Jacoba Francisca Maria “Cobie” Smulders, halkın kızıdır. Bu ünlü Kanadalı aktris, “Yenilmezler” gibi şimdiye kadar yapılmış en iyi filmlerden bazılarındaki harika performanslarıyla tanınmaktadır. How I Met Your Mother dizisinin efsane oyuncu kadrosunda yer almıştır. 34 yaşında, bu kadın ekranda son derece iyi görünüyor ve muhtemelen şimdiye kadarki en iyi görünen aktrislerden biri. Yüzüne harika bir doğal güzellik dokunuşu var ve herhangi bir makyaj yapmadan bile iyi görünüyor. Makyaj resimleri olmayan bazı Cobie Smulders’larla ilgileniyorsanız, bu makale tam size göre..

Cobie Smulders’ın Makyajsız Resimleri:

1. Makyajsız Görünüm:

Makyajsız Cobie Smulders Fotoğrafları

Bu şimdiye kadar makyajsız en iyi Cobie Smulders’lardan biri. Burada, güzel gülümsemesiyle birlikte tamamen doğal olarak çekici yüzünü görebiliriz. Bu kadının güzelliği gerçekten bir istisna.

2. Eski Bir Snap:

Makyajsız Cobie Smulders 2

Bu genç Cobie Smulders. 30+ eski sürüm değil. Onlara çok tatlı görünüyordu. Şimdi, onun yaş işaretleri biraz görünür durumda. Ama bunu gizlemiyor. Aksine, bunu güvenle ortaya koyuyor.

3. İlahi Güzellik:

Makyajsız Cobie Smulders 3

Burada bu genç hanımın doğal güzelliğini görebiliriz. Güzel gözleri vardı ve bu yüzüyle el ele gider. Bu muhtemelen şimdiye kadar makyajsız en iyi Cobie Smulders’dan biri..

4. Fotoğraf Çekimi Anında:

Makyajsız Cobie Smulders 4

Bu resimler, People’s dergisi için bir fotoğraf çekimi kampanyasıyla ilgilidir. O fotoğraf çekiminde doğal yüzünü gösterdi ve orada gerçekten harika görünüyordu. Muhtemelen cazibesini arttırmak için herhangi bir güzellik ürününe ihtiyacı yoktur. Aynen böyle harika görünebilir.

5. Gülen Güzellik:

Makyajsız Cobie Smulders 5

Cobie’nin bu güler yüzü insanları çok kolay etkiliyor. Doğal cazibesi, yüzünün ilahi güzelliğini tamamlar ve yüzünde restore edilen doğal ışıltıyı ortaya çıkarır. Bu resmin tüm zamanların makyajsız en iyi Cobie Smulders’larından biri olduğu söylenebilir..

6. Bir Premier’de:

Makyajsız Cobie Smulders 6

Cobie Smulders, Iron Man 3 filminin galasında doğal güzelliğini gösterdi. O gün harika görünüyordu ve yüzü de oldukça çekici görünüyordu..

7. Makyajsız Parıltı:

Makyajsız Cobie Smulders 7

Cobie’nin yüzündeki bu parıltı doğal olarak geliyor. Bu bayanın yüzündeki bu ışıltıya hiçbir güzellik ürününün katkısı yoktur. Makyajsız harika görünüyor ve o olayda yaptığı gibi herhangi bir makyaj yapmıyorken bile güzel görünebilir, bu resimlere tıklandığında.

8. Sevimli Güzellik:

Makyajsız Cobie Smulders 8

Coibie Smulders, profesyonel ve akıllı görünen bir yüze sahiptir. Ama bununla birlikte, oldukça sevimli görünüyor. How I Met Your Mother dizisindeki harika ifadeleriyle ünlüdür. Bu resimlerde de aynısını yapıyor. Doğuştan gelen cazibesini ortaya koyuyor.

9. Gülün:

Makyajsız Cobie Smulders 9

Bu fotoğraf, Cobie Smulders’ın sokaklarda yapılan komik bir röportaj sırasında iyi kalpli bir şekilde güldüğü ana ait. O gün son derece güzel görünüyordu ve yüzünde herhangi bir makyaj izi yoktu..

10. O Eşsiz Gülümseme:

Makyajsız Cobie Smulders 10

Cobie Smulders’ın milyon dolarlık bir gülümsemesi var ve bununla kalpleri eritebilir. Ona bağımlı olanlar için kriptonittir. Doğal güzelliği ve çekici gülümsemesinin birleşimi ile insanları kolayca etkileyebilir ve bu işi halletmek için hiçbir küçük güzellik ürününe ihtiyaç duymaz..

Yukarıda, süper popüler TV kişiliği, oyuncu, model vb. Cobie Smulders’ın en iyi resimlerinden bazıları vardı. Bu kadın çoğu zaman doğal yüzüyle öne çıkıyor ve mümkün olduğunca güzellik ürünlerinden kaçınıyor. Bu sektördeki en doğal görünümlü aktrislerden biri olduğu söylenebilir ve yukarıdaki resimler bu ifadeyi doğrulamaktadır..