Peyton List, çok ünlü bir Amerikalı model ve aktris. Oyuncu, Disney Channel’da oynadığı Jessie adlı komedi dizisinde Emma Ross karakterini oynadıktan sonra ün kazandı. Wimpy Kid’in Günlüğü film serisindeki rolü de herkes tarafından beğenildi. Bu iki Disney Channel dizisindeki başarılı dublörlüğünün ardından, Peyton List’in Skai Jackson ve Brar ile birlikte rollerini ‘Bunk’d’ adlı yeni bir dizide tekrar oynayacağına dair haberler var. Aktris henüz 16 yaşındayken kendine bir yer edindi..

Peyton List’in Makyajsız Güzel Resimleri:

Peyton Roi List’in doğal güzelliğini gösteren makyajsız bu harika resimlerine göz atın.

1. Gülen Güzellik:

Makyajsız Peyton Listesi 1

Televizyondaki en genç ünlü olan Peyton List, olağanüstü yüz özellikleri ve doğal oyunculuk becerileri ile donatıldı. Bu resim onu ​​en ufak bir makyaj izi bile taşımadığını gösteriyor ve varlığının farkedilmesi için tek ihtiyacı olan kalp ısıtan gülümsemesi..

2. Oh çok Havalı ve Güzel:

makyajsız peyton listesi2

Bu, Peyton List’in başka bir makyajsız görüntüsü ve oyuncu bu resimde süper harika görünüyor. Halkın içindeki geek görünümü, savunmasız yaşını gösteriyor ve yine de gözlerine olan güven, kesinlikle uzun bir yol kat edecek! Aynı şey için hepinize en iyisini diliyoruz.

3. Mükemmel Selfie:

makyajsız peyton listesi3

Bu, ‘Jessie’nin herhangi bir makyajını içermeyen bir resim. & Hollie Hills’in Instagram’a yüklediği yıldızı. Bu çıplak yüzlü özçekim, güzel görünmek için kendini birden fazla makyaj katmanına sokmasına gerek olmadığını gösteriyor. Peyton List makyajsız görüntüsünü hayranlarıyla paylaşacak kadar cesur.

4. Pazartesi Makyajsız:

makyajsız peyton listesi4

Bu resimde belirtildiği gibi, bu Peyton List’in makyajsız bile ne kadar çarpıcı görünebileceğini gösteren makyajsız bir görüntüsü. Hediye edilen kusursuz güzellik, hiçbir yapay araca ihtiyaç duymaz..

5. Muhteşem Kraliçe:

Makyajsız Peyton Listesi 5

Peyton Roi List henüz 16 yaşında başarılı oldu ve oyunculuk kariyeri, doğal oyunculuk becerileri ve güzelliği sayesinde her zamanki gibi parlak görünüyor. Bu resimde aktrisin sadece neşeli gülümsemesini taktığı ve makyajdan eser kalmadığı görülüyor. Genç güzelliği, makyajsız kalabalığın içinde fark edilmesini sağlayabilir..

6. Modacı:

makyajsız peyton listesi6

Tıpkı onun yaşındaki herhangi bir kız gibi, Disney Channel yıldızı da alışverişe gitmeyi sever. Görünümüyle denemeler yapmayı seviyor ve bu resimde oyuncu kıyafetlerini ve ayakkabılarını sergiliyor. Peyton List, makyaj yapmadan halkın önüne çıkmaktan korkmuyor ve olduğu gibi olmayı seviyor.

7. Güzellik İçten Gelir:

makyajsız peyton listesi7

Bir genç olan Peyton List, herkes gibi cilt problemleriyle karşı karşıyadır. Aktris, disiplinli bir diyetle birlikte uygun bir cilt bakımı rutininin ciltle ilgili tüm sorunlara son verebileceğine inanıyor. Peyton List’in makyajsız bu resminde, cildi herhangi bir kozmetik kullanmadan parlıyor. Aktris, inanılmaz bir ürün yelpazesine sahip bir cilt bakım uzmanı olan Renee’ye yemin ediyor.

8. Dondurma İçin Çığlık Atıyorum:

makyajsız peyton listesi8

Bu resimde Peyton List, en sevdiği dondurmadan büyük bir kaşık yerken yakalanır. O hiç makyaj yapmıyor ve biz onun kız gibi çekiciliğini seviyoruz.

9. Sadelik ve Zarafetin Mükemmel Karışımı:

makyajsız peyton listesi9

Ünlü yıldız ‘Jessie’ özünde genç bir kız ve bu resim bunu çok iyi gösteriyor. Peyton List makyajsız inanılmaz güzel görünüyor ve hayranının dediği gibi ‘iç ​​ve dış güzelliği bu Evreni aydınlatabilir’.

10. Diva:

makyajsız peyton listesi10

Peyton List’in makyajsız bu görüntüsünde oyuncu bir Diva’yı andırıyor. Sarı saçları dikkatsizce gevşek bırakılmış ve parlak beyaz ten renginin tam aksine siyah bir elbise giydiği görülüyor..

Bunlar Peyton List’in makyajsız en iyi fotoğraflarından bazılarıydı. En çok hangisini beğendiğinizi bize bildirin ve görüşlerinizi paylaşın.