Kavya Madhavan ilk çıkışını 1991 yılında Malayalam filmlerinde çocuk sanatçı olarak 7 yaşındayken yaptı! Daha sonra, hala 9. standartta bir öğrenci olarak, Chandranudikkunna Dikhil’de (1999) bir kahraman olarak tanıtıldı. Film kitlelerde bir başarı olmaya devam etti ve dedikleri gibi tarih oldu. 29 yaşındayken, yıldız performanslarıyla En İyi Kadın Oyuncu dalında iki Kerala Eyalet Film Ödülü kazandı..

Malayalam filmlerindeki en yoğun kadın başrol oyuncularından biri, aynı zamanda eşit derecede yetenekli bir dansçı. Çoğunlukla romantik komedilerin bir parçası olan en iyi filmleri, toplam 18 filmi olduğu ortak oyuncu Dileep ile..

Kavya Madhavan Makyajlı ve Makyajsız

Bir aktris, dansçı, şarkıcı ve şair olan Kavya Madhavan, yaratıcı yeteneklerin bir güç merkezidir. Ama göründüğünden çok daha değerli. Her zaman doğal görünümde göze çarpan tek baskın makyajı koyu kajal/kohl. İşte bu yıldızın doğal görkemiyle en sevdiğimiz görünümüne bir bakış.

Makyajlı ve Makyajsız Harika Kavya Madhavan Fotoğrafları:

Hepsinin altında, Kavya Madhavan Makyajsız’ın ne kadar güzel olduğunu söyleyen açık ve kapalı ekran fotoğrafları var..

1. Geleneksel Görünüm:

Kavya Madhavan Makyajlı Ve Makyajsız 2

Bu Malayali aktris, hem gerçek hayatında hem de reel hayatında sade ve geleneksel görünümleriyle tanınıyor. Kemer ışıklarının altında büyüyen biri için, giyiminde parlaklık faktörünü hafife almayı seviyor. Şirket için ağır bir Kajal bordürlü bu resim, basit bir sari ve geleneksel mücevherlerin sizi nasıl çarpıcı gösterebileceğini vurgulamaktadır. Bu fotoğraf, küçük bir makyajla bile ne kadar muhteşem olduğunu gösteriyor..

2. Karakter Aktörü:

Kavya Madhavan Makyajlı ve Makyajsız 3

Ekranda Kerala köyünde Müslüman bir kızı oynayan Kavya, Kachimundu Thattam’ın geleneksel kıyafetini zahmetsizce mükemmele taşıyor. Hindu bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen Kavya, geniş kitlelere hitap eden filmlerinde farklı karakterleri canlandırdığına inanan bir oyuncu. Yeteneği ağır makyajın ötesinde tanımlar

3. Papatya Kadar Taze:

Kavya Madhavan Makyajlı ve Makyajsız 4

İlkbaharda açan bir çiçek gibi, bu çok yönlü aktrisin canlandırıcı bir hali. Berrak teni, mavi kıyafetinin keskin kontrastında parlıyor. Bombus arısı güneşleriyle bozulmamış film yıldızı cazibesi, makyajsız yüzüyle güzel bir selfie çekiyor.

4. Dansçı:

Kavya Madhavan Makyajlı ve Makyajsız 4

C. Göz alıcı gözleriyle makyajla cezbetmeyi asla başaramaz..

5. Basit Southie Belle:

Kavya Madhavan Makyajlı Ve Makyajsız 5

Özgün güney Hint güzelliği her gün taze görünüyor. Kişisel yaşamında olduğu kadar film gösterimlerinde de makyaj ve uygulamalar açısından daha azının daha fazla olduğuna inanıyor. Doğal görünümü, giderek büyüyen hayranlarını cezbediyor..

6. Kış Güneşi Gibi Parlak:

Kavya Madhavan Makyajlı Ve Makyajsız 6

Kışın yatıştırıcı güneş ışınları gibi bu resim de sadeliği ile sizi otomatik olarak büyüleyecek. Makyajı veya figürü yerine sanatının öne çıkmasına izin veren bir aktris. Çekiciliği ekleyen şey, onun güzel, ışıltılı gülümsemesidir..

7. Elegance Kişileştirilmiş:

Kavya Madhavan Makyajlı Ve Makyajsız 7

Elegance, neredeyse hiç makyaj yapmadan göz alıcı bir görünümü zahmetsizce ortaya çıkardığı için bu güneyli güzelliğin ikinci adıdır. En iyi varlığı, etkileyici gözleri ve güzel yelesidir. Her ikisi de mükemmelliğe vurgu yaptı, doğal çekiciliğine atıfta bulundu.

8. Zahmetsiz Büyü:

Kavya Madhavan Makyajlı Ve Makyajsız 8

Kavya, duygularını canlandırdığı karakterlerin gözünden ifade etmeyi sevdiği için cazibeyi tercih ettiği bilinmiyor. Ama yine de bu durumda, çok sert makyaj denemesi gerekmediğini görebilirsiniz. Doğal güzelliği, komşu kızının en basit rolüne bile tonlarca güzellik katıyor..

9. Daha İnce Kavya:

Kavya Madhavan Makyajlı Ve Makyajsız 9

Son zamanlarda, yeni rollerinin talebi ve artan rekabet nedeniyle tonlarca kilo kaybetti. Oldukça dağınık bir boşanmadan sonra, o narin bir sevgili değil, kişiliğiyle gurur duyan güçlü bir öz kadındır..