Norite atlikti svarbią savo gyvenimo funkciją, bet nerimaujate dėl tamsių ratų! Tamsūs apskritimai mažina veido grožį, nes akys yra pagrindinė jūsų veido dalis. Be jokios abejonės, yra daugybė būdų, kaip jo atsikratyti, tačiau, ieškant momentinių pakeitimų, makiažas būtų geriausias būdas pasiruošti su išlygintu tonu.

Geriausias makiažas tamsiems ratams slėpti:

Štai keletas geriausių būdų, kaip naudoti makiažą tamsiems apskritimams paslėpti,

1. Eikite į lengvą korektorių:

Eik į lengvą korektorių

Korektoriai pasirodė esąs geriausias būdas paslėpti tamsius ratilus. Eiti į lengvą korektorių būtų geriausias makiažas, padengiantis tamsius ratilus. Korektorius visiškai nepadengtų tamsių apskritimų, tačiau vis tiek suteiktų odai natūralios išvaizdos pusiausvyrą. Šviesios ir storos maskavimo priemonės, padengtos taškuota forma, suteikia paakiams tobulą odos atspalvį, kad atrodytų subalansuota.

2. Naudokite akių šešėlius po akimis:

Naudokite akių šešėlius po akimis

Taip, tam tikras akių šešėlis po akimis taip pat būtų geras būdas paslėpti tamsius ratilus. Lengvas akių šešėlių brūkšnys su šviesiomis spalvomis, tokiomis kaip rožinė, oranžinė, šviesiai ruda ir pan., Padengtas maskavimo priemone, būtų geriausias būdas paslėpti tamsius ratilus. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai tiesiog užtepkite storą akių šešėlių sluoksnį po akimis ir padenkite jį pagrindo ar korektoriaus pagalba, suformuodami šviesų sluoksnį, kuris suteiktų jums panašų atspalvį.

3. Naudokite blizgučius:

Naudokite šiek tiek blizgučių

Blizgučiai taip pat buvo geriausias makiažas tamsiems ratiliams po akimis. Užtepus blizgučių po akimis, padėtų visiškai uždengti tamsius ratilus. Ieškokite šviesių sidabro spalvos blizgučių, kad pasiektumėte tobulą atitikmenį. Jei lankote sunkią funkciją, taip pat galite pasirinkti tamsius blizgučius, kurie visiškai padengtų tamsius ratilus, o šviesiai tamsiems apskritimams geriausiai tinka kai kurie šviesūs blizgučiai.

4. Taikykite fondą:

Taikykite kokį nors fondą

Šiek tiek pamatų taip pat būtų naudinga sprendžiant tamsius ratilus. Dėvėti šviesų pagrindo sluoksnį, derinant jį su spalvų korektoriu ar pudra, akivaizdžiai padėtų pašviesinti tamsius ratilus. Naudodami pagrindą, gausite persikų spalvos atspalvį, kad išlygintumėte tamsius tonus po akimis.

5. Naudokite „Shimmer Beige“ ir „High Light“ skruostikaulius:

Naudokite „Shimmer Beige“ ir „High Light“ skruostikaulius

Blizgantis smėlio spalvos ir skruostikaulių paryškinimas buvo gera makiažo dalis, padengianti tamsius ratilus. Tai reiškia, kad galite naudoti žvilgančią smėlio spalvą akių kanalų zonoms. Tai tiesiogiai paryškintų paakių dalį. Be to, skruostikaulių paryškinimas atitinkamais šešėliais padėtų pagyvinti paakius. Švelnus pagrindas po akimis ir tamsios spalvos naudojimas skruostikauliams apačioje į viršų padėtų išgauti puikų toną.

6. Tamsius ratilus padenkite raudonais lūpų dažais:

Tamsius ratilus padenkite raudonais lūpų dažais

Raudoni lūpų dažai buvo gerai subalansuotas makiažo triukas, skirtas paslėpti tamsius ratilus. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai subalansuotai tepti aukščiausios kokybės lūpų dažus po akimis. Kai tepate, naudokite nedidelį korektoriaus ar pagrindo sluoksnį, kad po akimis būtų išlygintas odos atspalvis be tamsių apskritimų. Tai geriausia naudoti lankantis panašių funkcijų santuokose. Jis neutralizuoja ir taip pat padengia paakius melsvu tonu.

Makiažas, padengiantis tamsius ratilus, yra įvairių atspalvių, kuriuos galite pasirinkti pagal savo odos toną ir tamsių apskritimų spalvą. Žmonės iš esmės ieško balto ir juodo pagrindo ir akių kontūro, kad pagerintų išvaizdą ir paslėptų tamsius ratilus.