Jaacqueline Fernandez, 2006’da Miss Sri Lanka Universe’yi kazanan Sri Lankalı bir güzel. Mankenlik kariyerine bundan sonra başladı ve ortak yıldızlar Ritesh Deshmukh ve Amitabh Bachchan ile birlikte ‘Aladin’ filminde Bollywood’da rol aldı. Bunun için en iyi kadın çıkış için Uluslararası Hint Film Akademisi Ödülü’nü kazandı. Jacqueline, güzel yüzü ve çok iyi giyinme anlayışıyla seyirciyi kendine çekiyor..

Jacqueline Fernandez Makyajsız:

1. Makyajsız Bir Etkinlikte Yakalanma:

Jacqueline Fernandez Makyajsız

Aşağıdaki resimde oyuncuyu yosun yeşili bir elbise içinde kolları beyaz, ortasında kahverengi düğmeler ile görüyoruz. Sağ omzunda sarı bir çanta taşıyor ve saçları açık tutuluyor ve omzunun solundan aşağı düşüyor..

2. Dans Uygulaması Sırasında:

Jacqueline Fernandez Makyajsız 2

Oyuncu bir etkinlik için dans pratiği yaparken bu resim tıklandı. Spor kıyafetleri içinde, gri bir gömlek ve beline bağlı bir ceket giyiyor. Gözlerini kapatan bir çift kahverengi güneş gözlüğü var ve onu bağlamak için doğruca yukarı kaldırıyor..

3. Dizüstü Bilgisayarda Çalışmak:

Jacqueline Fernandez Makyajsız 3

Oyuncu dizüstü bilgisayarın başındayken kameraya gülümsüyor. Kolsuz siyah bir üst giydiği görülüyor ve saçları arkadan kırpılmış ve sol omzuna dökülüyor ve önde kafasında biraz kabarık bukleler bırakıyor. Sol elinde gümüş zincirli bir kol saati var.

4. Modaya uygun:

Jacqueline Fernandez Makyajsız 4

Jacqueline, aşağıdaki resimde kanıtladığı gibi harika bir giyinme duygusuna sahiptir. Sarı, mavi, kırmızı, siyah, deniz yeşili ve turuncu renkte büyük boncuklarla süslenmiş şık beyaz bir bluz giyiyor. Dipleri dar kesim sentetik pantolon ve siyah botlarla kaplıdır. Yeşil bir çanta taşıyor ve cep telefonunun kapağı aynı renkte.

5. Jacqueline, Shah Rukh Khan ile Havalimanında:

Jacqueline Fernandez Makyajsız 5

Jacqueline, Shah Rukh Khan ile havaalanında Avustralya’ya yolculuk yaparken görülüyor. Aktris, elinde bir çift beyaz pantolon ve siyah bir ceket olan krem ​​renkli gündelik bir t-şort..

6. Bir Etkinlikte:

Jacqueline Fernandez Makyajsız 6

Oyuncu, doğal olarak güzel göründüğü bir etkinliğe tıklanır. Üzerinde gümüş baskı olan beyaz bir kurti giyiyor ve gür saçları açık tutuluyor ve soldan aşağı düşüyor.

7. Havalimanında:

Jacqueline Fernandez Makyajsız 7

Bu resim Mumbai havaalanında bir etkinlik için Sydney’e gideceği için tıklandı. Kolunun yarısını kaplayan, üzerinde gümüşi bir baskı bulunan siyah bir üst ve bir çift siyah pantolon giyiyor. Yuvarlak güneş gözlükleri onu modaya uygun gösteriyor. Ayrıca yanında siyah bir çantası var ve saçları kabarık ve midilli gibi bağlanmış.

8. Jacqueline, Sidney’de Madhuri Dixit ile:

Jacqueline Fernandez Makyajsız 8

Bu, aktris Madhuri Dixit ile birlikte Sydney’de tıklanan bir resim. Oraya Temptation Reloaded 2013 etkinliği için gitmişlerdi. Jacqueline açık yeşil bir sweatshirt giyiyor ve kulaklarına büyük yuvarlak küpeler takıyor. Saçları arkadan taranmış ve açık tutulmuştur..

9. Hint Bakışında:

Jacqueline Fernandez Makyajsız 9

Aktris Hint görünümünde tıklandı. Üzerinde yeşil ve leylak rengi dikişler olan şeftali bir şalvar giyiyor. Bir yandan beyaz bir çanta, diğer yandan cep telefonu taşıyor. Kulaklarına altın küpe takıyor ve saçları bir yandan ayrılıp arkadan midilli gibi bağlanıyor..

10. Essel World’deki Bir Etkinlikte:

Jacqueline Fernandez Makyajsız 10

Oyuncu, Essel World’de bir etkinliğe giderken insanlarla konuşuyor. Beyaz kolsuz bluzu ve bol palazzo pantolonu ve şık kemeri ile çok trend görünüyor. Sol tarafında siyah kayışlı bir kol saati var ve saçları midilli şeklinde..