Mangalsutra, her evli kadının taktığı ana takıdır ve medeni durumunu sembolize eder. Piyasada bulunan mangalsutra zincirleri çok canlı ve çarpıcı. Zincirler kolyesiz de mevcuttur ve bunlar günlük kullanım için de kullanılabilir.

Kadınlar için Kolyesiz En Yeni ve Çarpıcı Mangalsutra Zincirleri:

Kolyesiz mangalsutra zincirlerinin ilk 9 tasarımına bakalım..

1. 22k Altın Mangalsutra Zinciri:

22 ayar altın mangalsutra zinciri

Kolyesiz bu altın mangalsutra zinciri çok basit ama zariftir. Zincir kolay olacak şekilde tasarlandığından, bunu günlük kullanım amaçlarınız için seçin. Zincirde kullanılan minik siyah boncuklar, zincirin her yerine iki-üç-iki boncuk şeklinde dizilmiştir. Kullanılan altın, Hallmark gold tarafından onaylanan saf 22 Kt’dir..

2. Tek Hat Mangalsutra Zinciri:

Tek Hat Mangalsutra Zinciri

Bu, tek sıra siyah boncuktan yapılmış basit ve güzel bir mangalsutra zincirinin başka bir örneğidir. Zincir, aralarında altın halkalar olacak şekilde birbiri ardına dizilmiş aynı boyda siyah boncuklardan oluşur. Tarza sorunsuz bir yaklaşım için bu karmaşık olmayan zinciri seçin.

3. Çok Katmanlı Mangalsutra Zinciri:

Çok Katmanlı Mangalsutra Çayı

İşte bir araya getirilmiş çok katmanlı siyah boncuklarla yapılmış muhteşem bir mangalsutra zinciri. Boncukların arasındaki altın detay da çok hoş. Birbirine yerleştirilmiş harika bir siyah boncuk deseni ve muhteşem bir çarpıcı tasarım oluşturmak için biraz ayrı yerleştirilmiş bazıları var. Buradaki altın oldukça fazla olduğu ve daha resmi bir parça oluşturduğu için bu mangalsutra zincirini ara sıra giymek için alın.

4. Minimalist Mangalsutra Zinciri:

Minimalist Mangalsutra Zinciri

Mücevherinizin çok basit ve minimum düzeyde tutulmasını tercih ediyorsanız, bu minimalist mangalsutra zinciri tam da ihtiyacınız olan şey. Tasarım, günlük kullanım için bir şeyler giymek isteyenler için mükemmeldir. Zincir, altın bir boncukun her iki tarafına yerleştirilmiş dört siyah boncuktan oluşur. Bu desenin uçlarının her birinde küçük bir altın boncuk bulunur. Zincirin geri kalanı herhangi bir tasarım olmadan sade altındır.

Daha fazla gör: Son Siyah Boncuklar Mangalsutra

5. İnce Mangalsutra Zinciri:

İnce Mangalsutra Zinciri

Kolyesiz bu zarif mangalsutra zinciri ile benzersiz bir şey için gidin. Her iki ucunda bir siyah boncuk ve iki altın boncuk olmak üzere üç boncuk kombinasyonu vardır. Bu ayar, zincirin uzunluğu boyunca düzenli aralıklarla yerleştirilir..

6. El Yapımı Mangalsutra Zinciri:

El Yapımı Mangalsutra Zinciri

Bu özel el yapımı mangalsutra zinciri, iki telli siyah boncuk zinciridir. Mangalsutra zinciri, ona bir kolye ekleme seçeneğine sahiptir. Sade bir görünüm ve zarafet için bu mangalsutra zincirlerini kolyesiz seçebilirsiniz..

Daha fazla gör: Antik Altın Mangalsutra Tasarımı

7. Altın Kaplama Mangalsutra Zinciri:

Altın Kaplama Mangalsutra Zincir

Bu, durumlar ve işlevler için mükemmel olan çarpıcı bir mangalsutra zinciridir. Bu altın kaplama zincir, farklı boyutlarda siyah kristallere sahiptir. Zincirin kenarlarına yerleştirilen beyaz boncuklar, siyah boncukların mükemmel bir tamamlayıcısıdır. Bu mangalsutra zincirinin genel deseni çok dramatik ve harika görünüyor.

8. Kolyesiz Modern Mangalsutra Zincirleri:

Modern Mangalsutra Zincirler Kolyesiz

Her zaman gelenekselden uzaklaşmayı seven genç ve havalı kalabalık için ideal olan mangalsutra zincirinin bu modern yorumu bayanlar arasında kesin bir hit. Buradaki tasarım, birbirine dizilmiş üç muhteşem siyah boncuk dizisidir. Her şeyi modern tutmak için siyah boncuklar, zincirin sağına yerleştirilmiş altın boncuklarla dengelenmiştir..

Daha fazla gör: American Diamond Mangalsutra Kolye Ucu

9. Çok Renkli Mangalsutra Zinciri:

Çok Renkli Mangalsutra Zinciri

Resmi durumlar için bu mangalsutra zincirini seçin. Bu tasarım, siyah ve kırmızı kristallerle birlikte yerleştirilmiş siyah boncuklu bir zincire sahiptir. Burada kullanılan kırmızı kristaller siyah rengin harika tamamlayıcılarıdır ve mangalsutra zincirinin göz kamaştırıcı görünmesini sağlar..

Mangalsutra zincirleri, günlük kullanımın yanı sıra durumlar için de mükemmeldir. Zarif olanlarla sade olduğu kadar çok dramatik bir tasarım var. Günlük rutininiz için bazı benzersiz tasarlanmış mangalsutra tasarımlarını yakalayın. Mangalsutra tasarımlarında iyi çeşitler elde edeceksiniz..