Bu Hintli model, Hint televizyon dünyasının en güzel aktrislerinden biridir. 2005 yılında mankenlik kariyerine başladı ve oradan moda ve güzellik dünyasında göz alıcı adımlarına başladı. Son zamanlardaki güzelliklerinde, önemli bir güzellik ve derinlemesine performans izi bıraktı. Ancak bu kadının büyük bir kalbe ve güzel bir yüze sahip olduğu söylenebilir. Çekici görünmek için makyaja ihtiyacı yok. İşte bu yetenekli genç oyuncunun aklınızı başınızdan alacak en iyi makyajsız fotoğrafları….

1. En İyi Diana:

Diana Penty Makyajsız 1

Bu, Diana Penty’nin sevimli ve çekici bir yüze sahip olduğu makyajsız bir resmi. Fotoğraf, en sadık hayranlarından bazılarıyla karşılaştığı ve onlarla bazı resimlere tıklamayı başardığı bir etkinlikte çekildi. Bu resim, Diana’nın içeriden güzel olduğu için zamanının çoğunu tuvalet masasının önünde geçirmediğini kanıtlıyor..

2. Müzik Lansmanında:

Diana Penty Makyajsız 2

Diana Penty’nin bu resmi, Kokteyl adlı filminin müzik lansman etkinliğinde çekildi. Burada genç güzellik makyajsız, sıradan bir görünüm taşıyordu ve çevredeki kalabalığın odak noktası olacak kadar güzel görünüyordu. Güzel saçları, sevimli yüz açıları ve benzersiz vücut dili onu o akşamın ekran dışı yıldızı yaptı..

3. Etkinliğin Yıldızı:

Diana Penty Makyajsız 3

Bu, Kadın Sağlığı Dergisi etkinliğinin açılışında çekilen Diana Penty’nin makyajsız bir başka fotoğrafı. Herkes ona bakıp sıfır makyaj yaptığını söyleyebilir. Ama aynı zamanda hepimiz onun her zamanki gibi çok seksi göründüğü ve fiziğiyle ilgili bu olayda ateşi yükseltmek için kesinlikle maskaraya ihtiyacı olmadığı konusunda hemfikir olabiliriz..

4. Bir Filmden Sahne:

Diana Penty Makyajsız 4

Bu, Diana Penty’nin DeepikaPadukone ile birlikte bir yardımcı oyuncu oynadığı ‘Kokteyl’ adlı bir filmden bir sahne. Bu özel sahnede Diana’dan herhangi bir güzellik ürününün yardımını almadan oynaması istendi. Hiç tereddüt etmeden kalbini o sahneye koydu, o da rimel olmadan. Doğal güzelliği, cılız güzellik ürünlerinin kıstası ile ölçülemez..

5. Bir Partide:

Diana Penty Makyajsız 5

Diana geçenlerde bir partiye katıldı ve bazı arkadaşlarıyla karşılaştı ve sonunda harika fotoğraflar çekti. Bir yere gitmeden önce aynanın karşısında iki-üç saat geçirmesine ve makyaj yapmasına gerek yok. Bu kadının doğal güzelliği, güzellik sırlarıyla ilgili sorularla gelen tüm erkek ve kadınları da cezbetmek için yeterlidir..

6. Güzellik Ürünlerinin Gururlu Yüzü:

Diana Penty Makyajsız 6

Diana Penty’nin Garnier, Maybelline gibi sayısız güzellik ürününün yüzü olduğunu muhtemelen hepiniz biliyorsunuzdur. Ve bu pozisyonu, güzellik ürünleri seçimi nedeniyle güzellik becerilerini göstererek kazanmadı. Çalışkanlığı ve tabii ki doğal güzelliği nedeniyle birçok moda dergisinin kapak sayfasında yer alıyor..

7. Makyaj Yok mu? Yok canım?:

Diana Penty Makyajsız 7

Bu, yetenekli, genç ve yükselen güzel Diana Penty’nin makyajsız bir başka fotoğrafı. Burada makyajsız çok çekici görünüyor. Makyajsız da kendini sevmeyi öğrenmiş. Makyaj, çoğu ünlü için sosyal bir norm ama Diana için makyaj yapmadığına yemin ediyor. Anahtar, doğal olarak kusursuz bir cilde sahip olmaktır..

8. Kokteyl Röportajı:

Diana Penty Makyajsız 8

Diana bir keresinde makyajsız bir görünüm sergilediği filmin senaryosunu yakınlaştırmak için bir röportaj vermişti. Gerçekten de kadınları ve kızları bugün makyajsız olmaya motive ediyor. Diana’nın toplumsal bir baskısı yok ve sektörün belirlediği güzellik standartlarına uyma ihtiyacı hissetmiyor, bu yüzden daha doğal bir görünüme inanıyor..

9. Makyajsız Güzellik:Diana Penty Makyajsız 9

Açıkçası, Diana’nın muhteşem görünmek ve olduğu güzellik kraliçesi olmak için makyaja ihtiyacı yok. Doğal güzelliği, çekici ve dikkat çekici görünümünün arkasındaki ana nedendir. Diana makyajsız bile özgüven yayıyor ve bu, cildine ve makyajın cilt üzerindeki etkisine önem verenler için ilham verici. Diana gibi cesur ve makyajsız olun.

10. Pist Görünümü:

Diana Penty Makyajsız 10

Diana, herhangi bir makyaj gerektirmeden zahmetsizce taze ve uyanık görünüyor. Olaylar, filmler, podyumlar ve gündelik günler için makyajsız aramayı gururla ve kolaylıkla deniyor. Diana, maskara, kapatıcılar, fondötenler, vb.’ye başvurmak yerine makyaj rutininde çıplak kalmayı tercih ediyor ve açıkçası, doğal olarak muhteşem görünüyor..

11. Etkinlik Görünümü:

Makyajsız Diana Penty11

Makyajsız? Evet, Diana yine makyajsız kalmayı seçtiği bu etkinlikte muhteşem görünüyor. İyi nemlendirilmiş bir cilt ve iyi bir cilt bakım rutini, bu görünümü elde etmesine yardımcı olur. Göz alıcı görünüyor ve cildi parlak. Cildi doğal olarak parlıyor ve tüm resimlerde ve gerçek hayatta çok hoş görünüyor. Diana ile kötü bir cilt günü yok!!!

12. Gülümseme:Diana Penty Makyajsız 12

Makyaj bir aksesuardır, zorunluluk değildir. Makyaj yardımı ile güzel görünmeye inanmıyor. Bir SMILE, herhangi bir kadının yapabileceği en iyi makyajdır ve Diana, mükemmel bir örnektir. Audrey’nin alıntısı, “En mutlu kızlar en güzelleridir” diyor, peki, eminiz ki bu %100 katılıyorum. Diana teninde güzel hissetmek için çok çalıştı, kesinlikle öyle!

Yüzsüz güzellik geçmişte değil, ŞİMDİ! Yıldızlar ve ünlüler bizden daha iyi bir cilde sahip değiller, daha iyi ve harika makyaj sanatçıları ve stilistleri var. Çıplak yüzlü güzellik, cildinizin doğal olarak parlamasına ve eşit bir cilt tonuna ve doğal bir ışıltıya sahip olmasına izin vermekle ilgilidir..

Nude dudaklar ve doğal ama solmayan bir görünüm bugün moda. Daha nemli bir görünüm tercih edin ve doğal, kızarık bir görünüm elde edin. Cildiniz ister açık ister koyu olsun, doğal bir görünüm öne çıkmanıza yardımcı olur.