Göz farı sunan çeşitli tanınmış şirketler var. Bazı renkler belli aralıklardan çok sevilir.

Aşağıda, düzenli kullanım veya parti zamanı için göz alıcı bir görünüm yaratmak için her kadının alması gereken en iyi 15 göz farı bulunmaktadır..

Hindistan’da Mevcut En Son Göz Farları:

1. Maybelline Renkli Dövme – Sinirli Zümrüt:

göz gölgeleri

Bunlar, belirli renkleri içeren mono kasalardır. Bunlar çok ünlü ve birçok kadının favorisi. Fierce ve Tangy, boyalı mor vb. Gibi diğer renkleri de satın alabilirsiniz. Bunlar yaklaşık 4gram için 350 INR ila 400 INR arasında gelir.

2. Clinique Gölge İkilisi Hakkında Her Şey – Vizon Gibi:

Clinique Vizon Gibi Gölge İkilisi Hakkında Her Şey

Bu, açık kahverengimsi ve bejde iki renkten oluşan pahalı bir durumdur. Bu, gündüz ve düzenli kullanım için güzel bir çıplak ve doğal görünüm yaratmak içindir. Bu 2.26 gramdır ve yaklaşık olarak 3000 INR’lik son derece maliyetli bir marj için gelir..

3. Konad Klasik Romantik Kadın:

Konad Klasik Romantik Kadın

Bu palet 3 renk içerir ve hepsi pembe, mor ve incinin farklı tonlarındadır. İnci rengi, vurgulayıcı efekti oluşturmak için kullanılabilir. Bunu satın alabilir ve gündüz için Smokey pembemsi bir etki yaratabilirsiniz. Bunu yaklaşık 850 INR ila 900 INR arasında oldukça yüksek bir fiyata 7.5 gram karşılığında satın alabilirsiniz.

4. Amara Kozmetik Gölgesi:

Amara Kozmetik Gölge

Bu 4 renkli bir kasadır ve bu farklı renkleri düzenli olarak kullanabilirsiniz. Bu 11 gramlık kasayı yaklaşık 1200 INR ila 1500 INR arasında bir fiyata satın alabilirsiniz. Renkler yukarıdaki resimde görüldüğü gibidir. Çok parti stili yaratmanız gerekebilecek gümüşi bir fosforlu rengi, gri rengi, açık siyahımsı bir rengi ve koyu siyah rengi vardır..

5. Konad Klasik Kadın Paleti:

Konad Klasik Kadın Paleti

Bu palet 3 renk içerir ve hepsi farklı çikolata, yeşil ve inci tonlarındadır. İnci rengi, vurgulayıcı efekti oluşturmak için kullanılabilir. Bunu yaklaşık 850 INR ila 900 INR arasında oldukça yüksek bir fiyata 7.5 gram karşılığında satın alabilirsiniz..

6. Nvey Eco Organik gölge – Gece Mavisi:

Nvey Eco Organik Gölge Gece Mavisi

Bu mat mavi bir renktir ve yumuşak bir gündüz giyimi için iyi olabilir. Bu organiktir ve giyildiğinde tahrişe neden olmaz. Bu 1.5 gramı yaklaşık 1500 INR ila 1800 INR arasında bir fiyata satın alabilirsiniz..

7. Lakme Renk İllüzyonu- Pembe İnci:

Lakme Renk İllüzyon Pembe İnci

Bu, birçok kadının en sevdiği renktir. Bu, hafif ışıltılara sahiptir ve normal nötr pembemsi renk tonu için ve ayrıca alışveriş için dışarı çıkarken veya kızların gece dışarı çıkarken gündüz kullanımı için giyilebilir. Bunu yaklaşık 750 INR ila 800 INR arasında 3.5 gram karşılığında satın alabilirsiniz..

8. Lakme Renk İllüzyonu – Altın İnci:

Lakme Renk İllüzyon Altın İnci

Bu, parti ve geleneksel durumlar için kullanılabilecek güzel bir altın ışıltılı renktir. Bu bronzlaşmış ciltler için çok iyidir. Bunu 750 INR ila 800 INR arasında yaklaşık 3.5 gram karşılığında satın alabilirsiniz..

9. Lakme Renk İllüzyonu – Mavi İnci:

Lakme Renk İllüzyon Mavi İnci

Bu, hafif parıltılı açık mavi bir renktir. Bu, günlük kullanım için çok iyi olabilir. Bu, 3.5 gram için 750 INR ila 800 INR arasında bir fiyattır..

10. Loreal Paris Infallible Monos- Forever Pink:

Loreal Paris Infallible Monos Sonsuza Kadar Pembe

Bu pembemsi bir bej rengidir ve yüksek ışıltılara sahiptir. Bu, hafif nötr pembemsi bir renk istediğinizde gündüz ve hatta gece görünümü için iyi olabilir. Bu, yaklaşık olarak 500 INR fiyatla 3.5 gram içindir ve birçok kadın arasında favoridir..

11. Loreal Paris Infallible Monos – Mor Takıntı:

Loreal Paris Infallible Monos Mor takıntı

Bu ışıltılı bir mor renktir ve tekil bir pakette gelir. Bu maliyetlidir ve parti rengi olarak kullanılabilir. Bu 3.5 gramdır ve yaklaşık olarak 500 INR’dir..

12. Loreal Paris Infallible Monos – Ebedi Siyah:

Loreal Paris Infallible Monos Ebedi Siyah

Bu siyah bir gölge ve drama gibi bir parti yaratmak için bunu giyebilirsin. Bu 3.5 gramlık bir kasadır ve yaklaşık olarak 500 INR’ye gelir..

13. Lakme Stilisti Drama Boya Kalemi:

Lakme Stilist Dram Boya Kalemi

Uygulandığında pürüzsüz bir etki veren yüksek fiyatlı bir mum boyadır. Bunun uygulanması kolaydır. Bu kolayca kayar ve işteyken bile hızlı bir rötuş yapmak mümkündür. Bu yeni başlayanlar için de iyi olabilir. Bu 4.4 gramlık bir kalemdir ve yaklaşık olarak 700 INR ila 800 INR arasındadır. Bu maliyetlidir, ancak uygun fiyatta bir sorun değilse ve kaliteli, kullanımı kolay bir mum boya istiyorsanız bunu satın alabilirsiniz..

14. Renk özü İnci Efektli Kalemler:

Coloressence Pearl Effect kalemler

Bunlar pudra renkleri uygulamaktan ve fırça kullanmaktan vakit kaybetmek isteyenler içindir. Bunlar, sadece birkaç kaydırma ile uygulamayı kolaylaştırır, tam bir parlak etki yaratılır. Bunlar parlak ve parlak etkiye sahiptir. Bu, partiye gidenler için iyi olabileceği gibi, yüzeyi pul pul olanlar için de iyi olabilir. Ancak bu, yağlı yüzeye sahip olanlar için yıpranır. Ancak bunları satın alabilir ve çantanızda kolayca taşıyabilirsiniz ve küçük bir ayna taşımadığınızda birkaç saniye içinde görünümünüz rötuşlanabilir. Bu aralıktan pembe, yeşil, gümüş, mor vb. Bunlar yaklaşık 2.25 gram için yaklaşık 150 INR ila 200 INR arasında gelir ve kolayca temin edilebilir.

15. NYX Jumbo Göz Kalemleri:

NYX Jumbo Göz kalemleri

Bunlar kremsi pürüzsüz renkler sunar ve bunları normal kalemler gibi keskinleştirerek kullanabilirsiniz. Bunların kullanımı kolaydır ve çantada taşıması çok kolaydır. Ancak bunlar yağlı yüzeye sahip olanlar için iyi olmayabilir. Ancak renkleri üzerinizde taşımayı ve ardından fırça ile uygulamayı sevmiyorsanız, satın almanız gerekenler bunlar. Bunlar küçük bir çantaya kolayca sığar ve aynanız olmadığında bile rötuşlar için çok kolaydır. Yumuşak bir kayma, hepsi birkaç saniye içinde yapılabilir. Bunlar heyecan verici renklerde ve bunlar hafif ışıltılı. Bunlar yaklaşık 5 gram kalem ağırlıkları için 350 INR ila 400 INR arasında fiyatlandırılır..

Görüntüler Kaynağı: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.