Tüm zamanların en tanınmış Amerikalı aktrislerinden biri olan Julia Roberts, 48 ​​yaşına girdi ve hala Pretty Woman’daki kıza benziyor. 1990 yılında vizyona giren yukarıda bahsi geçen filmdeki muhteşem performansıyla gerçekten ünlü oldu. Hem eğlenceli hem de yoğun performanslarıyla hayranlarını sürekli şok ediyor. Oscar adayı bu aktris Hollywood’un en büyük isimlerinden biri ve Hollywood’un efsanevi dönemine ya da altın çağına ait. Böylece söz konusu güzellik olduğunda gözünüz kapalı bu kadına güvenebilirsiniz. “Ne görürsen onu alırsın!” derken bunu kastediyor. Bilişim Teknoloji. Makyajsız en iyi Julia Roberts’lardan bazılarına göz atalım.

1. Tonlu Yüz:

Julia Roberts makyajsız 1

Julia bir dizi fiziksel dönüşüm geçirdi ve rolüne uygun olarak birçok diyet işkencesi de yapıldı. Ama bu arada, doğal güzelliğini korudu ve bu nedenle bu resmin, Julia Roberts’ın şimdiye kadarki en güzel makyajsız fotoğraflarından biri olduğu söylenebilir..

2. O Müthiş gülüş:

Julia Roberts makyajsız 2

Bu resim, Julia’nın gerçek yüzünü, içtenlikle gülerken gösteriyor. Bu tartışmasız en iyi Julia Roberts’ın makyajsız fotoğraflarından biri ve muhtemelen tüm hayranları buna katılıyor..

3. Değişiklik:

Julia Roberts makyajsız 3

Julia’nın bu resmi, yaşadığı yeri değiştirmekle meşgulken tıklandı. Eski dairesinden yeni evine taşınıyordu ve şanslı kamera ekibi, bu güzel kadının resimleri olmadan harikalar getirmeyi başardı..

4. Yaş İşaretleri:

Julia Roberts makyajsız 4

Julia Roberts 50 yaşından büyük ve doğal güzelliğini hala düzgün bir şekilde koruyabilen, yaşının en iyi görünen kadınlarından biri..

5. Rahatlamış Julia:

Julia Roberts makyajsız 5

Bu, Julia’nın makyajsız olarak çekildiği ve paparazzilerin kişisel yüzünü işgal etmesine rağmen rahatsız olmadığı zamanlardan biridir. Tamamen gerçek yüzünü oynuyordu ve oldukça güzel görünüyordu. Mesleği nedeniyle çok uzun sürmeyen normal yaşam evresiyle meşguldü..

6. Makyajlı ve Makyajsız Resimler:

Julia Roberts makyajsız 6

Makyajsız bir karşılaştırma yapmak üzere olduğunuz günümüzde, bunlar gibi resimler tamamlayıcı gibidir. Sağ altta, Julia’nın makyajsız bir resmi ve resmin geri kalanını kendiniz tahmin edebileceğiniz bir resim var. Resmi inceledikten sonra, Julia’nın makyajsız bile oldukça çekici göründüğü kesinlikle söylenebilir..

7. Gözlüklü Kadın:

Julia Roberts makyajsız 7

Çoğu kadın gibi Julia da gözlüklerle oldukça sevimli görünüyor. Ama dışarıdaki tüm kadınlardan farklı bir şey var, o da doğal yüzünü gösterme konusundaki özgüveni..

8. ’85 Yazları:

Julia Roberts makyajsız 8

Bu, Julia’nın bir kupa kazanmasının eski bir görüntüsü. İlgili bilgilere daha fazla erişim olmadan, Julia’nın genç yaşta bile güzel kadın rolünü oynadığı kesinlikle iddia edilebilir..

9. Sadece Filmlerde Değil:

Julia Roberts makyajsız 9

Julia aslında sadece filmlerde değil, Güzel Kadın’dır. Julia’nın bu gündelik kıyafetinden memnun fotoğrafı, güneş gözlükleriyle film stüdyosuna giderken çekildi. Bunlar baştan çıkarıcı gözlerini gizledi ama çekici yüzünü gösterdi..

10. Bakkalda:

Julia Roberts Makyajsız 1 0

Julia, tamamen çekici yüzünü göstererek markette yakalandı. Orta uzunluktaki sarı saçların yanı sıra Güzel Kadın rolünü de oynuyordu..