Cindy Crawford adıyla daha iyi bilinen Cynthia Ann Crawford, moda ve güzellik endüstrisine gelmiş en tanınmış Amerikan modellerinden biridir. Bu 50 yaşındaki kadın, kapak sayfalarını başka hiçbir kadının yapmadığı gibi yaptı. Amerika’dan gelen zamanının ünlü modellerinden biriydi. Ayrıca filmlerde rol aldı ve oldukça iyi bir iş çıkardı. Şimdi emekli ve sözcü. Cindy sahne arkasında ve makyaj odasındaki tüm o telaş ve telaştan kurtuldu ve şimdi oldukça rahat ve genellikle doğal güzelliğini sergiliyor. Bu makale Cindy’nin güzellik ve makyajla ilgili olduğunu düşünenleri şaşırtacak. Cindy’nin makyajsız en iyi 10 fotoğrafı şöyle:.

Makyaj Resimleri Olmadan Cindy Crawford:

1. Makyajsız Selfie:

Cindy Crawford'un makyajsız hali

Cindy’nin bu resmi o yatmaya giderken çekildi. O yatak yüzü duruşunda bile oldukça çekici görünüyor. Bu kadının saklayacak hiçbir şeyi yok ve çağının en çekici kadınlarından biri olduğu söylenebilir. Cindy şüphesiz hala güzel ve bu makyajsız en iyi Cindy Crawford’lardan biri..

2. LA Havası:

Cindy Crawford makyajsız 2

Cindy, Los Angeles’ta tamamen makyajsız görünümüyle görüntülendi. Oldukça çekici görünüyordu ve bu resmin, yüzünde sıfır makyaj yaptığı Cindy’nin en iyi makyajsız fotoğraflarından biri olduğu söylenebilir..

3. Cindy Gibi Kaygısız:

Cindy Crawford makyajsız 3

Cindy’nin bu resmi, bu kadının yüz çekiciliğiyle ne kadar kaygısız olabileceğini ortaya koyuyor. Makyaj yapmasa bile ekranı sallayabilir. Doğal güzelliği, çekici görünmek için ihtiyaç duyduğu tek şey.

4. Neşeli Titreşimler Yaymak:

Cindy Crawford Fotoğraf Stüdyosu'ndan Ayrılırken

Cindy’nin bu resmi, bu kadının hiç makyaj yapmadan sokaklarda yürürken bile ne kadar harika görünebileceğini kesinlikle gösteriyor. Güzel fiziği ve güzel gülüşü, bir kadını en uç noktaya kadar çekici göstermek için gereken her şeydir..

5. 90’ların Yüzü:

Cindy Crawford makyajsız 5

Cindy, bu neslin tüm genç kadınları için bir vintage. Zinde kalarak ve sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürerek güzel kaldı. Cindy’nin yaptığı gibi yüzünde herhangi bir makyaj yapmadan sadece güzel görünemez. Her açıdan harika görünüyor.

6. Yalancı Selfie:

Cindy Crawford makyajsız 6

Bu özçekimler her zaman bir kadının gerçek yüzünü ortaya çıkarır. Üzerinde makyaj olmadığında gerçek yüzünü gösterir. Cindy, ne zaman güzellik denilse makyaj yapmayı düşünen kadınlar için oldukça ilham verici..

7. Havaalanında Yakalandı:

Cindy Crawford makyajsız 7

Cindy, bir fotoğraf çekimi için kameranın önünde olmadığı zamanlarda her zaman olduğu gibi havaalanında doğal yüzünü sergileyerek görüldü. Bu kadın neredeyse giydiği şeyle harika görünebilir ve bu, birkaçının sahip olduğu bir kalibre, biri Cindy.

8. Konuşma Konuşması:

Cindy Crawford makyajsız 8

Cindy, profesyonel modelleme işini bıraktıktan sonra yaşlandı. Ama güzelliği hala onunla kalıyor. Oldukça rahat görünüyor ve çıplak yüzle dışarı çıktığında nasıl göründüğü umrunda değil. Bu kadın doğal güzelliğinin farkındadır ve insanların onu ancak bu şekilde kabul edeceğinden emindir..

9. Uçuş Resmi:

Cindy Crawford makyajsız 9

Bu resim bir uçuşta çekildi. Cindy her zaman olduğu gibi tamamen çekici yüzünü sergiliyordu ve bu nedenle bu resim Cindy Crawford’un şimdiye kadarki en iyi makyajsız fotoğraflarından biri..

10. Sahil Resmi:

Cindy Crawford makyajsız 10

Bu özel plaj resmi, Cindy’nin çekici, doğal güzel yüzünü sergileyen açıklayıcı bir gerçektir..

Bu makale size muhteşem Cindy Crawford’un makyajsız en iyi 10 fotoğrafından başka bir şey sunmuyor, çünkü o muhteşem gülümsemesiyle birlikte tamamen çekici yüzünü spor yapıyor. Tek yapması gereken doğal yüzünü sergilemek ve sadece bu şekilde harika görünecek. Bu cılız güzellik ürünleri ilahi yüzü yeterince güzelleştiremez..