Julianne Hough gerçek bir moda tutkunu. Bu çok yetenekli şarkıcı, Amerika’nın dansçısı, en iyi görünen, lekesiz güzelliği ile tanınır. Modaya uygun stiliyle popüler olmasına rağmen, Julianne doğal ve sade görünümüyle de ünlüdür. Cildini iyileştirmek ve ayrıca kuruluk, koyu lekeler, yaşlanma gibi sorunlardan kurtulmak için düzenli olarak sağlıklı yaşam tarzına kendini kaptırır. Ayrıca cildin elastikiyetini artırmak için taze meyve ve sebzeler gibi sağlıklı, dengeli beslenme, bol su gibi tavsiyelerde bulunur. Ayrıca bronzlaşmayı, kırışıklıkları ve güneş yanıklarını önlemek için güneş kremi kullanılmasını önerir. Ayrıca doğal ürünler kullanmaya da inanıyor çünkü bunu yaparak vücuduna doğal olarak güzel görünmesi ve halihazırda sahip olduğu görünümü iyileştirmesi için gereken tüm bakımı veriyor. Julianne Hough’un makyajsız tüm dünyada hem ekranda hem de ekran dışında varlığından zevk alan milyonlarca takipçisi bu harika bayanın günümüz dünyasında ne kadar popüler olduğunu kanıtlıyor. Bu güzel Julianne Hough makyajsız özçekimlere göz atın.

1. Yatak Başlığı:

Julianne Hough Makyajsız 1

Julianne bu fotoğraf için poz verirken gerçekten çok kötü bir gün geçiriyordu. Yüzünde yoğun sivilceler ve kuru yatak başı saçları onu pek de güzel göstermemişti. Ancak, bu dans eden şampiyon görünüşünü zerre kadar umursamıyor ve poz vermek için oldukça heyecanlı görünüyor..

2. Seyahate Hazır:

Julianne Hough Makyajsız 2

Julianne bu makyajsız, çıplak yüzlü görünümü tercih etti. Hiç kozmetik kullanmamasına rağmen bu resimde çarpıcı görünüyor. Julianne dağınık saçlara sahip ve sade bir kıyafet giyiyordu. Tüm cilt sorunlarının üstesinden gelmiş gibiydi ve zarif görünüyor. Herkesin kalbini çalabilecek öldürücü bakışları var.

3. Köylü Kız:

Julianne Hough Makyajsız 3

Julianne bu resimde tipik bir köylü kızı gibi görünüyor. Ham, basit ama güzel görünüyordu. Dağınık, dalgalı saçları harika görünüyor. Yüzünde de makyaj yok. Bu çıplak yüzlü güzellik, kırsal kesimin her bir parçasını içine çekiyor ve doğanın sunduğu en iyi şeylerin içinde ıslanıyor gibi görünüyor..

4. Merhaba Peep’ler!

Julianne Hough Makyajsız 4

Julianne parlak, güzel saçlarıyla göz kamaştırıcı görünüyor. Bu bayan yeni kestiği saçlarını havalandırdı ve zahmetsizce iyi görünüyordu. Yüzünde makyaj yoktu ve gözleri ışıl ışıl parlıyordu. Hayranlarından gelen yorumları duymak için yüzündeki heyecanı seviyoruz. Başparmak yukarıya diyoruz!

5. Plaj Bebeği:

Julianne Hough Makyajsız 5

Bu resimden de görebileceğiniz gibi Julianne Hough makyajsız bir güzellik değildir ve kendini güzel göstermek için sadece doğal yöntemler kullanır. Tüm güzelliği, kozmetiklerin yüzeysel olduğu ve sadece bir an için geçerli olduğu gerçeğine karşı, içeriden geliyor..

6. Sadece Poz Vermek:

Julianne Hough Makyajsız 6

Julianne, zamanında bir dizi fotoğraf için poz verdi ve birçok derginin kapağı oldu. Bu resim, kendisini olduğundan daha parlak göstermek için neredeyse hiç makyaj yapmadığını gösteren bir çekimin parçası..

7. Mavi Gözlü Güzellik:

Julianne Hough Makyajsız 8

Julianne ile ilgili en önemli şeylerden biri, görünüşünün taç parçası olan gülümsemesidir. Julianne böyle harika bir gülümsemeye sahipken, zaten görünüşünün zirvesindeyken neden daha kötü görünmesi için daha fazla makyaja ihtiyacı olsun ki?.

8. Vogue’da Seyahat Etmek:

Julianne Hough Makyajsız 8

Makyajsız Julianne, söz konusu makyaj olduğunda minimalist ve dışarı çıkarken yanında ağırlıklı olarak bir ruj ve eyeliner taşıdığı biliniyor. Yukarıda bahsedildiği gibi Julianne, iyi görünmek için makyaj kullanarak sağlıklı bir yaşam tarzı izlemeyi tercih eder..

9. En İyi Giyinen Kadın:

Julianne Hough Makyajsız 9

Ekranda olsun ya da olmasın, bu aktris, doğal olarak güzel görünümüyle diğer birçok ünlüyü utandırarak çevresini sarsıyor. Julianne Hough makyaj, ek makyaj yapmadan sağlıklı bir yaşamı sevmeyi sever ve bu ek etki için yanında taşıdığı maksimum miktarın belki bir ruj ve eyeliner olduğunu söyledi..

10. Zarif Julianne:

Julianne Hough Makyajsız 10

Bu, Julianne Hough’un daha genç bir resmidir ve bu bayanın oldukça güzel büyüdüğünü ve gördüğünüz gibi, bu bayanın her zaman sağlık bilincine sahip olması nedeniyle bu noktada ilave makyaj yapılmadığını gösterir. Bu resimde cildi inanılmaz güzel ve hassas görünüyor.

11. Gerçek Diva:

Julianne Hough Makyajsız 11

Bu Julianne’in ekrandayken çekilmiş bir fotoğrafı ve gördüğünüz gibi yüzünde çok az makyaj var ve doğal görünümü ışıl ışıl. Bu resimde oldukça çarpıcı görünüyor ve milyon dolarlık gülümsemesi için ölmek üzere. Gözleri bin kelime konuşur.

12. Çılgın Poz:

Julianne Hough Makyajsız12

Bu sevimli bayanı ekrandaki ve ekran dışındaki bir karşılaştırmayı yapmak için biraz zaman ayırın ve onun ekrandaki stilistin mükemmel kamera çekimi için her şeyden çok doğal görünümünü kullanmayı tercih ettiğini göreceksiniz. Bu poz, ekranda nadiren görülen çılgın benliğini ortaya koyuyor.

13. Katil Bakış:

Julianne Hough Makyajsız13

Julianne’in dünya çapında hem ekranda hem de ekran dışında varlığından büyük keyif alan milyonlarca takipçisi var ve bu harika bayanın güzel gülümsemesiyle günümüz dünyasında ne kadar popüler olduğunu kanıtlıyor. Bu resimde makyajı var ama ince ve minimal tutuluyor.

Julianne, çarpıcı fotoğrafları için sosyal medyada popüler. Çıplak yüzlü güzelliğini sergilediği güzel bakışlarıyla tanınır. Julianne ister dağınık, ister yatak kılı, sivilceye meyilli bir cilt, ister kırmızı bir halı olsun, her görünümü kendinden emin bir şekilde şık ve kolay bir şekilde taşır. Tüm cilt sorunlarının üstesinden gelebileceği sağlıklı, güzel bir yaşam tarzı var. Cilt dokusunun ve elastikiyetin uzun ömürlülüğünü korumak için sıkı cilt bakım rejimini savunuyor. Bu çarpıcı Julianne Hough makyajsız özçekimleri beğeneceğinizi umuyoruz.