einate apsipirkti ar mergaičių vakarui. Tai galite nusipirkti už 3,5 gramo už maždaug 750–800 INR.

8. „Lakme Color Illusion“ – aukso perlas:

Lakme Color Illusion auksinis perlas

Tai graži auksinė blizganti spalva, kurią galima naudoti vakarėliams ir tradicinėms progoms. Tai labai tinka įdegusiai veido odai. Tai galite nusipirkti už 750–800 INR maždaug už 3,5 gramo.

9. „Lakme Color Illusion“- mėlynas perlas:

„Lakme Color Illusion Blue Pearl“

Tai šviesiai mėlyna spalva su šviesiais blizgučiais. Tai gali būti labai tinkama dėvėti dieną. Tai kaina nuo 750 INR iki 800 INR už 3,5 gramo.

10. Loreal Paris Infallible Monos- Forever Pink:

„Loreal Paris Infallible Monos Forever Pink“

Tai rausvai smėlio spalvos ir turi daug blizgesio. Tai gali būti naudinga dieną ir net naktį, kai norite šviesiai neutralios rausvos spalvos. Tai yra 3,5 gramo, kurio kaina yra maždaug 500 INR, ir yra mėgstamiausia tarp daugelio moterų.

11. Loreal Paris Infallible Monos- Purple Obsession:

„Loreal Paris Infallible Monos Purple“ manija

Tai blizganti purpurinė spalva ir pateikiama išskirtinėje pakuotėje. Tai brangu ir gali būti naudojama kaip vakarėlio spalva. Tai yra 3,5 gramo ir kainuoja maždaug 500 INR.

12. Loreal Paris Infallible Monos- Amžinoji juoda:

Loreal Paris Infallible Monos Eternal Black

Tai yra juodas atspalvis, kurį galite dėvėti, kad sukurtumėte vakarėlį kaip dramą. Tai yra 3,5 gramo dėklas ir kainuoja maždaug 500 INR.

13. „Lakme“ stilistės dramos pieštukas:

Lakme stilistas Drama Crayon

Tai brangios spalvos pieštukas, kuris suteikia sklandų efektą. Tai lengva pritaikyti. Tai lengvai slysta ir greitai įmanomas net ir dirbant. Tai gali būti naudinga ir pradedantiesiems. Tai 4,4 gramų pieštukas, kurio kaina yra nuo 700 iki 800 INR. Tai brangu, tačiau galite nusipirkti, jei kainos nėra prieinamos ir norite geros kokybės lengvai naudojamo pieštuko.

14. Spalvų esencijos perlų efekto pieštukai:

„Coloressence Pearl Effect“ pieštukai

Tai skirta tiems, kurie nori išvengti laiko miltelių dažymui ir teptuko naudojimui. Tai palengvina taikymą tik keliais slydimais ir sukuria visiškai blizgantį efektą. Jie turi blizgantį ir blizgantį efektą. Tai gali būti naudinga tiems, kurie eina į vakarėlį, taip pat gali būti naudinga tiems, kurie turi sluoksniuotą paviršių. Tačiau tai pasibaigia tiems, kurie turi riebų paviršių. Tačiau galite juos nusipirkti ir lengvai nešiotis savo maišelyje, o po kelių sekundžių jūsų išvaizda gali patamsėti, kai nenešiojate mažo veidrodžio. Iš šio asortimento galite gauti rožinės, žalios, sidabrinės, violetinės ir kt. Jie kainuoja apie 150–200 INR, maždaug 2,25 gramo, ir yra lengvai prieinami.

15. NYX Jumbo akių pieštukai:

NYX Jumbo akių pieštukai

Jie siūlo kreminės lygios spalvos, ir jūs galite juos naudoti galanddami juos kaip įprastus pieštukus. Juos lengva naudoti ir labai lengva nešiotis rankinėje. Tačiau tai gali būti netinkama tiems, kurių paviršius riebus. Tačiau jei nemėgstate nešioti spalvų ir tepate teptuku, tai turite nusipirkti. Jie lengvai telpa į mažą piniginę ir yra labai lengvai pritaikomi net ir neturint veidrodžio. Minkštą slydimą galima padaryti per kelias sekundes. Jie yra įdomių spalvų ir turi lengvą blizgesį. Jų kaina yra nuo 350 INR iki 400 INR maždaug už 5 gramų pieštukų svorius.

Vaizdų šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.