Freida Pinto kimdir? Bu kızı Oscar adayı ‘Slumdog Millionaire’ filminde görmüş olmalısınız. O da bazı modelleme şovlarında görünen Hintli bir aktris. Bu aktris nefes kesici karizma ve olağanüstü oyunculuk becerileriyle dolu. Freida Pinto kimdir? Bu kızı Oscar adayı ‘Slumdog Millionaire’ filminde görmüş olmalısınız. O da bazı modelleme şovlarında görünen Hintli bir aktris. Bu aktris nefes kesici karizma ve olağanüstü oyunculuk becerileriyle dolu. Filmlerin çoğunda, doğal güzelliği izleyicilerin bakışlarını çalmaya yettiği için Freida’ya maskarasız bir rol verilir. İşte genç güzel Freida Pinto’nun makyajsız en iyi fotoğraflarından bazıları.

Makyajsız 9 En İyi Freida Pinto:

1. Yeni Bir Daireye Taşınma:

Makyajsız Freida Pinto

Makyajsız Freida’nın bu resmi, erkek arkadaşı Dave Patel’in eşyalarını yepyeni bir daireye taşımasına yardım ederken çekildi. Burada, slim fit altların eşlik ettiği pembe bir üst giyerek rahat bir görünüm sergiliyor ve yine de son derece sıcak görünmeyi başarıyor. Bu bayan, çekici imajını geliştirmek için herhangi bir güzellik ürününe ihtiyaç duymaz..

2. Yeni Filminden Bir Sahne:

Makyajsız Freida Pinto 2

Çok sayıda ödüllü filmde başrol oynadıktan sonra, Freida şimdi ‘Desert Dancer’ adlı yepyeni filmi üzerinde çalışıyor. Filmin çoğunda Freida, tüm sahne doğal güzelliğini ve makyaj yapılsaydı gizlenebilecek olan sevimli yüz açılarını göstermeyi amaçladığı için herhangi bir makyaj yapma şansı bulamıyor..

3. Gözlüklü Kız Hakkında Bir Şey Var:

Makyajsız Freida Pinto 3

Bu resim, Freida uzun bir uçuştan sonra havaalanından yeni ayrılırken tıklandı. Uzun uçuşların ne kadar yorucu olduğunu hepimiz biliyoruz. Ama yine de Freida Pinto, sonsuza dek kutsanmış güzel yüzünü taşımayı ve kamera merceğine olumlu ve samimi bakışlar sunmayı başarıyor..

4. O Hintli Kız:

Freida Pinto Makyajsız 4

Hollywood’a dahil olmasına rağmen, Freida hala Hindistan’ın Bombay kentinde doğduğu için o tipik Hintli kızın dokunuşunu sürdürmeyi başarıyor. Bu, Hintli bir kız rolünü oynadığı filmlerinden birinden bir kare. Freida’nın makyajsız yüzü, makyaj yapmadan dışarı çıkmaktan çekinen birçok kadın için ilham kaynağı oldu..

5. Koşu Havası:

Freida-Pinto-Makyajsız-05

Freida güzel bir sabah spor kıyafetlerini giyerken sokaklarda koşarken ve sıcağı açarken görüldü. Koşarken veya egzersiz yaparken kimler makyaj yapar? Ve öyle değil, Freida. Burada stresli bir koşu ve koşu saatinden sonra tamamen doğal ve tazelenmiş görünüyor..

6. Eski Bir Resim:

Freida Pinto Makyajsız 6

Bu Freida Pinto’nun eski bir resmi. Burada biraz fazla sıska görünüyor ama yine de çevredeki insanları etkilemek için yeterince güzel. O gün küçük bir kız olmakla meşguldü ama makyajsız doğal güzelliği ve nefes kesen gülümsemesiyle topladığı ilginin farkında değildi. Basit bir yakalı üst ve bir çift kot pantolon onu ilahi gösterebilir. Bu onun gücü.

7. Havalimanında:

Freida Pinto Makyajsız 7

Burada, Freida uzun bir uçuşa katıldıktan sonra biraz yorgun görünüyor ama yine de o sırada ana odak noktası, inişten sonra check-in kontuarından çıkan ünlüler dahil yüzlerce insan yerine kendisiydi. Bu kızda güzellik ürünlerinin hiçbir etkisi olmayan bir şey var..

8. Spor Salonunda:

Freida Pinto Makyajsız 8

Freida formda kalmayı sever ve düzenli spor salonu kızı rolünü oynamayı sever. Yorucu bir antrenman seansından sonra, Freida’nın içinde kameraya gülümsemek için hâlâ tonlarca coşku kaldı.

9. Eski Bir Arkadaşla:

Freida Pinto Makyajsız 9

Bu, Freida’nın eski bir arkadaşı Srikrishna Kulkarni ile çok basit bir siyah üst ve çekici bir kolye taktığı bir resmi..

Freida, gülen yüzüyle makyajsız bile çok güzel. Cildi için takip ettiği ipuçları gerçekten güzelliğini daha da artırıyor..