Jessica Ellen Cornish ayrıca sahne adıyla tanınan Jessie J, Birleşik Krallık’tan ünlü bir şarkı yazarıdır. Vahşi stiliyle tanınır, ancak güzel görünüşüyle ​​de tanınır. Twitter hesabı, fotoğrafları aracılığıyla hayranlarıyla iletişim kurduğu makyajsız özçekimleriyle düzenli olarak güncellenmektedir. Sahnede ağır makyajı tercih etse de, şarkıcı bunu ekran dışında basit ve doğal tutmayı tercih ediyor. Makyaj katmanlarını soyduktan sonra kristal berraklığındaki cildi için herkesi şok ediyor. Bu yazıda Jessie J’nin makyajsız selfie fotoğraflarının en iyilerini tartışacağız..

1. Kurumsal Görünüm:

Makyajsız Jessie J

Şarkıcı bu resimde yönetim kurulu odası görünümünü seçti. Şık saçları, büyük boy gözlükleri ve uzun bir trençkotunu giydi. Jessie bu resimde çıplak yüz yüze geldi ama bir milyon dolar gibi görünüyordu. Telefon görüşmesine tamamen dalmış görünüyordu. Bu pozu çok seviyoruz!

2. Tıraşlı Baş Görünümü:

Jessie J Makyajsız 2

Neredeyse tıraş edilmiş bir saç kesimine rağmen kaçımız bu kadar güzel görünebiliriz? Saçlarını köklere kadar kestiği ve platine boyadığı bu sıra dışı saç modelinde harika görünüyordu. Cildi, birçok kadının elde etmesi neredeyse imkansız olan bir tazelik ortaya koyuyor. O güzel pembe dudaklarını unutmamak için!

3. Gezintiye Çıkmak:

Makyajsız Jessie J 3

Güzel bir gün, üstü açık bir gezintiye çıkmak için bir gün. Jessie bu sade görünümde harika görünüyor. Gri bir t-şort ve gümüş bir gerdanlık seçti. Yüzünde makyaj yoktu ve kaşlarını bile çarpık tutmayı tercih etti. Bu resimde ne kadar rahat göründüğünü seviyoruz.

4. Çuval Selfie’yi Vurun:

Makyajsız Jessie J 4

Yorucu bir güne rağmen, şarkıcı yine de bir melek gibi görünmeyi başardı. Sosyal medya hesabından yayınladığı bu fotoğrafta bize büyük güzellik hedefleri verdi. Jessie’nin makyajsız olduğu ancak bir çiçek kadar taze göründüğü bu kolajı yükledi. Beyaz cübbesi parlak tenini çok iyi tamamlıyordu..

5. Kuzgun Saçlı Güzellik:

Jessie J makyajsız 5

Jessie J’nin makyaj yapmadığında farklı göründüğü inkar edilemez. Ama güzel bir yüzü var ve bunun yüz ürünlerinin yardımıyla şımartılmasına gerek yok. Bu en iyi görünen Jessie J’nin makyajsız fotoğraflarından biri.

6. Sıcak Kalmak:

Jessie J makyajsız 6

Jessie’nin oldukça sevimli bir yüzü var ve o makyajı çıkardığında yine de çekici görünecek. Bu resim, Grammy adayı güzel bir havaalanından çıkarken tıklandı. Makyajsız bile fotoğrafının çekilmesinden oldukça rahat görünüyordu. Doğal güzelliğine güveniyor.

7. mükemmel surat:

Jessie J makyajsız 7

Jessie J, makyajsız bu fotoğrafta dudaklarını dışarı çıkarıyor. Yüzündeki makyajı çıkardığında bile oldukça iyi görünüyordu. Bu resim, onu her zamankinden daha sevimli gösteren mükemmel suratını gösterdi. Güzel pembe dudakları ve mükemmel cildi her kızın hayalidir..

8. Büyüleyici Gülümseme:

Jessie J makyajsız 8

Jessie’nin doğal güzelliğini gerçek bir şekilde görmek istiyorsanız, o zaman bu, sizin için en iyi Jessie J makyajsız fotoğraflarından biridir. Bu muhtemelen Jessie’nin şimdiye kadar göreceğiniz tamamen gerçek yüzünü gösteren en iyi görünen fotoğraflarından biri..

9. Tamamen Gülümsemek:

Jessie J makyajsız 9

Jessie’nin çocuksu bir giyim anlayışı var ya da onun üzerinde her şeyi güzel gösterebileceğini söyleyelim. Güzel yüz cazibesi, neredeyse her şeyi giymesine ve bunun içinde iyi görünmesine izin veriyor. Bu özel Jessie J, bir havaalanında makyajsız fotoğrafa tıklanmadı..

10. Yüz Paketi Süresi:

Jessie J makyajsız 10

Jessie J’nin gerçek yüzünü görmek istiyorsanız, işte onun doğal ışıltısını gösteren makyajsız en iyi Jessie J’den biri. Yüzü kesinlikle ilahi ve yüzündeki hemen hemen her şeyi (makyaj) yapabilir, çünkü yüzü her türlü güzellik ürününü sürdürmeye uygundur..

11. Kendini Eşleştirme:

Jessie J makyajsız 11

Bu özel Jessie J makyajsız selfie bir dizi beğeni aldı. Bu resmin arkasındaki büyük yaygara, bu şarkıcının güzel yüzünden kaynaklanıyor. Yüzü, insanları bu resme bakmaya ikna etme ve neredeyse ikna etme yeteneğine sahip..

12. Taze Cilt:

Jessie J makyajsız 12

Bu ünlü şarkıcının yüzünün makyajsız görüntülerini izliyorsanız, bu resim sizin için uygun olacaktır. Bu resimde parlak ve kusursuz görünüyordu. Cildi iyi sağlığından bahsediyordu ve bir elmas gibi parlıyordu. Birisi onu mükemmel bir şekilde cilalamış gibi görünüyordu. Bu aynı zamanda şimdiye kadar makyajsız en iyi Jessie J’lerden biri..

13. Bayan Komik Kemikler:

Jessie J makyajsız 13

Jessie J, yoğun programından hoşlanmadığı zamanlarda çıldırmayı sever. Bu makyajsız resmin hepimize daha hafif bir an vereceğinden emin olabilirsiniz. Hayranlarını şaşırtmak için takma dişlerle poz verdi. Bu tür fotoğrafları yayınladığı için kendine güvenini takdir etmek yardımcı olamaz..

14. Diva:

Jessie J makyajsız 14

Jessie J, yüzünde minimum miktarda makyaj yaptığında neredeyse aynı görünüyor. Bu kadın kendini çekici göstermek için güzellik ürünlerine zar zor ihtiyaç duyuyor..

Jessie J, kişisel yaşam ile profesyonel yaşam arasındaki çizgiyi çizmenin mükemmel bir örneğidir. Dünyaya gerçek ve ham tarafını göstermekten korkmayan birkaç ünlüden biri. Jessie’nin sonuna kadar takip ettiği katı bir cilt rejimi var. Ayna pürüzsüz cildinin ardındaki sır budur. Şaşırtıcı derecede güzel cildi ve pembe dudaklarıyla tanınır. Instagram hesabı, insanların çokça sevgisini kazanan özçekimleriyle dolu. Bu makaledeki en iyi Jessie J makyajsız selfie fotoğraflarını beğeneceğinizi umuyoruz..