Victoria’s secret meleklerinden Candice Swanepoel, Forbes en çok kazanan modeller listesinde 10. sırayı aldı. Victoria’nın gizli meleği olarak yolculuğuna başlayan bu Afrika bombası, komşunun seksi kızı, sarı saçlı ve açık renkli gözleriyle ilgili tüm klişeleri dolduran klasik komşu kızı olarak oldukça ün kazandı. Modelleri hepimiz biliyoruz, özellikle de üst düzey partiler, onları diğerlerinden ayıran her ayrıntıyı gözden geçirmek zorunda kalma konusunda sürekli bir kısıtlamaya tabi tutuluyor. Ancak bu modellerin hala saçlarını saldıkları ve günün tadını çıkardıkları günler var. Onu o günlerden bazılarında yakalayarak, bugün bu yazımızda bu kadının makyajsız bile gerçekten bu kadar güzel olup olmadığına karar vereceğiz..

Candice Swanepoel’in Makyajsız Resimleri:

1. Taze Yüz:

candice swanepoel makyajsız

Burada Candice’in makyajsız yüzünün hala takdire şayan göründüğü bir fotoğraf için poz verdiğini görüyoruz. Ortadan ayrılan saçlar, çenesini ellerinin arasına alıp bir gülümsemeyle dudağını kıvırırken yumuşak bir şekilde iki yanına kıvrıldı. Bu kadın makyajsız bile yeni bir kuruş gibi parlıyordu. Görünüme eklenen şeftali yumuşak dudaklara uyan hafif gözler.

2. Sette:

candice swanepoel makyajsız2

Bu resim, olaylarından biri sırasında ya da daha doğrusu sahneye çıkmadan önce, kendini sahne görünümü için sıraya koymakla meşgul olduğu görüldü. Stilistleri saç üzerinde çalışırken, makyajsız çıplak yüzü sakin ve toplanmış bir görünüm sergiliyordu. Fotoğraf için poz verirken büyüleyici görünüyordu.

3. Kalkış Görünümü:

candice swanepoel makyajsız3

JFK havaalanı dünyanın en işlek merkezlerinden biridir ve bu kadar çok güzellik arasından bir tanesini bulmak gerçekten zor bir iştir. Fark edilmeniz için kalabalığın içinde öne çıkmanız gerekiyor ve Candice Swanepoel’in yaptığı da tam olarak buydu. Dantelli beyaz ekini siyah yan yırtmaçlı bir etekle eşleştiren Candice, yüzünde olası bir makyaj belirtisi olmamasına rağmen muhteşem görünüyordu. Tamamen doğal olmak, bu kadının profesyonel stüdyo yardımı olmadan bizi üçüncü kez etkilemesi..

4. Nedensel Gün Çıkışı:

candice swanepoel makyajsız4

Meleklerin en meşgulleri bile tatil günlerine ihtiyaç duyar ve burada Candice izin gününün rahat bir şekilde tadını çıkarırken çekilmiş bir fotoğrafı var. Dekolte bir atlet ve biraz yüksek belli bir şort giyen Candice, sokaklarda dolaştı. Kesinlikle muhteşem görünerek yürüyüşünü yaparken gölgeleri gözlerini kapatmış.

5. Plaj Günü:

candice swanepoel makyajsız5

Plaj görünümü, makyajsız bir bölge oluşturmanın en iyi yoludur ve burada güzel Candice’i doğru yerde yakaladık. Siyah bir iki parça ve makyajsız Candice, sevgilisiyle kaliteli zaman geçirirken görüldü ve makyajsız bile oldukça güzel göründüğünü söyleyebiliriz..

6. Araba Özçekimi:

candice swanepoel makyajsız6

Hepimizin, arabanın içindeki ışığın bir özçekim için fazla mükemmel olduğu ve Candice’in bunun bir istisnası olmadığı o günleri yaşamışızdır. Bu fotoğraf sosyal medya sayfasında ortaya çıktı ve bu Barbie bebek özçekimi ile hayranlarını hayrete düşürdü ve makyajsız güzelliğine hayran kaldık..

7. Mükemmel Şifonyer:

candice swanepoel makyajsız7

Kusursuz 80’ler ayağa kalkmasıyla hayranlarını büyüleyen Candice, bu fotoğrafta çok güzel görünüyordu. Yüzünde çok az makyaj olan ya da hiç makyaj olmayan bu kadın gerçekten bir hayret uyandırıcıydı..

8. Karşılaştırma:

candice swanepoel makyajsız8

Burada süslü Candice ile makyajsız Candice arasında bir karşılaştırma görüyoruz ve neyse ki her seferinde olduğu gibi, medyaya güzelliğinin sadece süslü fotoğraf çekimlerinde nasıl yer almadığını gösteren renklerle geçti..