Mangalsutra yra simbolis, prisiminimas, kad nuotaka gauna visą gyvenimą, yra brangus pažadas, kurį nuotaka ir jaunikis davė vienas kitam. Senovėje mangalsutra reiškė geltoną siūlą su ciberžolės ir juodais karoliukais. Paprastas, bet prasmingas ritualas pažadėti, kad nuotaka amžinai yra jaunikis ir kad mangalsutra užtikrins jaunikio gerovę.

Kaip krikščionys žiedams suteikia reikšmės, taip ir mangalsutra induizmo religijoje. Rinkoje yra keletas mangalsutra dizaino tipų, tačiau mažo mangalsutra dizaino pasirinkimas yra geras pasirinkimas, o ne didelis pagal dabartinę tendenciją..

Mažo dydžio mangalsutros dizainas:

Šiandien mangalsutra yra įvairių dizainų, skirtų patogiai dėvėti. Čia pristatome 15 mažų aukso, sidabro ir deimantų mangalsutros dizaino jūsų pasirinktoms moterims.

1. Mažas deimantinis pakabukas Mangalsutra:

Mažas deimantinis pakabukas Mangalsutra

Mangalsutra buvo gaminama seniai praėjusio amžiaus 60–70 -aisiais, tačiau vėliau atsirado nauja trumpų mangalsutrų tendencija. Moterims patiko nauja mangalsutros išvaizda, nes kasdieniame gyvenime buvo patogu dėvėti lengvą mangalsutrą. Paprasta vienos ar dviejų linijų grandinė, pritvirtinta prie mielo mažo pakabuko, yra geriausia įprastame gyvenime.

2. Mažas vienas Vati Mangalsutra:

Mažas vienišas Vati Mangalsutra

Šiandieninė karta tikrai tiki paprastumu. Anksčiau vyrai savo žmonai pirmenybę teikė ilgai storai mangalsutrai ir tai tam tikra prasme parodė, kokie jie turtingi. Tačiau šiandien turtingas dizainas, auksinis pakabukas su tikrais ar deimantais suteikia fantastišką išvaizdą. Šis mažas mangalsutros dizainas yra paprastumo, kaip ir šiandien, liudijimas.

3. Trumpa mangalsutra su rožiniu brangakmeniu:

Trumpa mangalsutra su rožiniu brangakmenio akmeniu

Mangalsutros grandinės gražiai pagamintos, tarp dviejų aukso austi juodų karoliukų grandinių pridedant aukso dirbinių. Auksinio dizaino ir juodų karoliukų dalies derinys atrodo nuostabiai. Taip pat patrauklus gražus apvalus ir mažas auksinis mangalsutros pakabukas su rausvais deimantais. Šis stilius yra madingas ir tradicinis.

4. Gantano trumpa mangalsutra:

Gantano trumpa Mangalsutra

Mangalsutra karolių pavidalu yra labai populiari tarp nuotakų. Jo negalima dėvėti kasdien, tačiau kai dalyvausite vestuvių ceremonijoje, juo tikrai žavėsis visi. Čia juodi karoliukai yra gražiai surišti auksu, todėl dizainas yra panašus į plokštelę. Centras suprojektuotas auksiniais širdies motyvais išmargintais deimantais ir vėl kabančiais juodais karoliukais. Grandinė yra paprasta ir yra labiausiai pasirinkta maža mangalsutra.

5. 15 colių maža mangalsutra su pakabinamu pakabuko emaliu:

15 colių maža mangalsutra su pakabinamu pakabuko emaliu

Mangalsutra, kurios beveik daugiau nei pusė yra pagaminta iš aukso, ir retos juodos karoliukai tarp grandinės taip pat yra vienas iš labiausiai žavėtų dizainų. Čia mangalsutra sukurta su gražia pakabuko emaliu, kuri primena rutulį su juodais taškais ir yra naujausias pageidaujamas stilius.

6. Vienos linijos Mangalsutra su lašu kaip pakabukas:

Vienos linijos Mangalsutra su lašu kaip pakabukas

Šis mažas mangalsutra dizainas turi juodus karoliukus, pritvirtintus prie ornamento. Šiandien žmonės vietoj karoliukų naudoja juodus daiktus, todėl jie suteikia mangalsutros išvaizdą. Čia naudojami ilgi stačiakampio formos stiklo karoliukai, reiškiantys juodųjų karoliukų reikšmę. Juodi karoliukai pritvirtinti prie auksinių žiedų ir galiausiai gražios varpelio formos, nuleidžiamos emalio, kuri atrodo nepakartojama.

7. Subtilus vienos linijos Mangalsutra su gėlių pakabuku:

Subtili vienos linijos mangalsutra su gėlių pakabuku

Labai lengva ir subtili išvaizda yra tikrai žavinga. Dirbančios ponios, kurios turi dėvėti mangalsutrą, mielai dėvėtų tokį dizainą savo darbo valandomis. Vienos linijos juoda karoliukų grandinėlė su paprastu ir blaiviai atrodančiu pakabuku derės prie bet kokios aprangos dirbant. Juo siekiama, kad jis atrodytų paprastas ir patrauklus.

8. Lengvi juodi karoliukai Mangalsutra:

Lengvi juodi karoliukai Mangalsutra

Lengvas mangalsutra yra naujas kietas. Dvigubos linijos grandinė su aukso ir juodų karoliukų dalies deriniu pakaitomis atrodo žavingai. Čia centre yra spalvotas karoliukų pakabukas, kuris suteikia tradicinę išvaizdą.

9. Trumpi juodų karoliukų karoliai Mangalsutra:

Trumpi juodų karoliukų karoliai Mangalsutra

Mangalsutros karoliai suprojektuoti labai unikaliai, pridedant juodų karoliukų. Maži juodi karoliukai, sudėti į auksą, yra susieti į mazgą viename karoliuke, o tada pritvirtinti prie baltų perlų yra toks nuostabus balto aukso ir juodos spalvos derinys. Ir deranti auskarų pora yra viskas, ko norime turėti šventėje.

10. Trumpas rodžio dizaineris Mangalsutra:

Trumpas rodžio dizaineris Mangalsutra

Rodis yra cheminis elementas, šiuo metu plačiai naudojamas papuošalų kūrime. Rodžio metalo lydinys yra padengtas platinos arba baltojo aukso sluoksniu, kad ornamentas atrodytų sidabriškai. Rodis atrodo kaip papuošalai. Šis kūrinys įkvėptas būti paprastas ir pasižymi mažos grandinės mangalsutra dizainu.

11. Madinga trumpo dizaino mangalsutra:

Madinga trumpo dizaino mangalsutra

Jei ieškote mažo aukso mangalsutra dizaino, tai gali būti jums tinkama. Tai tradicinė Maharaštros mangalsutra, kurios centre yra dvi sferinės monetos. Trumpa dviejų linijų mangalsutra iš auksinės grandinėlės ir juodos karoliukų linijos papuošalui suteikia tradicinę išvaizdą, taip pat trumpą ir lengvesnę išvaizdą. Čia juodi karoliukai yra poliruoti apvaliai, pritvirtinti prie auksinės grandinės, o galuose – gražus aukso meno grandinės gabalas.

12. Akį traukianti trumpa Mangalsutra:

Akį traukianti trumpa mangalsutra

Grandininio dizaino karoliai atrodo žavingai mangalsutros pavidalu. Pietų papuošalų meistrai pristatė įvairius tokio formato karolių modelius, aptarnaujančius mangalsutros dalį. Auksinė grandinėlė su auksiniais rutuliukais ir centre varpelio formos motyvas, jungiantis krūvą mažų juodų karoliukų grandinėlių, yra tiesiog puikus modelis, kurio negalima palikti. Tai gali būti šiek tiek sunki, tačiau vis dėlto yra graži maža mangalsutra.

13. Žingsniai grandinės juodos karoliukai Mangalsutra:

Žingsniai Grandinė Juodi karoliukai Mangalsutra

Juvelyrinių dirbinių projektavimas šiais laikais nėra smulkus verslas. Šablonus, kuriuos rasite gaminant papuošalą, sudaro įvairūs dizainai. Čia yra žingsnių grandinės dizainas su aukso karoliukais ir juodais karoliukais, meniškai sujungtais, sukuriant žingsnio dizainą, kad būtų sukurta trumpa mangalsutra. Šis mažas mangalsutra dizainas puikiai tiks prie bet kokios aprangos bet kurią dieną.

14. Trumpas Mangalsutra karoliai:

Trumpas Mangalsutros karoliai

Trijų grandinių išklota mangalsutra su auksiniais priedais tarp jų suteikia tvirtą išvaizdą. Mangalsutra su trimis juodomis karoliukų auksinėmis grandinėmis dažniausiai dėvima atliekant tradicines funkcijas. Norėdami pakeisti, išbandykite šią tradicinio stiliaus mažą mangalsutrą auksu.

15. Filigraninis darbas Mangalsutra:

Filigraninis darbas Mangalsutra

Filigraninis darbas beveik naudojamas kuriant juvelyrinius dirbinius. Darbas atrodo labai žavingai. Mangalsutra čia sukurta su grandine, susukta ir sukurta filigraniškais meno kūriniais. Jis sukurtas taip, kad būtų paprastas ir trumpas. Jei ieškote mažos auksinės mangalsutros, galite tai išbandyti.

Mangalsutra – puikus ornamentas, tarnaujantis vyro ir žmonos meilės ir bendrumo prasmei, buvo priimtas jau prieš daugelį metų. Maži mangalsutros dizainai buvo pakeisti į kitokią formą, atsižvelgiant į šiuolaikines moteris ir jų darbą bei aprangą. Iš tiesų, dizainas yra geriausios formos. Geltonas siūlas, skirtas apsaugoti porą nuo blogų vaizdų, buvo pakeistas geltonu auksu ir net kartais sidabru, baltu auksu ir platina. Tačiau juodi karoliukai amžinai naudojami mangalsutros gamybai. Daugiau nei dizainas, tai kultūrinė vertė ir prasmė, kuri suteikia jiems žavesio.