Mangalsutra yra sanskrito kalbos žodis, kilęs iš Mangalos, o tai reiškia šventą. Tai karolių tipas, kuris yra neatskiriama vestuvių dalis. Tai tapatybė, kad moteris yra ištekėjusi. Mangalsutra yra palankus siūlas, susietas aplink nuotakos kaklą. Tai grandinė su juodais karoliukais, o kartais ir su geltonais karoliukais. Mūsų induistų tradicijoje manoma, kad mangalsutra dėvima ilgą vyro gyvenimą. Tai apsaugo jos vyro gyvybę. Tamilų kalba Mangalsutra yra žinoma kaip „thaali“.

Gražus ir naujas tamilų mangalsutros dizainas tamilų nuotakoms:

Pažvelkime į 9 geriausius tamilų mangalsutros dizainus vestuvėms.

1. Tradicinė tamilų mangalsutra:

Tradicinė tamilų mangalsutra

Tai tamilų aukso mangalsutra, turinti tradicinį dizainą. Tai paprasta auksinė grandinėlė su pakabuku. Pakabukas turi gražiai sukurtą aukso dizainą. Iš abiejų pusių apvalios formos yra Dievo atvaizdas. Tarp jų yra didelis dizainas su gėle viduryje.

2. Tipiška tamilų mangalsutra:

Tipiška tamilų mangalsutra

Tai tamilų mangalsutra dizainas su deivės Lakšmi įvaizdžiu. Ant paprastos auksinės grandinėlės yra pakabukas su trimis monetomis. Ant kiekvienos monetos nupieštas deivės Lakšmi paveikslas. Grandinė sujungta su šiuo pakabuku dviejų lankų pagalba.

3. Įmantriai išraižyta tamilų mangalsutra:

Įmantriai išraižyta tamilų mangalsutra

Ši tamilų mangalsutra turi grandinę su juodais karoliukais. Pakabukas yra sudėtingai išraižytas. Labai gražios apvalios formos pakabukas turi tokį užburiantį dizainą. Pakabuko viduryje yra dizainas, apibūdinantis saulės spindulius. Tai tamsiai geltona spalva.

4. Trijų grandinių tamilų mangalsutra:

Triguba grandinė tamilų Mangalsutra

Tai tamilų mangalsutra su trijų tipų grandinėmis iš sidabro, aukso ir juodų karoliukų. Jis turi specialų pakabuką. Jame sukurtos aukso linijos. Pakabuko viduryje yra varinė gėlė, padengta atviru aukso raštu. Tai yra geriausias tamilų mangalsutra dizainas.

5. Elegantiška tamilų mangalsutra:

Elegantiška tamilų mangalsutra

Tai dvigubos grandinės tamilų mangalsutra, turinti elegantišką išvaizdą. Yra plonas auksinis raudonos ir žalios spalvos rutulys. Tarp jų yra pakabukas su keturiais dideliais aukso rutuliais. Tarp keturių rutulių yra pakabinti du aukso spalvos rutuliai su raudonu akmeniu.

6. Naujausia auksinė tamilų mangalsutra:

Naujausia auksinė tamilų mangalsutra

Tai naujausias tamilų aukso mangalsutros dizainas su dvigubų grandinių, juodų ir auksinių karoliukų bei deimantų deriniu. Yra pakabukas su rutuliais, išraižytais deimantu. Tarp jų yra juodas rutulys. Prie šio pakabuko kabo dvi auksinės monetos.

7. Tamilų mangalsutra su vienos pusės pakabuku:

Tamilų mangalsutra su vienos pusės pakabuku

Tai tamilų mangalsutra su sūkurine aukso grandine. Vienoje pusėje yra pakabukas su deimantais. Tai paprasta ir atrodo nepakartojama. Ant pakabuko yra labai mažas deimantinis darbas. Šis retas aukso mangalsutros modelis patraukia žmonių dėmesį ir taip pat nepaprastas.

8. Aukso monetų tamilų mangalsutra:

Aukso monetų tamilų mangalsutra

Tai tiesiog nuostabi tamilų mangalsutra su dviem auksinėmis monetomis. Yra aukso spalvos siūlas, kaip grandinė, sudaryta iš ciberžolės. Viduryje kabo dvi mažos auksinės monetos. Šis ciberžolės siūlas išryškins jūsų iškirptę. Taip atrodysite nuostabiai.

9. Tamilų Mangalsutra su Dievu & Deivės atvaizdas:

Tamilų mangalsutra su Dievu & amp; Deivės atvaizdas

Šis tamilų mangalsutros dizainas yra religinis. Ant jo pakabuko yra Viešpaties Šivos ir deivės Parvati atvaizdas. Grandinė turi naują modelį. Atrodo, kad aukso karoliukai uždedami vienas ant kito, kad susidarytų grandinė. Tikima, kad Dievas visada laimins jos vyrą.

Tamilų mangalsutra dažniausiai matoma aukso spalvos siūlais. Tai apibrėžia Sutrą, ty siūlą. Yra nuomonė, kad ši palanki gija susieja nuotaką ir jaunikį į viso gyvenimo santykius. Šis ciberžolės siūlas laikomas šventu Pietų Indijoje. Jie turi paprastą siūlą su religiniais pakabukais. Beveik visi mangalsutros pakabukai turi deivės atvaizdus.