1989’da Güney Afrika’da doğan bu Ela gözlü model, mankenlik girişimleri sayesinde birinci sınıf ajanslar tarafından seçilerek haber gazetelerinde sürekli yer aldı. 2008’den beri Victoria’s Secret iç çamaşırı markası için modellik yapıyor ve 2009’da baş melek seçildi. Şu anda Maroon 5’in başrol oyuncusu Adam Levine ile evli ve çift 2016’da ilk çocuklarını bekliyor. İngilizce eğitim görmüş olmalarına rağmen anadili Afrikaans.

1. Fotoğraf Çekimi için:

makyajsız behati prinsloo

Siyah şapkasıyla kameralara poz verdiği görüldü, görünüşü şıklıktan başka bir şey değil. Siyah çizgili tişört ve boyun parçası sadece çekiciliği artırıyor.

2. Sarışın Görünüm:

Makyajsız Behati Prinsloo 2

Makyajsız Behati Prinsloo burada görülüyor, yeni bulduğu aşkını kahküller ve sarışınlarla gösteriyor. Görünüşü gayet iyi çekiyor ve hatta kaküllerin dikkat çekmesine rağmen gözlerinde en ufak bir sürme izi olmadan yola çıkacak özgüvene sahip..

3. Rampa Hazırlanmak:

Makyajsız Behati Prinsloo 3

Behati Prinsloo’ya makyajsız, neşeli ve saçı silindire kenetlenmiş olan tıklayıcıya gülümseyerek bakın. Palto Victoria’s Secret olarak tanımlanabilir ve gösteriden ve içindeki görünüşünden açıkça memnundur..

4. Starbucks Günü:

Makyajsız Behati Prinsloo 4

Elinde o yeşil çay varken, modelin vintage kahvesiyle ünlü zincirdeyken bile diyetine özen gösterdiğini söyleyebiliriz. Behati Prinsloo bu özçekime tıkladı ve mükemmellikten başka bir şey olmadığını biliyordu. Koyu halkalar yok, göz torbaları yok, görünüşü bizimkinin olmasını istediğimiz kadar kusursuz.

5. Delevingne Bakışı:

Makyajsız Behati Prinsloo 5

Daha çok başka bir süper model Cara Delevingne’e benzeyen bu Polaroid, muhtemelen ailesiyle birlikteyken tıklandı. Görünüşü çok basit, evdeki birine çok benziyor ve kıyafeti de öyle. Saçları mükemmel taranmasa da harika görünüyor.

6. Boyunluk Günlükleri:

Makyajsız Behati Prinsloo 6

Doğal bir makyajsız görünüme sahip olan Behati Prinsloo, burada çok şık ve kibar bir ifadeyle görülüyor. Saçları daha çok bordo Esmer’e doğru, bu da her zamanki sarışın tercihinden farklı. Pembe bir yanak ve güzel bir gülümsemeyle bu fotoğraf herkesin kalbini hemen kazanabilir..

7. İroni:

Makyajsız Behati Prinsloo 7

Behati burada MAC kozmetik markasının bir etkinliğinde hiç makyajsız olarak görüldüğünden, fotoğrafın alt yazısı o kadar güzel ki! Burnunda kırmızı benekler var ve her zamanki geleneksel yarım gülümsemesi hepimize olumlu bir hava veriyor..

8. Dünya İçin:

Makyajsız Behati Prinsloo 8

Behati Prinsloo’nun makyajsız görünüm kitabından bir başka klasik, burada esmer saçlarında sarışın vurgularla görülüyor..

9. Kış Saati:

Makyajsız Behati Prinsloo 9

Behati Prinsloo, sarışınlarını dikkatsizce örten takke ile her zamankinden daha şık görünüyor. Elbisenin renk koordinasyonu eşleşmedi, ancak genel görünüme ekstra bir kredi veriyor.

10. Mutlu Zaman:

Makyajsız Behati Prinsloo 10

Defile için makyaj yapma zamanı geldi ve bu muhtemelen ondan önceki son çekim. Yine ruj veya astar olmadan, denemeden bile sınıfını bir adım öteye taşıyor..

Behati’nin makyajsız bile her zamanki gibi kendinden emin görünmesi sürpriz değil. Genel mükemmellik, tonlarca makyajla bile bize uyması çok zor, değil mi??