Halk arasında Akshay Kumar olarak bilinen Rajiv Hari Om Bhatia, 9 Eylül 1967’de bir Pencap ailesinde doğdu. Çok erken yaşlardan itibaren özellikle bir dansçı olarak tanındı. Pencap Amritsar’da doğmuş olmasına rağmen, Delhi’nin Chandni Chowk’unun komşularında büyüdü. O ve ailesi daha sonra başka bir Punjabi egemen bölgesi olan Mumbai’ye geçti. Eğitimini Mumbai’deki Don Bosco Okulu’ndan tamamladı ve Mumbai’deki Guru Nanak Khalsa Koleji’ne gitti. Akshay Kumar’ın ayrıca Alka Bhatia adında bir kız kardeşi var..

akshay kumar makyajsız

Hindistan’dan Taekwondo’da siyah kuşak aldı ve Muay Thai’de ustalaşırken Bangkok’ta dövüş sanatları okudu ve aynı anda şef ve garson olarak çalıştı. Hindistan’a döndükten sonra dövüş sanatları öğretmeye başladı. Öğrencilerinden birinin tavsiyesi üzerine, Akshay Kumar, tüm aylık maaşına kıyasla etkili bir şekilde daha fazla kazandığını gördüğü modelleme kariyerine başladı. Bu nedenle, modelleme kariyerini çok ciddiye aldı. Ama bir keresinde Bangalore’ye, sonra da Bangalore’ye olan uçuşunu kaçırdığında, kendisi için çok hayal kırıklığına uğradı. Bu yüzden portföyüyle bir film stüdyosunu ziyaret etti ve şans eseri Deedar filmi için başrol için imzalandı..

Oyunculuk kariyerinin başlamasıyla birlikte, yolda birkaç darbeyle karşılaştı ama her zaman istikrarını korumayı başardı. Şimdi Namastey London, Houseful 2, OMG ve daha fazlası gibi hitlerle Bollywood’un en yüksek ücretli aktörlerinden biri. Oyunculuğun yanı sıra dublörlük de yapmıştır. Kademeli zamanla, bu oyuncu sadece günden güne yakışıklılaşıyor gibi görünüyor.

Akshay Kumar’ın Makyajlı Ve Makyajsız En İyi Resimleri:

İşte Akshay Kumar’ın makyajsız ve makyajlı birkaç fotoğrafı.

1. Bay Yakışıklı:

Bay yakışıklı

Bu yakışıklı yakışıklının makyajsız hali ama çok havalı görünmeyi başarıyor.

2. Aşık Çocuk:

aşık çocuk

Bu fotoğrafta Akshay, telefonda çok büyüleyici bir sohbete benziyor. Evet, aşık çocuk kesinlikle nasıl şirin görüneceğini biliyor. Bu resim akshay kumar’ın makyajsız en güzel fotoğraflarından biri.

3. Sporcu Resmi:

sporcu resmi

Akshay kumar Basketbol topuyla ve makyajsız poz veren bu yakışıklı, seksi ama ciddi görünümü nasıl birleştireceğini kesinlikle biliyor..

4. Ah! Yani Ho:

Ah! Yani Ho

Bu yakışıklı yakışıklı Bollywood’un en havalı adamlarından biri olabilir ama yine de kalbinizi çalmayı başarıyor. Burada güzel bir gülümsemeyle akshay kumar makyajsız görünümünü görebilirsiniz.

5. Çekici Gülümseme:

Çekici Gülümseme

Bir gülüşü dizlerini zayıflatan bazı ünlüler var. Eh, Akshay Kumar böyle bir aktör. Minimal makyajla bile çok güzel görünmeyi başarıyor..

6. İnek:

İnek öğrenci

İster inek, ister iri görünüşlü olsun, bu süper yıldız bunu nasıl başaracağını çok iyi biliyor. burada akshay kumar sans makyaj görünümünü farklı bir tarzla sergiliyor.

7. Basit Ama Sıcak:

Basit Ama Sıcak

King Kumar’ın aklınızı başınızdan alması için sadece açık mavi renkli bir gömlek ve pantolon ve bir çift güneş gözlüğü yeterlidir..

8. Resmi:

resmi

Sen de misin bilmiyorum ama resmi kıyafetli erkekler çok seksi ve seksi görünüyor. Bay Khiladi neredeyse hiç makyaj yapmaz ama yine de büyüleyici gülümsemesiyle çekiciliğini korumayı başarır..

9. Hala Genç:

Hala genç

Hepimiz her zaman 16 olacağız! Bu, Kral Kumar’ın makyaj yapmadığı ve yine de çok iyi görünmeyi başardığı eski bir resmi..

2008 yılında, Akshay Kumar, Hint Sinemasına yaptığı katkılardan dolayı Windsor Hukuk Üniversitesi’nden fahri olarak ödüllendirildi. Ayrıca ertesi yıl Hindistan Hükümeti tarafından Padma Shri’ye layık görüldü. 20122’de Asya Ödülleri, Sinema alanındaki üstün başarısından dolayı Akshay Kumar’ı onurlandırdı..