Tatlım, Katy Perry doğal güzelliğiyle ünlüdür. Hem ekranda hem de ekran dışında çok masum ve güzel görünüyor. Katy Perry olarak da bilinen Katheryn Elizabeth Hudson, tüm zamanların en ünlü Amerikalı kadın şarkıcılarından biridir. Olağanüstü kompozisyonu ve şarkı yazarlığı için çok sayıda ödül kazandı. Albümlerinin çoğu billboard rekorları kırmayı başarmış, Allah vergisi sesinin yanı sıra, kendine has bir stil duruşu ve etkileyici bir giyim anlayışıyla insanları bir bakışta etkileyebiliyor. Doğal, gerçek benliği de dahil olmak üzere herhangi bir görünüme oldukça iyi gelebilir. Katy, inanılmaz bir cilt tonuna ve güvenle gösterdiği sağlıklı bir cilde sahip. Katy Perry’den bazıları Burada makyajsız selfie’ler geri kalanlar arasında en iyisi.

1. Sıfır Makyaj Görünümü:

Katy Perry Makyajsız

Bu resim hayranlarını oldukça şaşırtabilir. Katy bu resimde oldukça sıkıntılı görünüyordu ama tenine bir bakın. Sıfır makyaj görünümüne rağmen çok güzel ve taze görünüyordu. Şarkıcı, taze görünen bir güzel ortaya çıkarmak için tüm makyaj katmanlarını çıkarmayı seçti..

2. Şeker Kız:

Katy Perry Makyajsız 2

Katy Perry, kostümlerini denemeye gelince oldukça spor biri. Bir şeker kostümü ve oğlan seçti! Lezzetli göründüğünü söylemeliyiz. Elbisenin üzerindeki pembe şeker şekilleri, yumuşak, parlak tenini yansıtıyordu. Bu resimde kesinlikle oldukça mutlu ve eğlenmiş görünüyordu..

3. Gerçekleştirmeye Hazır:

Katy Perry Makyajsız 3

Katy gülümsüyor ve sahneye çıkacağı için heyecanlı. Şarkıcı, oyuncu hiç makyaj yapmamasına rağmen oldukça taze görünüyordu. Cildi lekesiz görünüyordu ve ciltte herhangi bir sarkma, ten rengi çizgiler veya lekeler görmüyoruz. Kesinlikle tüm bu gıda cilt rejiminin sonucu olmalı.

4. Gevşeme Süresi:

Katy Perry Makyajsız 4

Katy Perry bu şeftali rengi hamakta çok mutlu ve rahat görünüyor. Bütün güneşi içinize çekiyor ve tatili zamanının her dakikasına değer. Bu bakışta yüzü çıplak kaldı. Sahte kirpikler fark edilebilir, ancak bunun dışında şarkıcı teninde ürpertici görünüyor.!

5. Selam Sen!

Katy Perry makyajsız 5

Katy makyajsızken biraz farklı görünüyor ama yine de milyon dolarlık gülümsemesi ve doğal güzelliğiyle hepimizi etkileyecek kaliteye sahip. Kalbinin ne kadar temiz olduğunu yüzüne bakarak anlayabiliriz. Bu harika kadın makyajlı veya makyajsız her zaman güzel görünmeyi başarıyor..

6. Rahat Tutmak:

Katy Perry makyajsız 6

Katy Perry’nin bu fotoğrafı erkek arkadaşı John Mayer ile gezerken çekildi. Bu resimde gerçekte yaptığından farklı görünüyor. Makyaj yapmamasına rağmen milyonlarca hayranını etkilemek için yeterince iyi görünüyor.

7. Güzel Hanım:

Katy Perry makyajsız 7

Katy Perry son derece sevimli bir kadın. Bu özel resimde çok sevimli ve masum görünüyor. Bu, bir restoranda yemek yerken tıklandı. Birisi makyajsız çok güzel görünebiliyorsa, makyajla nasıl görüneceğini hayal edin..

8. Flaşla Yanan Gözler:

Katy Perry makyajsız 8

İşte Katy Perry’nin küçük kuzeni ile bir fotoğrafı. O pembe kazağı ve kusursuz teniyle küçük bir kıza benziyor. Ona yakın olan insanlar, onun bir insan olarak ne kadar harika olduğunu söyleyebilir. Güzel görünmek için neredeyse hiç makyaja ihtiyacı yok.

9. Bir Sıçrama Çekmek:

Katy Perry makyajsız 9

Katy’nin bu resmi yüzerken görüntülendi. Su, eğer giyiyorsa, tüm makyajını yıkadı. Bu, gününün çoğunu güzelliği ve makyajı hakkında endişelenerek geçiren kadınlar için en ilham verici resimlerden biri. Katy Perry, doğal görünümlerini spor yapmak isteyen birçok insan için yaşayan bir motivasyondur..

10. Makyajlı ve Makyajsız:

Katy Perry makyajsız 10

Makyaj öncesi ve sonrası Katy Perry’nin bu resimlerini karşılaştırın. Solda Katy makyajsız ve sağda rimel sürerken göz kamaştırıcı görünüyor. Doğal olarak güzel göründüğü için onu makyajsız kolayca tanıyabilirsiniz. Basit bir saç bandı ve sportif kapüşonlu ceket, Katy Perry’nin harika görünmesini sağlayabilir..

11. Kapüşonlu Kız:

Katy Perry makyajsız 11

Bir kadının sadece kapüşonlu bir ceket, şapka ve diğer gündelik kıyafetler giyerek ne kadar iyi görünebileceği inanılmaz. Katy’nin güzelliği içeriden geliyor. Basit tutmayı sever ve kalpten mutlu olmanın sırrının çok farkındadır..

12. Yağmur Yağmur Uzaklaşın:

Katy Perry makyajsız 12

Katy Perry, yağmurlu bir günde dar kesim pantolon ve spor ayakkabılarıyla bir ceket giyerken görüntülendi. O gün rahat gitti ve yağmurun tadını çıkardı. Katy, yağmurda ıslanamayacak kadar rahat ama modaya uygun bir kıyafet giydiği bu fotoğrafta oldukça sevimli görünüyordu. şemsiye ne işe yarar?

13. Egzersiz Görünümü:

Katy Perry makyajsız 13

Katy’nin güzel görünmek için koşu kıyafetleri ve şık güneş gözlüklerinden başka bir şeye ihtiyacı yok. Burada koşu seansını tamamlarken sokaklarda yürüyordu. Katy, egzersizin sadece vücut için değil, cildi için de nasıl iyi olduğunu ortaya koyuyor. Doğal görünümüyle harika görünüyordu.

Katy Perry kamera önünde asla utangaç değildir. Bu “Kükreyen” yıldız, ham ve gerçek benliğini sergilemeye gelince tam bir diva. Sosyal medya hesaplarını düzenli olarak en son fotoğraflarıyla güncelliyor. Katy her zaman makyajı atmak ve kendi cildinde rahat hissetmek için her fırsatı değerlendirir. Basit ve pratik tutmayı sever. İster sahnede ister sahne dışında, Katy’nin çekici bir varlığı var, bu da onu sevimli bir insan yapıyor. Umarız bu çarpıcı Katy Perry’nin makyajsız selfie fotoğraflarını beğenmişsinizdir..