“Bir erkek gibi düşün” yıldızı Gabrielle Union, “Bad Boy II” ve “Bring it on” filmlerindeki dikkate değer rolleriyle tanınan ünlü bir Amerikalı aktris. 42 yaşında, Gabrielle hala birbiri ardına büyük roller üstleniyor. 2014’te sadece bir yıl önce, peri masalını sonsuza dek mutlu paylaştığı şimdi koca Dwyane Wade ile düğümü bağladı. Gabrielle, mükemmel yontulmuş yüzü, parıldayan gözleri ve her yere yayılmış aurasıyla hayranlarını her zaman cezbeden birçok kişi için ekranda bir favoridir..

Bununla birlikte, genellikle sıradan insan dünyasında biriyle karşılaştığımızda, kozalanmış benliklerinde başlangıçlar görmeye alışkınız, orijinal benliklerinin olacağını algıladığımızdan oldukça farklı görünmeye meyillidirler. Bugün bu makalede Gabrielle Union’ın genel mandıralarına bakacağız ve onun gerçekten güzel bir kadın olup olmadığını anlayacağız..

Makyajsız Gabrielle Birliği Görüntüleri:

Haydi sizi şaşırtacak ilk 9 Gabrielle Union Makyajsız’ı görelim.

1. Instagram Kontrolü:

gabrielle birliği makyajsız 1

Gabrielle Union, biri makyajlı, diğeri makyajsız, yan yana farklılaşan bir fotoğrafını paylaştığı güzelliğini vaaz etmek için sosyal medya Instagram’a gitti. Resme bir göz atarsak, doğal güzelliği nedeniyle hangisinin makyajsız olduğunu anlamak oldukça zor, ama içine baktığımızda, soldaki makyajsız olan Gabrielle’in makyajlı olanla uyumlu olduğu görülüyor..

2. İyilik İçin Taçlandı:

makyajsız gabrielle birliği 2

Gabrielle Union her zaman güzelliğiyle bizi büyüledi ve burada adını tüm zamanların en doğal güzelliklerinden birine ekleyerek buna saygı duymanın mükemmel yolunu bulduk. Biri olarak taçlandırılan Gabrielle, yeni etiketiyle mutluydu ama yine de zarafetini ve güzelliğini asla kaybetmedi. İşte makyajsız güzelliğin bir resmi var.

3. Yoğun Günler:

makyajsız gabrielle birliği 3

Bu resimde Fransız şapkası ve yeşil bluzu ile biraz yorgun bir Gabrielle Union görüyoruz. Yoğun çalışma saatleri ve yorucu program, gözlerinin altındaki torbalar biraz dışarı çıktığından ona zarar verdi. Ancak, Gabrielle güzel benliğine baktı.

4. Karşılaştırma:

makyajsız gabrielle birliği 4

Genellikle profesyonel makyaj ile minimal makyaj arasında yumuşak bir çizgi vardır ve bu ince çizgi, Miss Union’ın bu iki resmi tarafından açıkça tanımlanmıştır. Sağdaki onu uygun profesyonel makyajla gösterirken, soldaki onu minimum miktarda makyajla, belki sadece bir astar ve bir parlaklık ile gösterir, her kızın bakmaya gider.

5. Sahne Arkası Hazırlığı:

makyajsız gabrielle birliği 5

Gösterisinden önce sahne arkasında saç ve makyaj bekleyen Gabrielle Union, kendisinde gözle görülür makyaj izleri olmasa bile çok güzel görünüyordu. Dekolteli beyaz bir elbise giymiş ve saçları yan dalga şeklinde ayrılmış Gabrielle Union gerçekten bir meleğe benziyordu..

6. Güzel Büzücüler:

makyajsız gabrielle birliği 6

Bu resimde Gabrielle inci beyazlarını parlatırken oldukça güzel görünüyordu. Fotoğraftan, göz kapaklarına rimel sürmek veya küçük bir astar dışında makyaj yapmadığı belliydi. Çıplak tenine o kadar güveniyordu ki, benekli teni olduğunu kanıtladı.

7. Sahne Arkası Görüntüleme:

makyajsız gabrielle birliği 7

Güzel Gabrielle’in sahne arkasında, doğal benliğine baktığı yerde çekilmiş bir başka fotoğrafı. Ekrandaki kıyafetleriyle süslenmiş olmasına rağmen, görünüşü çıplak bir ten Gabrielle’i makyajsız çok iyi görünüyordu..

8. Stark Gerçeği:

makyajsız gabrielle birliği 8

İşte Gabrielle’in çırılçıplak teninde nasıl hala çarpıcı görünebileceğinin bir başka örneği. Sağdaki resim, Gabrielle’in havalı ve göz alıcı görünen, diğer tarafta Gabrielle’in güzel çillerini sergilediğini ve resim için genişçe gülümsediğini açıkça gösteriyor..

9. Havaalanı Yürüyüşü:

makyajsız gabrielle birliği 9

Havaalanında orijinal ten makyajını yasaklayan bir ünlü görmeden hiçbir resim tamamlanmış sayılmaz. Burada Gabrielle’i LAX havaalanında bir kez daha film gösterimlerinden biri için sınır dışı ederken görüyoruz, yorgun ama makyajsız güzel.