Kajal, her kız için koleksiyonda olması gereken bir şey. Bu hızlı bir şekilde kullanılabilir ve bunları çantanızda da taşıyabilirsiniz. Bunları sağlayan çeşitli firmalar var. Yine farklı fiyat marjları veren aralıklar ve varyantlar var ve bir bütçeye sahip olmak ve sadece satın almak için gitmek isteyebilirsiniz. Bunları günlük kullanım için sevenler için, bunları 200 INR’den 300 INR’ye kadar tutmayı severler çünkü bu tür ürünlere çok fazla harcamak yalnızca bütçenizi artıracaktır. Bununla birlikte, fiyatla ilgili çeşitli seçenekler sunan aynı şirketlerden satın alabileceğiniz başka aralıklar da vardır. Bunlar 150 INR ila 300 INR arasında gelebilir. Ancak, jantlarda daha uzun süre kalacak bir şey arıyorsanız ve sadece partiye giderken kullanacağınız bir şey arıyorsanız ve arada sırada bir rötuş yapmak istemiyorsanız, o zaman bu durumlarda olabilir. 1000 INR veya bundan daha pahalı bir şey satın almak istiyorum.

Aşağıda, satın almanız gereken Kajals’ı sunan en iyi 15 marka ve yüksek kaliteli ürün yelpazesi bulunmaktadır..

Hindistan’daki Popüler Eye Kajal Markaları:

1. Lakme Mutlak Menzil:

Lakme Mutlak Menzil

BURADAN SATIN ALIN

Bu, jantta daha uzun süre dayanır ve bunu parti zamanı için de takabilirsiniz. Aralık yüksek fiyatlı. Bu, yerel pazarlarda yaklaşık 1,2 gram için 700 INR ila 800 INR arasında bir fiyatla kolayca temin edilebilir..

2. Maybelline’den Devasa Aralık:

Maybelline'den Devasa Menzil

BURADAN SATIN ALIN

Bu seri, diğer tonları ve ayrıca çeşitleri sunar. Bu, yaklaşık 150 ila 200 INR’lik bir fiyat için 0.35 Gram için oldukça uygun. Bu yerel mağazalardan satın alınabilir. Bu, iyi bir düzenli kullanım olabilir ve ayrıca kolej kızları veya evin dışında çalışan kadınlar için de olabilir..

3. Himalaya Göz Tanımlayıcı:

göz kajal

BURADAN SATIN ALIN

Bu, iyi bilinen Himalaya serisindendir ve bu, düzenli kullanım için iyidir. Bunun bitkisel olduğu ve bu nedenle sizin için iyi olduğu söylenir. Bu, keskin uç bitene ve körleşmeden keskinleştirmeden kullanılabilir. 2.7 gramlık bu tüpü yaklaşık 120 INR ila 130 INR arasında satın alabilirsiniz..

4. Lotus Bitkileri:

Lotus Bitkileri

BURADAN SATIN ALIN

Bu 4 gramlık tüpü yaklaşık olarak 155 INR ila 130 INR arasında bir fiyata satın alabilirsiniz. Bu, uç keskin kaldığı sürece, keskinleştirme sorunu olmadan düzenli kullanım için yine iyidir. Ancak günlük kullanımda körleşecek ve daha sonra geri kalanını kullanmak bir sorun haline geliyor çünkü bunlar bir kalemtıraşla keskinleştirilemiyor..

5. MAC Siyah Mum Boya Kalemi:

MAC siyah mum boya kalemi

BURADAN SATIN ALIN

Hepimizin bildiği gibi, bu pahalı bir seridir ve bu spesifik, pürüzsüz bir kayma sunar ve aynı zamanda son derece mattır. Bunu suyla çıkarmak zordur ve ayrıca keskin olduğunda kullanımı daha kolay hale gelir. Bunları yaklaşık 1200 INR ila 1500 INR arasında 1.45 gram karşılığında satın alabilirsiniz. Yüksek kalite arıyorsanız ve buna ekstra para harcamak sorun değil, o zaman bu bir satın almanız gerekir.

6. Lakme’den Eyeconic Menzil:

Eyeconic Range by Lakme

BURADAN SATIN ALIN

Bu birkaç kadının favorisi. Sadece siyah değil, çeşitli renklerde mevcuttur, bu satın almanız ve koleksiyonunuzda bulundurmanız gereken bir şeydir. Gri, beyaz, yeşil, mavi gibi renkleri satın alabilir ve hatta normal siyahı bile satın alabilirsiniz. Ne alırsanız alın, yaklaşık olarak sadece 250 INR ila 300 INR olan bu 0.35 gramlık roll up tüp için çok makul bir fiyat ödemek zorunda kalacaksınız. Bileme gerektirmez ve fire azdır.

7. Lakme’den Siyah Satenler:

Lakme'den Siyah Satenler

Bu yaygın olarak satılmaktadır ve bunu yerel mağazalarınızda bile satın alabilirsiniz. Yaklaşık 2 gram için yaklaşık 150 INR ila 160 INR arasındadır..

8. L’Oreal Paris Kajal Magique:

L Oreal Paris Kajal Magique

BURADAN SATIN ALIN

Bu, düzenli kullanım için popülerdir. Bu 0.35 gramdır ve fiyatı yaklaşık olarak 250 INR ila 300 INR arasındadır. Orta fiyatlı olmasına rağmen, 3 ila 5 saat sürer..

9. Renk Çubuğuna Göre Kaydırmalı Göz Aralığı:

Renk Çubuğuna Göre Glide Eye Range

BURADAN SATIN ALIN

Bu siyah, kahverengi ve diğerleri gibi çeşitli renklerde gelir. Bu oldukça popülerdir ve 12 saat sürmese de 3 ila 5 saat sürer ve kolay kolay yıpranmaz. Bu, yaklaşık 500 INR ila 550 INR arasında bir fiyata sahip olan 1.1 gramlık bir rulo tüptür..

10. Şehnaz Hüseyin:

Şehnaz Hüseyin

BURADAN SATIN ALIN

Bu, bu aralığı seven kadınlar arasında popüler bir şey. Bu bileme gerektirmez ve uç keskin kalana kadar kolayca kaydırılabilir. Körleştiğinde, keskinleştirmek zorlaşır. Bu nedenle mümkünse bir miktar israf. Bunu her gün giymek için yaklaşık 2 gram için 250 INR ila 300 INR arasında bir fiyata satın alabilirsiniz..

11. Oxy Glow Kohl Çubuğu:

Oksi Kızdırma Kohl Çubuğu

BURADAN SATIN ALIN

Bu çok beğeniliyor ve bunu 3 gram için yaklaşık 150 INR ila 200 INR arasında bir fiyata satın alabilirsiniz. Bu düzenli kullanım için çok iyi.

12. VLCC Bitkileri:

VLCC Bitkileri

BURADAN SATIN ALIN

Bu, keskin bir roll up tüp içinde gelir ve günlük kullanım için bir şey olabilir. Tahriş yapmaz ve sizin için iyidir. Bu, yaklaşık 150 INR’ye mal olan 2.5 gramlık bir tüptür..

13. Solid Black Range –By Faces:

Bu, yaklaşık 350 INR’lik bir fiyat için yaklaşık 1.15 gramlık yüksek bir fiyattır..

14. Mükemmel Tanım Aralığı – Lakme Tarafından:

Mükemmel Tanım Aralığı - By Lakme

Bu çok düzgün bir şekilde kayar ve körleştiğinde keskinleştirmeniz gerekir. Ancak bu daha az israfa yol açar. Bu, düzenli kullanım için iyidir ve çantanızda taşıması da çok kolaydır. Bu, yaklaşık 250 INR’ye mal olan 1.1 gramlık bir kalemdir..

15. Max Factor Kohl Kalemleri:

Max Factor Kohl Kalemler

Satın alabileceğiniz 6 renk var. 1.5 gram için fiyat 300 INR ila 350 INR’dir. Bu bir zorunluluktur ve dışarı çıkmak için kullanabilirsiniz ve 3 ila 5 saat sürer..