Popun kraliçesi Madonna Louise Ciccone, Madonna’nın müzik endüstrisi tarihindeki en ünlü kadın şarkıcılardan biri olduğunu da biliyor. Bu Amerikalı şarkıcı aynı zamanda moda ve güzellik dünyasında ünlü bir stil ikonudur. Madonna sahnede performans sergilerken, belirli bir şarkı için istenen görünümü elde etmek için çeşitli makyaj ürünleri kullanıyor. Bu teori onun videoları için de geçerli. 56 yaşındaki bu pop yıldızının her zaman bir makyaj yığınının altında saklandığını düşünebilirsiniz ama bu doğru değil. Çoğu zaman, doğal görünümünü, miras kalan güzelliğiyle insanları etkilemek için sergiler. Sahne arkasında, Madonna gündelik kıyafetler giymeyi ve hayatının basit bir şekilde tadını çıkarmak için makyajsız olmayı seviyor. Makalede makyajsız selfie resimleri olmayan en iyi Madonna’dan bazılarına göz atın.

Madonna’nın Makyajsız En İyi Resimleri:

1. Yağmurda Dışarıda Görünüş:

Makyajsız Madonna 1

Madonna, yağmur damlasına yeni adım atmış gibi görünüyordu. Siyah deri su geçirmez bir ceketi ve kendine özgü plaj dalgalarını giydiği görüldü. Pop Kraliçesi, çıplak bir ruj dışında, makyajın hiçbir ipucuna sahip değil. Kesinlikle yaşına göre güzel görünüyor!

2. İnek Bakışı:

Makyajsız Madonna 2

Madonna bu resimde oldukça sıra dışı bir görünüme sahip. Sade bir kıyafet ve kendine has atkısıyla temkinli davranmayı tercih ediyor. İnek gözlükleri ona onurlu bir görünüm kazandırıyor. Saçlarını dalgalı tutar ve toplar. Seyahat için havaalanına gidiyor gibi görünüyor ve onu rahat ettirmek için daha iyi bir şey yok.

3. Kovboy Bakışı:

Makyajsız Madonna 3

Madonna, bir kez daha kamuoyu önünde görünmeyi düşük seviyede tutuyor. Hiç makyaj yapmadığı görülüyor. Hasır şapkası, telefonları ve atkısı, bir yere ve acelesi olduğuna dair ipuçları veriyor. Dağınık, yönetilemez saçlarını gizlemek için şapka fikrini tamamen seviyoruz. Zeki, değil mi?

4. Tembel Pazartesi Sabahı Selfie:

Makyajsız Madonna 4

Pazartesi sabahı ve Madonna da hepimiz gibi ondan eşit derecede nefret ediyor. Bu özçekimde Madonna’nın makyaj yapmadığı ve güne başlamak için hala acelesi olmadığı Pazartesi sabahı yazısı görülüyor. Gözleri önceki geceki partinin yorgunluğunu ortaya koyuyor. Ama kısa sürede ayağa kalkacağına eminiz.!

5. Yorgun ama Güzel:

makyajsız madonna 5

Madonna yıllardır reklam panosunda yeni rekorlar kırıyor ve müzik tarihinin en devrimci ve ilham verici müzik ikonlarından biri olarak kabul ediliyor. O kadar çekici ve kusursuz ki, basit gri bir üst, uzun ve yorucu bir günün ardından bile onu ilahi bir görünüme kavuşturabilir. Bu kadının içinde onu diğerlerinden farklı kılan bir şey var..

6. Eyleme Hazır:

makyajsız madonna 6

Madonna, New York sokaklarında makyajsız görüntülendi. Bu resim, tüm zamanların en sevilen pop yıldızının çekici görünmek için makyaj gerektirmediğini açıkça ortaya koyuyor. Güzelliği, onu dünyanın en başarılı şarkıcılarından biri yapan yeteneğinden geliyor..

7. Müziği Hissetmek:

makyajsız madonna 7

Pop yıldızı Madonna, boynunda kulaklık asılı düz beyaz bir tişört giyerken kameralara yakalandı. Sarı saçlarını gevşek tuttu ve neşeli bir ruh hali içinde görünüyordu. Madonna’yı tanıyanlar, güzellik ürünlerinden ve kozmopolit meselelerden oluşan bir kafese hapsolmadığı eski ve sade hayatına geri dönmeyi ne kadar çok sevdiğini söylediler..

8. Görünüşünüzle Karışmayın:

makyajsız madonna 8

Madonna’nın yeşil gözleri, onu sahnedeki diğer tüm kadınlardan farklı kılıyor. Son zamanlarda hayranlarını doğal güzelliğinden haberdar etmek için makyajsız canlı performans sergiledi. Bu resimde, pop kraliçesi yeşil bir şapka ve aynı renkte uzun kollu bir bluz giyiyor. Canlı performans veya video çekimi olmadığı sürece, Madonna gündelik kıyafetler giyiyor ve maskara çılgınlığından kaçınıyor..

9. Gerçekleştirmeye Hazırlanmak:

Madonna'nın makyajsız 9

Madonna, sahne aldığı bir mekandan ayrılırken eyleme yakalandı. Basın da onu makyaj masasında bırakmadı. Tüm makyajını ve süslü kıyafetlerini çıkardı ve sadece basit bir şapka ve kolsuz bir üst giyerek dışarı çıktı..

10. Sportif Kadın:

makyajsız madonna 10

Birkaç hafta önce Madonna’nın cep telefonunun hacklendiği ve kişisel fotoğrafının halka açıklandığı ve çoğunun makyaj yapmadığı haberi çıktı. Bu, onun harika görünmesini sağlayan çocuksu kırmızı bir üst giydiği makyajsız fotoğraflardan biri. Şüphesiz, o gelmiş geçmiş en güzel pop şarkıcısı.

11. Sıcak Kalmak:

makyajsız madonna 11

Madonna, sade bir kazak ve atkı ile onu çekici gösterebilir. Fazladan makyaja ihtiyacı yok. Bu zamansız güzelliğin örgü pelerini ve gri atkısıyla zarif bir şekilde yaşlandığı görülüyor. Kesinlikle yaklaşan modellere paraları için bir şans veriyor.

12. Makyajsız Canlı Konser:

makyajsız madonna 12

Bu resimde Madonna canlı yayına geçti ve tüm performansını herhangi bir makyaj yapmadan yaptı. Plaj dalgaları için siyah bir tişört seçti. Bu çıplak yüzlü görünümü bir miktar çıplak pembe rujla çiviledi ve yanakta biraz vurgulayıcı olabilir..

13. Etrafta Maymun Dolaşmak Yok:

makyajsız madonna 13

Madonna, gösteriden sonra da çirkin sahne maskaralıklarını giydi. Sokaklarda goril suratlı bir şapkayla yürürken görüldü. Böyle bir kıyafeti çıkarmak cesaret ister ama Hey! O Madonna! O sıcacık kış kıyafeti içinde kesinlikle rahat görünüyor ve sıra tuhaf kıyafetlere geldiğinde Madonna ile dalga geçmek yok.!

Madonna tuhaf modasıyla tanınır. Ayrıca kusurlarını halka göstermeyi seven birkaç ünlüden biri. Tıraşsız koltuk altlarını veya çarpık dişlerini fotoğraflarında güvenle gösteriyor. İğrenç görünseler de, korkusuzluğunun takdir edilmesi gerekir. Madonna’yı hiçbir şey caydıramaz ve o kesinlikle kaderinin patronu. Madonna bize, iyi zamanlarınızda yanınızda olan insanların sizin gerçekte kim olduğunuzu bilmesi gerektiğini öğretiyor. Harika ideoloji, değil mi??