Miranda Kerr Avustralyalı bir model ve aslında Victoria Secrets’ın bu kampanyasına katılan ilk Avustralyalı kadın. Muhtemelen kampanyadaki en güzel kadınlardan biri ve güzelliği oldukça eşsiz. Son derece ışıltılı bir yüzle geliyor ve çoğu zaman bol makyajla kaplı olmasına rağmen doğal güzelliği yüzünün her köşesinden görülebiliyor. 1983 doğumlu ve şu anda 34 yaşında. Ama bu sefer çok şey başardı ama en iyisi henüz gelmedi..

Birçok insan, diğer mankenler gibi Miranda’nın da sadece maskarasının altına saklandığı için çok güzel göründüğü görüşünde. Ama bu doğru değil. Doğal güzelliğinin bir yanı var ve yukarıdaki resimler bunu kanıtlıyor..

Miranda Kerr’in Makyajsız Son ve Görünmeyen Fotoğrafları:

Makyajsız Miranda Kerr’e resimlerle bakalım..

1. Parlayan Kadın:

Makyajsız Miranda Kerr 1

Miranda’nın yüzü, her zaman çok canlı görünmesini sağlayan doğal bir parıltıya sahiptir. Bu resim, Miranda’nın herhangi bir makyaj yapmadan önemsizce gittiği bir çiftte tıklandı. Ya o gün görünüşüyle ​​pek ilgilenmedi ya da sadece doğal güzelliğini sergilemek istedi. Her halükarda harika görünüyordu. İşte Miranda Kerr’in makyajsız en güzel fotoğrafı!.

2. Şaşırtıcı Güzellik:

Makyajsız Miranda Kerr2

Miranda’nın güzel bir yüzü var ve gülümsemesi kesinlikle ilahi. Gülümsemesi ve dudakları, yüz yapısına çok yakışıyor ve onu tamamlıyor. Gözleri de oldukça çekici ve göz kamaştırıcı gülümsemesi kıyaslanamaz. Bu resim aynı zamanda Miranda Kerr’in herhangi bir makyaj yapmadan ne kadar güzel görünebileceğini kanıtlıyor..

3. Plaj Günü:

Miranda Kerr makyajsız3

Bu fotoğraf, Miranda Kerr’in bir çekim için değil sahile gitmeye karar verdiği zamana dayanıyor. Oraya rimel sürmeden gitti ve makyajsız olmasına rağmen insanlar onun fotoğraflarını çekmeye başladığında oldukça rahat görünüyordu..

4. Makyaj Resimli ve Resimsiz:

Makyajsız Miranda Kerr4

Makyajlı ve makyajsız ünlüler arasında harika bir karşılaştırma var, çünkü bazıları o maskarayı yıkadıklarında tamamen farklı görünüyor. Bazıları tanımlanamaz. Bu kadın değil. Solda, Miranda Kerr’in doğal güzel yüzünü ve makyajsız ne kadar çekici göründüğünü gösteren makyajsız bir resmi var. İlk başta sağdaki resmi gördükten sonra herkes onunla kolayca ilişki kurabilir..

5. Gezi:

Makyajsız Miranda Kerr5

Miranda Kerr, bir gün tek başına alışverişe gittiğinde makyajsız görüntülendi. O gün makyaj yapmamıştı ama kıyafeti de dahil olmak üzere doğal görünümüyle oldukça rahat görünüyordu..

6. Rahatlatıcı Güzellik:

Makyajsız Miranda Kerr6

Burada, bir kadının makyaj yapmadığında bile oldukça şaşırtıcı görünebileceğini gösteren harika bir Miranda resmi var. Bu resim oldukça güzel ve Miranda’nın aslında ne kadar güzel olduğunu gösteriyor. Bu resmi gördükten sonra, herkes muhtemelen onun doğal güzelliğine aşık olacak ve bu model tarafından motive edilerek doğal yüzlerini (makyajsız yüz) göstermek isteyecekler..

7. Günlük Giysilerdeki Kız:

Makyajsız Miranda Kerr7

Miranda gibi kızlar gündelik kıyafetlerini giydiklerinde çok sevimli görünüyorlar. Burada Miranda, son derece güzel yüzüyle birlikte gündelik yanını sergiliyor. Makyaj yapmıyor ve yine de birçok insanın dikkatini çekmeyi başarıyor..

8. Sokakları Tarz Halinde Sallamak:

Miranda Kerr makyajsız8

Bazı Miranda Kerr makyajsız fotoğraflar mı istiyorsunuz? İşte burada. Bu kadın hoş görünmek için neredeyse hiç makyaj gerektirmez. Burada, Miranda’nın güzel görünmek için bazı çekici kıyafetler giydiğini ancak makyaj yapmadığını görebiliriz..

9. Çocuğuyla:

Miranda-Kerr-makyajsız9

Bu, Miranda Kerr’in makyajsız çok sevimli bir fotoğrafı. Burada Miranda’yı bebeğiyle arabaya girerken ve aynı zamanda doğal güzelliğini yaparken görebiliriz. Miranda kesinlikle piyasadaki en güzel modellerden biri ve makyaj yapmadan dışarı çıkmadan önce yüzlerce kez düşünen birçok kadın için de ilham kaynağı..

10. Havalimanında:

Makyajsız Miranda Kerr10

Miranda havaalanında makyajsız yüzüyle görüldü. Bu resimde, makyaj yapmadığı için tamamen doğal yüzünü sergiliyor. Çocuğu gibi kesinlikle çarpıcı ve sevimli görünüyor.

11. Kendinden Zevk Almak:

Miranda Kerr makyajsız11

Bu Miranda’nın çok güzel bir resmi. Görünüşe göre, eğlenmek için zaman ayırıyor. Dünyanın dört bir yanındaki yeni moda kampanyaları ve defileler için sözleşme imzalamaktan oluşan yoğun programından neredeyse hiç zaman ayıramıyor. Miranda’nın bu plaj fotoğrafı, sevimli gülümsemesiyle birlikte doğal olarak güzel yüzünü gösteriyor..

12. Avustralya Hile Yemeği:

Makyajsız Miranda Kerr12

Bu resim, süper modellerin bile hile yemekleri olduğunu gösteriyor. Burada Miranda’yı en iyi şekilde burger yerken görebiliriz. Aynı zamanda hiç tereddüt etmeden gururla sergilediği makyajsız yüzünü de görebiliyoruz..

13. Eski Aile Fotoğrafı:

Miranda Kerr makyajsız13

Bu Miranda Kerr’in makyajsız eski bir aile fotoğrafı. O zamanlar oldukça gençti ve hala çok güzel görünüyor. Beyaz ona çok yakışıyor ve gülümsemesi bunu bulabileceğiniz en iyi makyajsız Miranda Kerr’lerden biri yapıyor. Bu resim, bir kadının çekici görünmek için makyaja ihtiyacı olmadığını gösteriyor.

14. Aile Albümünden Çıkış:

Makyajsız Miranda Kerr14

Bunlar, her moda dergisinin ve makalesinin manşetlerini sallamadan önce Miranda Kerr’in fotoğrafları. Burada, bu kadının güzellik ürünlerinden bile yardım almadan ne kadar güzel görünebileceğini gösteren Miranda’nın gerçek ve makyajsız yüzünü görebiliyoruz..

15. Anı Yaşamak:

Miranda Kerr makyajsız15

Miranda yemek tezgahında kısa bir kahkaha atarken bu resimde çok güzel görünüyor.

Bu makale, hiçbir güzellik ürünü kullanmadığı Miranda Kerr’in en güzel anlarından bazılarını ortaya koyuyor. Burada çıplak yüz de oldukça çekici ve insanlar buna kolayca kanacaklar. Hayranlarına göre, bunlar bulabileceğiniz en iyilerden bazıları..