Olimpiyat altın madalyası sahibi ve ünlü bir televizyoncu olan Caitlyn Jenner, Amerika’nın en tanınmış kadınlarından biridir. 66 yaşında ve çok çocuğu var. Yaşının en güzel kadınlarından biri ve Decathlon’daki sporcu ruhunun büyük katkısıyla ünlü. Birçok televizyon etkinliğine katıldı ve birçok filmde de oynadı. Bu yazımızda Caitlyn Jenner’ın tamamen gerçek görünümünü tereddüt etmeden sergilediği bazı makyajsız fotoğraflarından bahsedeceğiz. Onlar aşağıdaki gibidir.

Caitlyn Jenner Makyajsız:

1. Yaşlanma Güzelliği:

Caitlyn Jenner Makyajsız

Bu, bir zamanlar güzel olan Caitlyn Jenner’ın gerçek yüzü. Yaşına göre hala oldukça çekici. Güzelliği oldukça benzersiz ve kendini öne çıkarıyor. Kesinlikle bir şey söylenebilir, onun yaşının en iyi kadınlarından biri olduğu ve bu yüzden bu resmin en iyi Caitlyn Jenner’dan biri olduğu söylenebilir..

2. Kaba Yüz:

Caitlyn Jenner Makyajsız 2

Yaşına bakılırsa, biraz çekici. En azından ünlü bir ünlü olmasına rağmen doğal yüzünü gösterecek kadar kendine güveniyor. Makyaj bu yaşta bile bu kadın için bir seçenek değil. Gerçek benliğini sergilemeyi seviyor.

3. Yaşlı Ama Hala Çekici:

Caitlyn Jenner Makyajsız 3

Caitlyn hala oldukça güzel görünüyor ve yaşının en iyi görünen kadınlarından biri. Çekici bir yüzü var ve yaşlı olmasına rağmen, birçok yönetmen hala onu televizyon dizilerinde başrol oynamayı tercih ediyor..

4. Ortaya Çıkan Röportaj:

Caitlyn Jenner Makyajsız 4

Caitlyn Jenner’ın makyajsız fotoğraflarını arıyorsanız, bu oldukça iyi bir fotoğraf. Gerçekleri gün ışığına çıkarmanın yanı sıra perdenin arkasından bir şey daha aydınlandı, o da Caitlyn’in gerçek yüzüydü..

5. Gerçek Amerikalı:

Caitlyn Jenner Makyajsız 5

Caitlyn gerçek bir Amerikalı ve ülkesine saygı duyuyor ve bu nedenle devletin düzenlediği, Caitlyn ve diğerleri gibi üst düzey ünlüleri içeren zorbalık karşıtı kampanyaya katıldı. Yüzünde rahat bir bakışla birlikte gerçek yüzünü sergilediği görüldü..

6. Yürüyüş Ritüelleri:

Caitlyn Jenner Makyajsız 6

Caitlyn genellikle yürüyüşe çıkarken kahvesini kaparken fotoğraflanır. Bu yağmurlu sabahta, gündelik bir kıyafetle birlikte gerçek yüzünü spor yaparken görüldü. Tamamen otantik yüzünü sergiliyordu ve paparazziler yükselişte olmasına rağmen oldukça rahat görünüyordu..

7. Minimal Makyaj:

Caitlyn Jenner Makyajsız 7

Caitlyn’in harika çalışması onu Vanity Fair dergisinin ön sayfasına götürdü. Bu resim, üzerinde minimal makyajla birlikte gerçek yüzünü tekrar ortaya koyuyor. Yüzünü nadiren güzelleştiren o az miktarda maskarayla bile iyi görünüyor. Bu resimdeki çekiciliğinin sebebi doğal güzelliği..

8. Leopar Ceket:

Caitlyn Jenner Makyajsız 8

Caitlyn leopar derisi tasarımlı bir ceket giyerken görüldü. Makyajsız görünüyordu. Yüzünde makyaj olsa bile, o zaman bir kadının yapabileceği minimal makyaj olurdu..

9. Gone Golf:

Caitlyn Jenner Makyajsız 9

Caitlyn, görünüşünü tamamlayan ve her zamankinden daha güzel görünmesini sağlayan pembe polo tişörtün içinde oldukça iyi görünüyor. Yüzünde herhangi bir güzellik ürünü olmasa bile tamamen iyi görünüyor..

10. Makyajsız Kapak Fotoğrafı:

Caitlyn Jenner Makyajsız 10

Caitlyn, Vanity Fair dergisinin büyük bir parçasıydı. Makalelerin çoğu onun bir ünlü olarak hayatını ve ne kadar basit bir hayat sürdüğünü gösteriyordu. Bu özel kapak resmi de makyajsız.