İsrail, Nina Brosh, Michaela Bercu gibi birçok güzel modeli Amerika’ya ve şimdi de Bar Refaeli’ye bağışladı. Moda ve güzellik dünyasının en tanınan yüzlerinden biridir. Bu televizyon sunucusu ve aktris, Hollywood’un ünlü yüzlerinden biridir. Şimdi 30 yaşında ve hala 20’li yaşlarını sallıyor gibi görünüyor. Pek çok insanın onun güzelliğiyle ilgili bir yanılgıya sahip olduğu aşikardır. Eh, bazı insanlar bazen o her neyse makyaj yüzünden diyerek sınırı aşıyor. Şimdilik aşağıdaki resimlere dikkat etmeleri gerektiği söylenebilir..

1. O Gözler:

makyajsız bar refaeli

Barın çekici gözleri var ve doğal güzelliği, doğal cazibesini sorgulamadan önce sizi tekrar düşünmeye ikna edecek. Bu resim, doğum anında kazandığı yüzündeki güzelliği tasvir ediyor. Böylece, bu resmin içinden geçeceğiniz makyajsız en iyi Bar Refeli fotoğraflarından biri olduğu söylenebilir..

2. Gerçek Yüz:

Makyajsız Bar Refaeli 2

Kendini en iyi şekilde görmek her zaman bu İsrail modelinin tek amacı olmuştur. Doğal olarak çekici yüzü muhtemelen en iyi arkadaşıdır ve sahneye üst düzey maskara sürmeden adım atabilir..

3. Muhtemel Lekeler:

Makyajsız Bar Refaeli 3

kusurlar Herkes onları alır ve bu durumda Bar Refaeli bir istisna değildir. İlahi yüzünün bile kusursuz olduğu söylenemez. Bazen cildindeki ciddi kusurların acısıyla da çöker. Ama içindeki çekicilik, ona güçlü olması ve mümkün olan en iyi şekilde poz vermesi için güven veriyor..

4. Çekici Selfie:

Makyajsız Bar Refaeli 4

Makyaj resimleri olmayan bazı Bar Refaeli’lere bakmak istiyorsanız, bu muhtemelen en iyilerinden biridir. Bu resim onun gerçek yüzünü ortaya koyuyor ve tamamen makyajla ilgili olmadığını gösteriyor. Yüzünün, nefret edenlerin çoğunun görmezden gelme eğiliminde olduğu doğal olarak güzel bir yanı var..

5. Güzellik İşinden Önce:

Makyajsız Bar Refaeli 5

Bu özçekim, makyaj yapmadan önce divanın kendisi tarafından tıklandı. Bu selfie fotoğrafında yüzünde tasvir edilen iç güzelliğini sergilemeye çalışıyordu..

6. Eğlence İçin Müzik:

Makyajsız Bar Refaeli 6

Bu iş kadını, süper yoğun programından çılgınca eğlenmek için zaman buluyor, çünkü sonuçta bu modeller de insan ve bazen müzik, nefret edenlerin iğrenç ifadelerini aşmak için en iyi zihinsel şifacılardan biri. Tüm zamanların makyajsız en iyi Bar Refaeli fotoğraflarından biridir..

7. Gezerken Yakalandı:

Makyajsız Bar Refaeli 7

Bu resim, bu süper modelin akşam ritüellerini göstermektedir. Çoğu kadın gibi, o da akşam gezintilerine çıkmayı ve süper yoğun yaşamına ara vermeyi seviyor..

8. Kalabalıkta Karıştırma:

Makyajsız Bar Refaeli 8

Şöhret bazen kan emici olabilir ve görünüşe göre Bar Refaeli için karşı çıkanlarla mücadele etmek ve ilerlemek zorlaşıyor. Bu yüzden bazen normal bir insanın hayatına dalmayı ve bu şekilde hayatın tadını çıkarmayı sever. Yine güzellik ürünleri onun için bir çare değil. Onları mümkün olduğunca görmezden geliyor.

9. Sarışın Bakış:

Makyajsız Bar Refaeli 9

Bar’ın sarı saçları onu daha da güzel gösteriyor. Sanki saçları görünüşünü tamamlıyor ve yüzünde spor makyajı yapmadan poz vermesine izin veriyor..

10. Biber Alışverişi:

Makyajsız Bar Refaeli 10

Bar Refaeli yerel bir giyim mağazasında alışveriş yaparken görüntülendi. Çoğu zaman olduğu gibi, normal insan kalabalığına karışmaya ve onlar gibi bir hayat yaşamaya çalışıyordu. Paparazziler gibi pek sorun çıkaran kişiler olmadan bazen böyle bir hayat yaşamasına izin veren bu anlar..