Moterys dėvi tradiciškai sukurtą brangakmenį, kuris reiškia tvirtą poros ryšį ir sveikatą. Mangalsutra arba Maangalaya sutra, vadinami Kannadigas, kurių dizainas yra panašus į maharashtrians Mangalsutra. Tradicija nešioti ilgą ar trumpą juodą karoliuką ar auksinę grandinėlę su paprastais arba suprojektuotais dviem vatais, kurie yra tuščiaviduriai gale, yra ryškus Karnataka Mangalsutra dizaino modelis. Dviejų puodelių formos dizainas reiškia Viešpatį Šivą ir Šakti.

Toms moterims, kurios galvoja apie senamadišką mangalsutra dizainą su nauju žvilgsniu, ir jaunoms moterims, kurios didžiąją dieną nori apsipirkti auksu, žemiau rasite gerą Karnataka mangalsutra dizaino kolekciją.

Gražūs „Karnataka Mangalsutra“ dizainai moterims tendencijose:

Pažvelkime į 9 geriausius karnataka mangalsutra dizainus su vaizdais.

1. Paprastas tuščiaviduris aukso taurės pakabukas Mangalsutra:

Paprastas tuščiaviduris aukso taurės pakabukas Mangalsutra

Maharaštros ir Karnatakos moterys dėvi tą patį Mangalsutros modelį. „Kannadigas“ turi paprastą auksinį du tuščiavidurius apskrito formos aukso papuošalus, sujungtus sidabru arba grandine. Šiandien juodo karoliuko aukso grandinė yra garsesnė nei įprasta stora auksinė grandinė.

2. „Coral-Hollow Vati Mangalsutra“:

Coral-Hollow Vati Mangalsutra

Koralų karoliukų arba cilindro formos koralų karoliukų derinys yra sujungtas kartu su dviem tuščiaviduriais vati auksine lygia grandine arba juodo karoliuko ir aukso karoliukų grandinės deriniu. Grandinės ilgis yra individualus sprendimas. Auksinė grandinė su juodais karoliukais padeda sunaikinti neigiamą energiją.

3. Karthamani ir Golden Pathak Mangalsutra:

Karthamani ir Golden Pathak Mangalsutra

Karthamani Pathak yra tradicinė mangalsutra Coorg valstijoje Karnatakoje. Karthamanis pagamintas iš juodo mažo karoliuko, siuvamo į sidabrinius arba medvilninius siūlus. Mažas karoliukų siūlas yra suformuotas į susuktą grandinę, o centre pritvirtintas „Lakshmi“ pakabukas. Viešpats Lakšmi reiškia šeimos gerumą ir klestėjimą. „Kodava“ ponios suriša tokio tipo mangalsutrą ir ją vieną dieną prieš vestuves suriša nuotakos mama.

4. Gėlių dizainas Vati Mangalsutra:

Gėlių dizainas Vati Mangalsutra

Šio tipo mangalsutroje tuščiaviduris gabalas, vadinamas vati, turi gėlių dizainą, kuris gali būti matinis arba blizgus. Gėlių dizainas pagamintas iš lazeriu pjaustytų mašinų ir suteikia tikslią ir švarią aukso detalę.

5. Juodosios karoliukai, pritvirtinti prie Mangalsutros:

Juodi karoliukai pritvirtino Mangalsutrą

Tuščiavidurio vati apatinio pusapvalio aukso gabalo gale pritvirtintos juodos karoliukų pakabos. Mangalsutros centras taip pat suprojektuotas juodu akmeniu, o visa jo dalis sujungta su juodo karoliuko grandine. Šis dizaino tipas yra populiariausias tarp jaunosios kartos.

6. Deimantinė dygliuota Vati Mangalsutra:

Deimantinė dygliuota Vati Mangalsutra

Šis prabangus brangakmenis, pagamintas iš blizgančių eilių deimantų, suteikia sodrią apdailą. Aplink pusapvalį tuščiavidurį aukso gabalėlį deimantai yra dygliuoti. Centrinio priedo šone taip pat yra deimantų darbas, pritvirtintas prie juodos karoliukų auksinės grandinėlės.

7. Emalio apvalkalo dizainas Mangalsutra:

Emalio apvalkalo dizainas Mangalsutra

Mangalsutra gavo apvalkalo formą ir dizainą, suteikdamas jai savitą raštą. Korpuso dizainas turi lygias linijas, einančias mangalsutros viršuje, o centre matomas emalio darbas. Emalio danga suteikia spalvingą apdailą.

8. Perlų dygliuota mangalsutra:

Perlų dygliuota Mangalsutra

Vatis centras skiriasi nuo aplinkinių, suteikiant kitokią formą ir spalvą. Vienas iš tokių dizaino yra perlų smeigių dizainas. Baltas perlas yra pritvirtintas centre, aukso spalva supa perlą. Perlo dydis priklauso nuo Mangalsutra dydžio.

9. Ruby dygliuotas pusapvalis Vati Mangalsutra:

Rubino dygliuotas pusapvalis Vati Mangalsutra

Vati kampai paryškinti suteikiant spalvingą vaizdą, kuris pasiekiamas spalvingai pritvirtinus akmenį. Vienas iš tokių garsių akmenų yra Rubinas. Rubinas padeda didinti Praną ar Chi. Siekdamos sustiprinti šią mintį, daugelis moterų mieliau dėvi rubino dygliuotą thali, nei paprastą mangalsutrą.

Mangalsutra, dievinanti ištekėjusias moteris, turi daug teigiamų faktų, kai ji nešiojama ant kaklo. Šioje modernizuotoje eroje moterys mieliau puošia Mangalsutra su plona vidutinio ilgio grandine. Tai gera pažanga išlaikyti mūsų moralines ir tradicines vertybes. Vyrams patinka, kai moterys demonstruoja savo meilę, dėvėdamos tą papuošalą, kurį nešiojo aplink kaklą ir kurį surišo.