Emo makyajı genellikle uzun renkli saçlar, ağır makyaj, piercingler ve soluk ten ile karakterizedir. Bugünlerde çoğu erkek ve kız tarafından kullanılan makyaj, saçları tek yönlü olduğu için oldukça temeldir. Kırmızı, mor, pembe, sarışın, mavi veya siyah gibi çeşitli renklerde katmanlanabilir veya boyanabilir. Makyajları takma kirpikler, koyu renk göz kalemleri ve kalemler, rimel ve koyu ruj renkleri ve tonlarından oluşuyor. Giyinme çok rahat olabilir; ancak çoğu koyu renk giysiler giymeye devam ediyor.

9 Güzel Emo Makyaj Görünüşü:

1. Gündelik Emo Kız:

Gündelik Emo Kız

Yani bir miktar emo duyarlılığı ile şık ve modaya uygun bir görünüm mü istiyorsunuz? Pekala, size bunu kesinlikle tavsiye ederiz. Gündelik emo kız görünümü ideal, prezentabl ve oldukça şık. Makyajına devam etmeden önce iyi bir temizleyici ve emo fondöten kullanmalısın. Dudaklarınız için koyu kırmızı bir renk kullanın ve gözleriniz için bol miktarda astar uygulayın..

2. Gotik Pembe Emo Kız:

Gotik Pembe Emo Kız

Gotik pembe emo görünümüyle pembeye dönün. Bu, tonlarca maskara ve göz kalemi uygulamanızı gerektirir. Yüzünüzü düzleştireceği ve tarzınızı da tamamlayacağı için gözünüzün dış köşesine koyu ve lekeli bir görünüm oluşturmanız gerekecek..

3. Mor Saçlı Emo Kız:

Mor Saçlı Emo Kız

Mor Saçlı Emo Kız görünümü kesinlikle küstah ve şık. Bu çok sinirli ve farklı bir saç stiline sahip ve makyaj ikonik. İsterseniz bazı çizgiler ekleyebilir ve biraz ağır ve güçlü göz makyajı ile görünümünüzü canlandırabilirsiniz. Dudaklarınız için düz bir renk kullanın.

4. Yan Midilli Emo Görünümü:

Yan Midilli Emo Görünümü

Emo Görünümü elde etmek için farklı saç modelleri ile de deneyebilirsiniz; özellikle bu. Yandan at kuyruğu yaparak uzun ve güzel kaküllerinizin kulakların çevresine düşmesini sağlayabilirsiniz. Bu seni bir emo prensesi gibi gösterecek. Dudaklarınız için yoğun bir göz kalemi ve nötr bir renk kullanarak ona biraz cazibe katın..

5. Genç Emo Makyajı:

Genç Emo Makyajı

Genç emo makyajı için bazı sahte saç çizgilerini deneyebilirsiniz. Bu saçınızın güzelliğini vurgulayacak ve size çok renkli bir görünüm verecektir. Gözlere büyük önem verin ve biraz siyah göz farı, göz kalemi ve kurşun kalem yardımıyla çok koyu ve ağır bir görünüm yaratın. Ancak fazla aşırıya kaçmayın.

6. Punk Emo Kızı:

Punk Emo Kız

Punk rock hayranı iseniz, bu tarz tam size göre. Dudaklarınız için koyu kırmızı bir renk, gözler için güzel bir pembe allık ve göz kapaklarınızda hoş bir kalın astar kullanın..

7. Seksi Emo Makyajı:

Seksi Emo Makyajı

Bu tarz, takma kirpikler, biraz güçlü mor ruj ve kaliteli bir emo fondöten takmanızı gerektirir. Her zaman istediğiniz cesur ve seksi görünümü elde etmek için göz kalemi kullanarak kulağınızın yakınında küçük bir nokta oluşturun..

8. Şık Emo Görünümü:

Moda Emo Görünümü

Dudak piercinginiz varsa, bu görünümü deneyebilirsiniz. Gözlerinizin zarif ve cesur görünmesi için tonlarca maskara ve astar kullanın. Bazı çizgiler elde edin ve saçınızı tipik emo tarzında şekillendirin.

9. Sevimli ve Kız Gibi Emo Bakışı:

Sevimli ve Girly Emo Görünümü

Bu tarz için, kaküllerinizin gözlerinize yaklaşmasına izin verin, çünkü bu her zaman istediğiniz rüya gibi ve hassas tavrı vurgulayacaktır. Daha kadınsı ve kız gibi görünmek için sevimli bir fiyonk kullanın ve göz kalemleri ve kalemlerle gözlerinizi vurgulayın..