Telugu filmlerinin genç asi yıldızı Prabhas Raju Uppalapati, Tollywood’un en büyük genç yeteneklerinden biridir ve geniş film tabanıyla tanınırlık kazanmıştır. Ama bu 38 yaşındaki, filmlerden çok daha fazlasına sahip. Uzmanlığı, yeteneği ve kesinlikle görünüşü var. Ama makyajsız kamera karşısına geçtiğinde ne olur? Hala ününü hak ediyor mu? Bunu bulmak için, onun makyajsız bir dizi belirli fotoğrafının açıklandığı açıklandı:

Makyajlı ve Makyajsız Prabhas Fotoğrafları:

Aşağıda en sevdiğiniz telugu yakışıklı kahramanı Prabhas’ı harika makyaj resimleri olmadan görebilirsiniz..

1. Çekim Yerinde Tıklandı:

makyajsız prabash 1

Zor iş. Hayatta çok çalışmadan hiçbir şey elde edilemez. Bir şey yapmak için küçük bir baskı bile insanın her şeyi başarmasına yardımcı olabilir. Prabhas’ın sloganı ‘imkansızdan ‘im’i al’dır. Kendisini bugün bulunduğu aşamaya getiren güçlü ve kendinden emin tavrını hayatı boyunca her zaman korumuştur. Onun sırrı – ortalama ama sağlıklı bir diyetle düzenli egzersiz. Ekranda ve ekran dışında oldukça neşeli bir insan, onu tanıyanların dediğine göre, ama iş söz konusu olduğunda işi kastediyor. Bu resimde tamamen sakalı setlerde makyaj yapmadığını söylüyor.

2. Filmden Çekin:

Makyajlı ve Makyajsız Prabhas 2

İyi görünüm bugün fiziksel olarak değiştirilebilir. Ancak bir kişi doğal olarak “ölmek için” güzel bir görünüme sahip olarak doğduğunda, insanlar sadece suskun kalır. Neden zaten iyi şekillendirilmiş bir yüzü makyajla mahvediyorsun? Ve sete dahil edilen de budur. Kullanılan tek makyaj, belki de kamera için gerekli olan cilt toneridir. Bunun dışında herhangi bir makyaj hayırdır. Yukarıdaki resimdeki sert görünümünde, prabhas hiç pişmanlık duymadan güzel görünüşünü sergiliyor..

3. Yakışıklı Stil:

Makyajlı ve Makyajsız Prabhas 3

Bu film yıldızı bir süredir ilgi odağında ve yakın zamanda hiçbir yere gitmeyeceği çok açık. Ekranda tıpkı bir kaplan gibi ve bazen makyajsız doğal bir çocuk gibi davranıyordu. İstediği tek şey ortalığı karıştırmamak ya da dalga geçmemek. İlk filmleri ortalama reytinge sahip olsa da, peşinden gitti ve bugün olduğu yıldıza yükseldi. En tepeye ulaşmak için merdiveni tırmanma yeteneğine sahip olmalı ve bunu tamamlayabilecek kapasiteye sahip olmalıdır..

4. Şık Poz:

Makyajlı ve Makyajsız Prabhas 4

Prabhas ayrıca çeşitli markalar için birçok fotoğraf çekimi yaptı. Bu fotoğraf çekimlerinde bile ağır makyajdan uzak duruyor, sadece gerekli olanı kullanılıyor..

5. Film Hala Hit:

Makyajlı ve Makyajsız Prabhalar 5

Artık milyonlarca insan için bir stil ikonu ve sahip olduğu varlıkları korumak için çok çalışıyor. Her gün sadece vücudunuza gerekli vitamin ve mineralleri sağlamakla kalmayıp aynı zamanda vücudunuzu daha aktif ve sağlıklı hale getirmeye yardımcı olmak için vücudunuzdaki yabancı maddeleri temizlemeye yardımcı olan taze meyve sularının alımını teşvik eder. En sevdiği görünüm, her zaman makyajsız makyajlı ‘maço adam’ gibi görünmek istediği için sağlam görünüm. Bu görünüm için iyi bilinir ve ünlüdür. Ve haklı olarak, bu görünüm ona çok yakışıyor.

6. Modaya Uygun Görünüm:

Makyajlı ve Makyajsız Prabhas 6

Yukarıda bahsedilen bir prabhas, markalar için bu tür birçok fotoğraf çekimi yaptı ve yukarıdaki resim bunun kanıtı. Prabhas, makyajın bir kişinin cildinin çöküşü olduğunu iddia ediyor. Gerektiğinde çıplak temelleri uygulamak sorun değil, aksi halde mümkün olduğunca kaçının.

7. Makyajsız Yakışıklı Adam:

Makyajlı ve Makyajsız Prabhalar 7

Bu çikolata çocuk görünümü, küçük makyajlı filmlerinden biri içindi. Setten çıkarken çekilmiş ender bir fotoğraftı ve ilgi odağı olmayı seven bir adam gülümseyerek ve zekice bir poz vermekten çekinmedi. Bugünün dünyasında prabhalar gibi daha hakiki insanları bulmak zor..

8. Rahat Oturma:

Makyajlı ve Makyajsız Prabhalar 8

Prabhas ayrıca dövmelerin bir hayranıdır ve dövmelerin bir tuval olarak vücuda çizilen bir kişinin ruhu olduğunu söyler. Giydiği kıyafetlerde belirli bir renk sevmez ve tüm seçimlerinde iyi görünür. Gerçek ve gerçek bir insan, kariyerinin en yüksek zirvesine ulaşmaya yönlendirilir ve haklı olarak sonunda hedeflerine ulaşacaktır. burada en sevdiği dövme tasarımlarıyla birlikte makyajsız yüzünü gösteriyor.