Hayatınızın önemli bir işlevine katılmak istiyorsunuz, ancak koyu halkalar konusunda endişelisiniz! Gözler yüz görünümünün ana kısmı olduğu için koyu halkalar yüzün güzelliğini azaltır. Şüphesiz ondan kurtulmanın birçok yolu vardır, ancak bazı ani değişiklikler ararken, eşit tonlu bir yüz görünümü ile hazırlanmanın en iyi yolu makyaj olacaktır..

Koyu Halkaları Gizlemek İçin En İyi Makyaj:

İşte koyu halkaları gizlemek için makyaj kullanmanın en iyi yollarından bazıları,

1. Hafif Kapatıcı Kullanın:

Hafif Kapatıcı için gidin

Kapatıcıların koyu halkaları gizlemenin en iyi yolu olduğu kanıtlanmıştır. Hafif bir kapatıcı kullanmak, koyu halkaları kapatmak için en iyi makyaj olacaktır. Kapatıcı koyu halkaları tamamen kapatmaz ama yine de cilde doğal görünen bir denge verir. Noktalı bir şekilde uygulandığında hafif ve kalın kapatıcılar, dengeli bir görünüm için göz altlarına mükemmel bir cilt tonu verir..

2. Göz Altı İçin Göz Farı Kullanın:

Göz Altı İçin Göz Farı Kullanın

Evet, göz altı için biraz göz farı kullanmak da koyu halkaları gizlemenin iyi bir yolu olacaktır. Pembe, turuncu, açık kahverengi vb. gibi açık renklerin kapatıcı ile kaplanmış hafif bir göz farı, koyu halkaları gizlemenin en iyi yolu olacaktır. Yapmanız gereken tek şey göz altlarınıza kalın bir far tabakası uygulamak ve üzerine bir fondöten ya da kapatıcı yardımıyla ten renginize benzer bir ton verecek hafif bir tabaka oluşturmak..

3. Biraz Parıltı Kullanın:

Biraz Parıltı Kullanın

Parıltı ayrıca göz altındaki koyu halkalar için en iyi makyaj olmuştur. Gözlerin altına biraz parıltı uygulamak, koyu halkaları tamamen kapatmaya yardımcı olacaktır. Aradığınız mükemmel eşleşme için gümüş renginde açık renkli bir parıltıya gidin. Ağır bir işleve gidiyorsanız, koyu halkaları tamamen kapatacak bazı koyu ışıltılar da kullanabilirsiniz, açık-koyu halkalar için ise hafif ışıltılar kullanmak en iyisidir..

4. Bazı Temelleri Uygulayın:

Bazı Fondöten Uygulayın

Bir miktar temel, koyu halkalarla başa çıkmada da yardımcı olacaktır. Hafif bir fondöten tabakasını renk düzeltici veya pudralarla birleştirmek, koyu halkaları aydınlatmanıza açıkça yardımcı olacaktır. Fondöten kullanmak, koyu tonlu göz altlarını eşitlenmiş bir tonla kapatmak için şeftali rengi bir ton verir..

5. Işıltılı Bej ve Yüksek Hafif Elmacık Kemikleri kullanın:

Pırıltılı Bej ve Yüksek Açık Elmacık Kemikleri Kullanın

Işıltılı bej ve elmacık kemiklerini vurgulamak, koyu halkaları kapatmak için makyajın iyi bir parçası oldu. Bu, ışıltılı beji gözünüzün kanal bölgeleri için kullanabileceğiniz anlamına gelir. Bu, göz altı kısmını doğrudan aydınlatacaktır. Ayrıca elmacık kemiklerini uygun gölgelerle vurgulamak, göz altlarını daha parlak göstermeye yardımcı olacaktır. Gözlerin altına hafif bir fondöten uygulamak ve elmacık kemiklerinin üzerine alttan üste biraz koyu renk kullanmak, ince bir ton vermenize yardımcı olacaktır..

6. Koyu Halkaları Kapatmak İçin Kırmızı Ruj Kullanın:

Koyu Halkaları Kapatmak için Kırmızı Ruj Kullanın

Kırmızı ruj, koyu halkaları gizlemek için iyi dengelenmiş bir makyaj hilesi olmuştur. Yapmanız gereken tek şey, yüksek miktarda ruju gözlerinizin altına dengeli bir şekilde uygulamak. Uygulandığında, göz altlarına koyu halkalar olmadan eşit bir cilt tonu sağlamak için üzerine hafif bir kapatıcı veya fondöten tabakası uygulayın. Benzer işlevlere sahip evlilikleri ziyaret ederken kullanmak en iyisidir. Nötralize eder ve ayrıca mavimsi bir tonla göz altlarını kapatır..

Koyu halkaları kapatacak makyaj, ten renginize ve koyu halkaların rengine göre seçebileceğiniz çeşitli tonlarda mevcuttur. İnsanlar temel olarak görünümü iyileştirmek ve koyu halkaları gizlemek için beyaz ve siyah fondöten ve göz kalemi kullanırlar..