Daugelis moterų mėgsta eksperimentuoti su įvairių tipų išvaizda su skirtingų atspalvių akių šešėliais. Jiems labiau prieinama pirkti visą komplektą nei pirkti atskirus dėklus. Žemiau yra 15 geriausių akių šešėlių rinkinių, kuriuos galite nusipirkti, priklausomai nuo to, kokių spalvų tipų norite.

Gražūs akių šešėlių rinkiniai, kuriuos galima įsigyti Indijoje:

Čia rasite surastą akių šešėlių rinkinių sąrašą, kuris tikrai pagerins jūsų išvaizdą.

1. E.L.F akių ir lūpų rinkinys daugiaspalvis:

akių šešėlių rinkiniai

Jį parduoda labai garsi kompanija, kuri yra mėgstama daugelio moterų. Tai vidutinės kainos įvairių spalvų rinkinys, kurį galite naudoti kurdami įvairius stilius. Tai galite dėvėti tiek dienos, tiek nakties metu. Čia yra beveik visos spalvos, nuo pastelinių iki neonų, kurių jums gali prireikti. Jis turi keletą skirtingų tamsių spalvų, kurias galima naudoti norint sušvelninti efektą. Jie turi labai lengvą blizgesį, kurio beveik nematyti. Tai kainuoja 2000 INR už 89,8 gramus.

2. „Maybelline Diamond Quad Shade“- vario ruda:

„Maybelline Diamond Quad Shade Copper Brown“

Jame yra 4 spalvos, kaip nurodyta pavadinime, ir tai turi labai gražius blizgučius, kurie suteikia blizgesį. Galite juos lengvai naudoti, nes jie yra labai sklandūs. Tai vidutiniškai kainuoja 500 INR už 2,5 gramo.

3. „Maybelline Diamond Quad Shade- Ocean Blue“:

„Maybelline Diamond Quad Shade Ocean Blue“

Tai dar 4 spalvų rinkinys, kuriame yra 4 mėlynos spalvos atspalviai. Tai galite nusipirkti už 500 INR maždaug už 2,5 gramo.

4. Spalvų juosta- įsigykite makiažo rinkinį:

Spalvų juosta Gaukite makiažo rinkinį „Look“

Jame yra 2 skaistalų spalvos ir 4 keptos spalvos. Tai galite lengvai dėvėti, nes jis taip pat turi mažą veidrodį ir jį lengva pakartotinai naudoti net tada, kai esate lauke su draugais apsipirkti. Tai kainuoja maždaug 1500–1700 INR.

5. „ADS Makeup Multi Colored Collection Case“ A8199:

„ADS Makeup“ daugiaspalvis kolekcijos dėklas A8199

Jame yra ne tik 24 gražios spalvos, bet ir skaistalai, kompaktiškos ir lūpų spalvos. Tai galite naudoti įvairiems efektams, nesvarbu, ar dėvėti dieną, ar naktį. Tai taip pat yra geras vakarėlio naudojimo dalykas. Jei norite nusipirkti išskirtinį kolekciją, kuri yra labai įvairi, turite tai nusipirkti. Tai kainuoja tik 500 INR ir yra geras dalykas pradedantiesiems ir taip pat kolegijų studentams.

6. Revlon Luminance kreminis šešėlis:

„Revlon luminance Cream Shadow“ kremas

Jį sudaro 4 spalvos ir galite pasirinkti bet kurį variantą pagal savo patogumą. Tai kainuoja apie 500 INR. Tai tinka kasdieniam dėvėjimui ir vakarėliui.

7. ADS spalvų serijos rinkinys A8324:

ADS spalvų serijos rinkinys A8324

Yra 10 spalvų dėklas. Šio dėklo kaina yra tik apie 300 INR. Tai tinka pradedantiesiems, paaugliams ir kolegijų merginoms.

8. „Oriflame Pure“ spalvų rinkinys- nuogas ir pilkas:

„Oriflame Pure“ spalvų rinkinys nuogas ir pilkas

Tai daugelio moterų mėgstamiausia 8 spalvų kolekcija. Galite išbandyti ir kitus jų variantus. Visa tai kainuoja 500 INR maždaug už 4,8 gramo. Tai yra gera ir prieinama kaina, o kišenėje nėra didelės kainos. Tai taip pat tinka reguliariai naudoti ir vakarėliams.

9. „Color Fever“ 18 spalvų paletė:

„Color Fever“ 18 spalvų paletė

Tai yra vidutinės kainos asortimentas ir galite gauti 18 spalvų, kurių beveik pakanka visų tipų progoms. Juos galite naudoti reguliariai dėvėdami ir vakarėliams. Su jais galite sukurti beveik visų tipų efektus. Tai yra maždaug 1000 INR.

10. Imanas – karšti šokoladai 9951:

„Iman“ karšti šokoladai 9951

Tai naujas asortimentas, kuris buvo pristatytas naujai. Tai nedidelis dviejų spalvų dėklas, abu yra rudos ir rūdžių rudos spalvos ir labai šokoladiniai. Tai labai mėgstamas dalykas tarp kelių moterų. Naudodami tai galite sukurti dramatišką efektą. Tai kainuoja 2000 INR maždaug už 1,42 gramo.

11. „Revlon Custom Eyes Shadow“- „Metallic Chic“:

„Revlon Custom Eyes Shadow“- „Metallic Chic“

Galite pabandyti tai išsaugoti savo kolekcijoje, jei norite kažko, kas gali suteikti jums įvairių tipų efektų, nesvarbu, ar tai būtų dienos ar nakties laikas, ar net kasdienis dėvėjimas. Šis atvejis yra tamsiai mėlynos, auksinės, persikų, žalios ir sidabrinės spalvos. Tai suteikia jums beveik visas spalvas, kurių jums gali prireikti užsikimšus. Tai vidutiniškai kainuoja nuo 700 INR iki 800 INR maždaug už 5,67 gramo.

12. Loreal Paris Color Riche Le Palette – P2:

Loreal Paris Color Riche Le Palette P2

Tai labai mėgstamas 4 spalvų dėklas, kurį galite nusipirkti vakarėlio laiko efektams. Šiame dėkle yra 4 spalvos: tamsiai juoda, ruda, auksinė ir šviesiai žalia. Tai labai geras dalykas, kurį turite turėti savo kolekcijoje. Tai 4 gramų dėklas ir kainuoja nuo 900 INR iki 1000 INR

maždaug.

13. „L’Oreal Paris Color Rich Le Palette“- P3:

„L Oreal Paris Color Rich Le Palette P3“

Jį sudaro 4 spalvos, kurios joms suteikia daug blizgesio. Tai gali būti naudinga kuriant dramą ir jas galima derinti su sidabriniu pamušalu. Jame yra dviejų tipų juodos anglies spalvos spalvos, šviesiai auksinės spalvos blizganti spalva ir vandenyno žalia spalva. Dizainas taip pat yra labai gražus, ir jūs galite jį nusipirkti už 900–1000 INR maždaug už 4 gramus.

14. „Amara Cosmetics Tropical Fusion“:

Amara Cosmetics Tropical Fusion

Tai yra 4 spalvos ir tokios spalvos, kaip matote aukščiau esančiame paveikslėlyje. Tai šviesiai rausvai ruda spalva, samanų drėgna žalia spalva, mėlyna spalva ir persikinės rožinės spalvos. Galite nusipirkti, kad sukurtumėte beveik visų tipų efektus. Jis gali būti derinamas su sidabru arba auksu, kad būtų sukurtas labiau funkcinis efektas. Šį 11 gramų dėklą galite nusipirkti už maždaug 1200–1500 INR.

15. „Lotus Pure Stay Electric Glaze“:

„Lotus Pure Stay Electric Glaze“

Tai labai mėgstamas ir mėgstamas daugelio moterų rinkinys. Jame yra 4 spalvingos spalvos ir tai beveik visos reikalingos spalvos. Jis turi rausvą spalvą, žalsvą spalvą, violetinę spalvą ir šviesiai violetinę spalvą, kad sukurtų daug dramos ir labai vakarėlio stiliaus. Tai yra 8 gramai, o kaina yra nuo 670 INR iki 700 INR.