Dudak fırçası tam olarak nedir ve ne için kullanılır? Ticari pazar bize birçok uygun ve kullanışlı ürün sağladı ama çoğumuz hanımlar hala bunlardan haberdar değiliz. dudak fırçaları, genellikle dudağın etli kısmını rujla renklendirmek veya doldurmak için kullanılan profesyonel bir set makyaj ekipmanıdır. Profesyonel bir şekilde temel ruj sürme tekniği, dudak kalemini, fazla rengin dışarı çıkmaması için dudağın dış hatlarını çizmek için kullanılan ilk ürün olarak tanır..

Bu da bir dudak dolgunlaştırma yöntemidir ve sonrasında dudak fırçaları ile görünümü tamamlayarak araları doldurmak için kullanılır. Bu yazıda, yola her çıktığınızda kendinize profesyonel bir görünüm kazandırmak için ticari piyasadan yararlanabileceğiniz birkaç dudak fırçasından bahsedeceğiz..

1. E.L.F Studio Geri Çekilebilir Dudak Fırçası:

Dudak fırçaları 1

Marka: elf

Tip: Geri Çekilebilir Dudak Fırçası

Değerlendirme: 4.4

Fiyat: Rs.300 (*Yaklaşık)

e.l.f’nin makyaj fırçası, size uygulama için kontrollü bir ortam sağlamak üzere sivri uçlu kılların bir araya geldiği şık, çılgın siyah bir kalem tarzında paketlenmiştir. Bu, hem kuru hem de ıslak ürünler için kullanılabilir ve kolay saklama kapağı, uygulama yapılmadığında fırça kıllarınızın güvenli kalmasını sağlar. Bu, dünya çapında birçok profesyonel tarafından kullanılan en iyi dudak fırçasından biridir..

2. Maybelline Geri Çekilebilir Pop Up Fırça:

Dudak fırçaları 2

Marka: Maybelline

Tip: Geri Çekilebilir Fırça

Değerlendirme: 4

Fiyat: Rs.350 (*yaklaşık.)

Fırça kılları yumuşak ve tüylü olup, başvuru sahibinin kolaylıkla uygulama yapmasına izin verirken, pop up tekniği onu çantanızda taşıyabileceğiniz kolay, sevimli, cep dostu bir ürün haline getirir. Hafif ve kalın kıllı, dudaklarınızda sihrin çalışması için dudak tonunuzun sadece bir dokunuşu yeterli olacaktır..

3. Colorbar Fabulips Dudak Fırçası:

colorbar-fabulips-dudak fırçası

Marka adı: Renk barı

Tip: Sentetik saç

Değerlendirme: 3.6

Fiyat: Rs. 250

Kare başlı canlı renkli bir dudak fırçası, sabah makyaj ritüelinizi tamamlamak için ihtiyacınız olan tek şey. Üst kısımdaki kılların aniden karelenmesi, küçük vuruşları incelikle bitirmenizi sağlarken, gövdeyi tonu iyi karıştırmak için kullanabilirsiniz. taşıması ve yıkanması kolay, Colorbar’ın bu muhteşem dudak fırçası, kesinlikle satın almaya değer bir üründür..

4. Gerçek Teknikler Geri Çekilebilir Dudak Fırçası:

Dudak fırçaları 4

Marka adı: Gerçek Teknikler

Tip: Geri Çekilebilir Fırça

Değerlendirme: 4.3

Fiyat: Rs. 1048

Güzel pembe gözünüze çarpmıyorsa, benzersiz ikili renk kesinlikle dikkatinizi çekecektir. Fırça siyahla başlar ve kendini tepede topladıkça yumuşak bir beyaza dönüşür. Kullanımı kolay, dudakları yumuşak ve yatıştırıcı, ağır kıllar size profesyonel bir cila verirken üst kapak, kullanılmadığında fırçayı saklamanıza yardımcı olabilir..

5. Revlon Kapalı Dudak Fırçası:

Dudak fırçaları 5

Marka adı: revlon

Tip: Geri Çekilebilir Fırça

Değerlendirme: 3.8

Fiyat: Rs. 450 (*yaklaşık.)

Çarpıcı parlak siyah ve kan kırmızısı dudak fırçası, sorunsuz uygulama sağlayan konik yüksek lifli fırça ile birlikte gelir. Uçtaki uzatılmış tutma çubuğu, kontrollü kolay uygulama zevkine katkıda bulunur ve hem kompakt hem de kuru ürünler için kullanılabilir.

6. Mac 316 Dudak Fırçası:

Dudak fırçaları 6

Marka adı: MAC

Tip: Doğal kıllara sahip elle şekillendirilmiş metal kapak

Değerlendirme: 5

Fiyat: Rs. 1400 (*yaklaşık.)

MAC, söz konusu makyaj ve kozmetik ürünleri olduğunda her zaman profesyonel olmuştur, tıpkı ekipmanınıza bir stüdyo inceliği kazandıran yumuşak çekirdekli metal uçlu bu ince dudak fırçası gibi. Düz küçük, hassas ve katıdır, uygulama sırasında optimum kontrole izin verirken, maddenin en incesi fırçaya entegre edilmiştir ve onu yumuşak ve yumuşak bir deneyim haline getirir.

7. Smash Box Arced Liner Fırçası:

Dudak fırçaları 7

Marka adı: şut kutusu

Tip: Kemerli Fırça

Değerlendirme: 3.6

Fiyat: Rs. 1400 (*yaklaşık.)

İkisi bir arada deneyim ve makalenin öne çıkan özelliği, Smash kutusundan kavisli astar fırçası hem gözler hem de dudaklar için kullanılabilir. Bu ürünün en iyi yanı, uygulamayı daha da kolaylaştıran kavisli ve eğik ön kısımdır ve dar ve keskin dudaklı fırça ucu size pürüzsüz ve yerinde bir uygulama sağlayacaktır..

8. Botlar Geri Çekilebilir Dudak Fırçası:

Dudak fırçaları 8

Marka adı: bot ayakkabı

Tip: Geri çekilebilir

Değerlendirme: 2.5

Fiyat: Rs. 420 (*yaklaşık.)

Botlardaki geri çekilebilir dudak aplikatör fırçası, sağlam siyah gövdesinde profesyonel görünüyor, çünkü üstteki şık uç, uygularken hassas bir şekilde size yardımcı olacaktır..

Dudak Fırçası Nasıl Kullanılır?

  • Seçtiğiniz ruju açın ve fırça ile bir miktar alın..
  • Üst dudağınızın ortasından başlayın.
  • Yavaşça dudağınızın her iki yanında dışa doğru karıştırmaya başlayın..
  • Alt dudaktaki adımları tekrarlayın.

Dudak Fırçasını Mükemmel Kullanmanın İpuçları:

Dudak fırçası kullanırken, mükemmel bir sonuç için belirli teknikleri bilmek önemlidir..

  • Daima dudağınızın ortasından başlayın ve ruju kenarlara yayın..
  • Yüzde leke oluşmasını önlemek için küçük vuruşlar kullanmayı unutmayın..
  • Ayrıca önce dudak kalemi kullanılması önerilir. Bu, renk sapmasını önleyebilir.
  • Enfeksiyonları önlemek için fırçalarınızın her zaman iyi hijyenini sağlayın.

Artık mükemmel bir surat asmasının ardındaki sırrı biliyorsun, değil mi? Ruj fırçaları, profesyonel dudak bitişi yaratmak için yapılan bir yatırımdır. Size sadece kalıcı bir etki sağlamakla kalmaz, aynı zamanda dişleriniz ve yüzünüzdeki aşırı renk dökülmesini de azaltırlar. Sihirli değneğinizi sallayın ve Pout’a hazır olun!