Nepalli aktris ve başarılı dansçı Manisha Koirala, Hint televizyon dünyasının en popüler ve tanınan aktrislerinden biridir. Hintçe, Malayalam, Telegu, Tamil vb. dahil olmak üzere birçok filmde çalıştı ve aynı zamanda başarılı bir Bharatnatyam dansçısı. Son zamanlarda kansere yakalandı ve başarıyla geri döndü. Şimdi formda ve her zamankinden daha iyi görünüyor. Hintli bir sinema oyuncusu olarak öncelikle bir güzellik kraliçesiydi. Makyajın yanına bile yaklaşmayacak ve yine de bir tanrıça gibi muhteşem görünecek. İnanmıyor musun? İşte Manisha’nın makyajsız görüldüğü en iyi fotoğraflarından bazıları.

1. Yola Geri Dönmeye Hazır:

Manisha Koirala Makyajsız 1

Söylentiye göre Manisha Koirala yeni bir film üzerinde çalışmak üzere ve bu sadece o filmin setinden bir görüntü. Burada doğal ve tanrısal yetenekli güzel yüzünü sergiliyor. Adil ve kusursuz cildi, muhteşem oyunculuk performansları gibi bir nimettir..

2. Çocuklarıyla:

Manisha Koirala Makyajsız 2

Burada Manişa kızı ve oğluyla birlikte sevinçli bir ruh hali içinde görülüyor. Kusursuz güzelliği ve alçakgönüllü duruşu, kazandığı başarının arkasında etkili olan faktörlerdir. Bu sevimli resim, neşeli doğasını ve her zaman güzel olan gülümsemesini de destekliyor..

3. O Kapak Fotoğrafı:

Manisha Koirala Makyajsız 3

Bu resim, Manisha’nın kişisel hayatı ve kariyeriyle ilgili yaklaşan ayrıntılar hakkında röportaj yaparken çekildi. Bu resimde kusursuz gülümsemesini ve sevimli doğal yüz açılarını sergiliyor. Dönemin en güzel kadın oyuncularından biri olduğu şüphesiz denilebilir..

4. Uzun Bir Süre Sonra:

Manisha Koirala Makyajsız 4

Evlendikten ve çocuk sahibi olduktan sonra, Manisha Hint film endüstrisinin resminden kayboldu. Uzun bir süre sonra, hiç makyaj yapmadan sokaklarda hiç olmadığı kadar güzel görünüyordu. Kameradan rahatsız olmadı. Bunun yerine gülümsemeyi başardı ve basının onun harika bir resmini tıklamasına izin verdi..

5. Yaşlanmış Ama Hala Yuvarlanıyor:

Manisha Koirala Makyajsız 5

Şu anda, Manisha Koirala, Hint film endüstrisindeki en kıdemli ve deneyimli aktrislerden biridir. Yaşlı olmasına rağmen, anne olmasına rağmen kendini mümkün olan en iyi durumda tutmayı başarır. Zaten yakınlaştırılmış bu resimde, onun yaş çizgisini belirgin bir şekilde görebiliriz. Ama yine de, bu günlerde gelecek aktrislerin sahip olmadığı güzel, benzersiz ve ilahi bir şey var..

6. Baba-Kız Aşkı:

Manisha Koirala Makyajsız 6

Hepimiz Manisha Koirala’nın altı ay boyunca yorucu ve yoğun bir tedaviden sonra yumurtalık kanserinden yeni kurtulduğunu biliyoruz. Kendine ve güzelliğine de çok güveniyor ve kameraya en doğal halini göstermekten çekinmiyor..

7. Özelliği Olan Kız:

Manisha Koirala Makyajsız 7

Manisha’ya göre güzellik kalpten gelir. Ona göre bir insan içten güzelse bu yüzüne de yansır. Bu teori ile başarı yolculuğuna devam ediyor. Bu Nepal güzelliği için makyaj kesinlikle bir sorun değil çünkü bu günlerde doğal yüzünü kameraya her zaman ve sonra gösteriyor..

8. Haberlerde:

Manisha Koirala Makyajsız 8

Kansere karşı kazandıktan sonra Manisha birkaç kez yeni oldu. Bu enstantane aynı zamanda kansere karşı yolculuğunu tasvir ettiği birçok röportajdan birinden. Makyajsız güzel yüzü, o odadaki hemen hemen her bireyi etkiledi..

9. Aynı Tüyden Kuşlar:

Manisha Koirala Makyajsız 9

Manisha Koirala, temelde kansere karşı bir kampanya olan bir etkinlikte aktris Aditi Rao ile bir selfie aldı. Manisha’nın yüzüne bir şey uyguladığı tek zaman ekrana çıkmak üzereydi..