Çift tonlu göz farlarını birleştirmek ve ardından üstüne göz kalemi uygulamak, basit bir kişisel çabadan fazlasını gerektirir. Yüzünüz için allık fırçasına çok benzer şekilde, ticari pazar artık farklı tür ve türde göz makyajı fırçalarının yardımıyla kusursuz göz makyajı için temiz ve düzenli bir yol satın almanıza izin veriyor. Bu fırçalar sadece sorunsuz bir iş yapmanıza yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda zaman kaybetmeden salon gibi mükemmelliğe ulaşmanıza da olanak tanır. Genellikle bunlar, göz farı karıştırma veya uygulama, pürüzsüz eyeliner kanatlandırma, göz çevresindeki kusurları ve azınlıkları düzeltme vb. Bu nedenle, bu makalede seçilebilecek en iyi göz makyajı fırçalarından bazılarını listeleyeceğiz..

Hindistan’daki En Yeni Göz Makyajı Fırçaları:

1. Elizabeth Arden Göz Farı Fırçası:

Elizabeth Arden göz farı fırçası

Elizabeth Arden’ın göz farı fırçası, cilt üzerinde süper pürüzsüz olan ve profesyonel vuruşlar sağlayan ve kolayca karışmalarını sağlayan doğal kompakt kıllardan oluşur. Bu fırça minimum esnekliğe sahiptir, böylece gözlerinize yayılmalarla uğraşmak zorunda kalmadan mükemmel miktarda spor yapmanıza izin verebilirsiniz..

2. Basicare Kaş ve Kirpik Fırçası:

Basicare kaş ve kirpik fırçası

Basicare’nin bu göz makyajı fırçası, göz kapaklarından çok kaşlara ve kirpiklere odaklanır. Bu iki taraflı çift fırça, bir tarafı kaşlarınızı muhtemelen boyadıktan sonra düzeltmek için minyatür tarak ve diğer tarafı kalın kompakt kıllarla sabitlenmiş kirpiklerinizi yerleştirmenize yardımcı olur..

3. Sephora 262 Açılı Göz Kalemi Fırçası:

göz makyajı fırçaları

Bu fırça, adını, kılların köşeli bir şekilde şekillendirildiği, bir tarafı çatallı ve üstteki kılların hassas uygulamaya izin verecek şekilde düzleştirildiği görünümünden almıştır. Açısal görünüm, hassas vuruşlar oluşturmanıza olanak tanır.

4. Maybelline Uzman Araçları Göz Farı Fırçası:

Maybelline uzman araçları göz farı fırçası

Maybelline’nin uzman araçları göz farı fırçası, düz bir taban kılı ve uygulamayı kolaylaştıran ince uzun bir tutucuya sahiptir. Bu fırça, fırça üzerinde çok fazla gölge tutmadan pürüzsüzlük ve kolay karıştırma sağlayan kıllara aşılanmış yumuşak mineral parçacıklara sahiptir..

5. Sephora Bent Eye Liner Fırçası:

Sephora bükülmüş göz kalemi fırçası

Sephora, aynanın karşısında eğilip gözlerinizi yormamak için bükülü eyeliner fırçası ile geldi. Göz kalemi fırçası, diğerleri gibi, uygun bir tutucu boşlukla düz bir şekilde başlar ve tam üstte, sert bir sivri astar fırçasını ortaya çıkarmak için biraz aşağı doğru eğilir..

6.Pastel Yüz Göz Farı Fırçası:

Pastel Yüz göz farı fırçası

Pastel Face’in bu fırçası, üstte düzleşen ve uygun renk pozuna izin veren yumuşak eğri bir üste sahiptir, yumuşak kıllar ise uygun şekilde harmanlamaya izin verir ve sizi ağırlaştırabilecek fazla renkleri giderir..

7. Body Shop Göz Fırçası:

Body shop göz fırçası

Body shop’un zarif fırçası, genişletilmiş tutma alanına sahip oval kıllı bir fırçadan oluşur. Maun kahvesi ile süslenmiş bu fırça, hem kolay karıştırma hem de hassas kesimler sağlar, bu yüzden bu fırça size her ikisinin de en iyisini, mükemmel bir göz makyajı deneyimi sunabilir..

8.E.L.F Fan Fırçası:

E.L.F fan fırçası

Bu, adını tam şeklinden alan başka bir fan fırçası türüdür. Fırça, ince, şık bir tutucuyla başlar ve daha sonra geniş bir alanda uygulamaya izin veren ve gözleriniz için bir taban dolgusu olarak kullanılabilen ince kıllı bir tepeye kadar yelpazelenir..

9.Colorbar Smokin Eyes Smudger Fırçası:

Colorbar smokin gözleri lekeli fırça

Renk çubuğundan canlı turuncu tonlu kalın kıllı fırça, esasen hassas vuruşlara izin veren ve ikincil rengi temel renkle karıştırmanıza izin veren bir leke fırçasıdır..