Priyanka Chopra’nın kuzeni Parineeti Chopra, Hint film endüstrisinin çokça beklediği yetenekli genç aktrislerden biridir. 1988’de Ambala’da doğan bu 28 yaşındaki genç oyuncu, eğitimini Manchester Business School’dan aldı. Parineeti, en iyi ilk kadın oyuncu için Filmfare ödülü de dahil olmak üzere birçok ödül kazandı. Saygın ve varlıklı bir aileden geliyor ve şüphesiz Parineeti gelmiş geçmiş en iyi güzellik ürünlerinden bazılarına kolayca erişebiliyor..

Ancak bu sevimli genç güzel, doğal güzelliğini her fırsat bulduğunda Instagram ve Facebook gönderileriyle sergilemeyi seviyor. Parineeti’nin birinci sınıf güzellik ürünleriyle sömürülen plastik bir oyuncak bebekten başka bir şey olmadığını düşünenler, onlar için bu genç aktrisin makyajsız en iyi görüntülerinin bir listesini hazırladık..

Makyaj Görüntüleri Olmadan Güzel Parineeti Chopra:

Makyajsız ilk 9 Parineeti Chopra’ya bakalım.

1. Yakın Bir Karşılaştırma:

makyajsız parineeti chopra

Solda Parineeti’nin makyajsız bir resmi, sağda ise makyajlı bir resmi var. Soldaki biraz yorgun görünse de hepimiz onu kolayca tanıyabiliriz. En azından plastik bir model değil.

2. Sokakları Sallamak:

Parineeti Chopra makyajsız 2

Sıcak ve göz alıcı Parineeti Chopra, Mumbai sokaklarını sallarken görüldü. Dar kesim mavi kot pantolonun yanında beyaz bir üst giyiyordu. O gün makyajsız kalmaya ve sıradan Bombay kızı görünümüne sahip olmaya karar verdi. Kusursuz olduğu için kusurlarını gizlemek için herhangi bir makyaj ürününe ihtiyaç duymaz..

3. Gündelik Atmosfer:

Parineeti Chopra makyajsız 3

Parineeti’nin son zamanlarda önemli miktarda kilo verdiği aşikar. Burada, çevredeki insanları etkilemek için yeterince güzel görünüyor. Tüm zamanların bu gülümseyen kızı, ekran dışındayken makyajsız yüzünü ve gündelik giyim tarzını sergilediği için bu resimde biraz gergin ve endişeli görünüyor..

4. Havalimanında:

Parineeti Chopra makyajsız 4

Parineeti Chopra havaalanında hiç tereddüt etmeden rahat kıyafetlerle ve makyajsız bir şekilde görüntülendi. Kilo vermesi güzelliğini hiç etkilemedi. Hala o tipik Punjabi genç kızına benziyor.

5. Çok Basit Ama Çok Muhteşem:

Parineeti Chopra makyajsız 5

Parineeti Chopra’nın bu resmi, çekim yapmadığı veya çalışmadığı zamanlarda ne kadar basit olmayı sevdiğini gösteriyor. Burada tanrı vergisi doğal güzelliğini ve maskarasız gülümsemesini sergiliyor. Yeterince yakın olanlar, onun alçakgönüllü ve alçakgönüllü kişiliği hakkında da bilgi sahibi olmalıdır..

6. Kameraya Gülümseyin:

Parineeti Chopra makyajsız 6

Parineeti hakkında birkaç şeyi beğenemezsiniz, ancak inkar edemeyeceğiniz bir şey de, kalpten gelen neşeli ve güzel bir gülümsemeye sahip olmasıdır. Bu fotoğrafında Parineeti bitkin görünmesine rağmen kameraya gülümsemeyi başarıyor..

7. Instagram’da:

Parineeti Chopra makyajsız 7

Bu resim, makyajsız yüzünü sergilediği Instagram’da Parineeti Copra tarafından yayınlandı. Uyanır uyanmaz bu resme tıklamış gibi görünüyor. Bu gönderinin yardımıyla 1000’den fazla beğeni alacak kadar etkileyici görünüyor.

8. Tembel Olmak:

Parineeti Chopra makyajsız 8

Parineeti Chopra’nın hala başka bir plastik model olduğunu düşünüyorsanız Instagram’da takip etmelisiniz. Bu özel resimde, makyajsız yüzünü açık saçları, günlük kıyafetleri ve sonsuza dek gibi yüzüne yapışan o mükemmel gülümsemesini gösteriyor..

9. Haydi Çılgına Dönelim:

Parineeti Chopra makyajsız 9

Bu, Parineeti’nin kardeşleriyle özçekim yaparken görüldüğü makyajsız bir başka resim..