Anksčiau moterų buvo mažiau nei vyrų. Taigi, kai patinas tapdavo savo tobulu sielos draugu, jis dėdavo jai ženklą. Tai būtų žiedas, raudona kumkum kaktoje, nosies pervėrimas arba juodų ir auksinių karoliukų grandinė aplink kaklą. Visi šie požymiai parodytų, kad patelė yra paimta ir visi vyrai neturėtų į ją žiūrėti blogomis ar blogomis akimis.

Indijoje dauguma indėnų grandinėlių ant kaklo nešioja juodus ir auksinius karoliukus. Ši grandinė vadinama Mangalsutra. Tai dėvima kasdien. Jis yra ir sunkus, ir lengvas. Jį dėvi tik ištekėjusios moterys. Kiekvienas regionas turi skirtingą Mangalsutra stilių. Antikvariniai Mangalsutra dizainai yra tradiciniai seni Mangalsutra dizainai.

Naujausi senovinės mangalsutros modeliai nuotaikoms, žavingai atrodantys:

Čia yra geriausi senoviniai mangalsutra dizainai.

1. Saulės senovinis Mangalsutra dizainas:

Saulės senovinis Mangalsutra dizainas

Antikvariniai „Mangalsutra“ dizainai yra žinomi dėl savo unikalaus centro elemento. Antikvarinis saulės „Mangalsutra“ dizainas turi saulės tipo centrinę dalį. Šis stilius dažniausiai pastebimas Pietų Indijoje. Saulės centras nėra panašus į įprastą saulės dizainą. Centras yra šiek tiek mažesnis, o šoninės juostos yra ilgesnės.

2. Meenakari gėlių senovinis Mangalsutra dizainas:

Meenakari gėlių senovinis Mangalsutra dizainas

„Meenakari“ yra auksinių papuošalų gamybos menas. „Meenakari“ gėlė pagaminta „Meenakari work“. Meenakari Antique Mangalsutra gėlė yra vidutinio ir didelio dydžio. Tai yra įprastas stilius Mangalsutroje. Šis dizainas gali būti dėvimas kasdien.

3. Brangakmenių antikvarinis mangalsutros dizainas:

Antikvarinis brangakmenio mangalsutros dizainas

Visi antikvariniai papuošalai turi brangakmenių. Jie turi vienspalvius ir daugiaspalvius dizainus. „Gemstone Antique Mangalsutra“ turi nedaug gražaus dizaino brangakmenių. Šis dizainas dažniausiai yra labai brangus dėl brangakmenio kainos. Jis turėtų būti dėvimas vakarėliams ir vestuvėms.

4. Deimantinis senovinis Mangalsutra dizainas:

Antikinis deimantinis mangalsutros dizainas

Deimantas visada yra moterų papuošalų dalis. „Diamond Antique Mangalsutra“ deimantų apdaila atliekama senoviškai. Šis dizainas yra spalvingas pasirinkimas. Tai paprasta iki sudėtingo dizaino. Tai patinka jaunoms ištekėjusioms moterims.

5. Auksu padengtas senovinis Mangalsutra dizainas:

Auksu padengtas senovinis Mangalsutra dizainas

Antikvariniai papuošalai visada gaminami iš aukso. Jis turi juodą atspalvį. Paauksuota antikvarinė mangalsutra turi sidabro/bronzos pagrindą su auksu. Tai puikiai tinka tiems, kurie nenori išleisti pinigų Mangalsutrai. Tai puikiai tinka vakarėliams ir vestuvėms.

6. Mažas senovinis Mangalsutra dizainas:

Mažas senovinis Mangalsutra Desig

Daugelis moterų nemėgsta dėvėti ilgos mangalsutros. Jie ir toliau dėvi suknelę. Maža senovinė Mangalsutra yra trumpa Mangalsutra. Tai gerai atrodo kasdien. Jie puikiai tinka kasdieniam naudojimui. Jums nereikia nuolat koreguoti jo ilgio.

7. Ilgas senovinis Mangalsutra dizainas:

Ilgas senovinis Mangalsutra dizainas

Paprastai Mangalsutra yra ilga. Jie yra iki jūsų krūtinės ar skrandžio. Ilga senovinė mangalsutra yra kažkas, ką dėvi visi. Vestuvėse mes pasirinkome šį Mangalsutra stilių. Tačiau kai kurie jį dėvi kasdien. Jie gali būti dideli ir pritraukti visą dėmesį.

8. Maharaštros senovinis Mangalsutra dizainas:

Maharaštros senovinis Mangalsutra dizainas

Iš visų valstijų Maharaštra turi geriausią dizainą Mangalsutroje. Šis „Mangalsutra“ stilius turi du korpuso tipo balionus, kuriuos duoda kiekvienas sutuoktinis ir kurie yra sujungti, kad būtų pagaminta viena „Mangalsutra“. Tai unikalus ir tikras būdas parodyti šventą santuoką. Antikvarinę Maharaštros mangalsutrą nešioja visos Maharaštros moterys.

9. Cilindrinis senovinis Mangalsutra dizainas:

Antikinis cilindrinis mangalsutros dizainas

Dauguma moterų papuošaluose mėgsta įprastą saulės, gėlių ir lapų dizainą. Senovėje Mangalsutroje buvo nešiojamas cilindrinis dizainas. Ši konstrukcija turėjo cilindrinį centrą. Jie nėra labai išgalvoti. Jie atrodo tikrai senoviški ir labai turtingi. Jį dažniausiai dėvi vyresnio amžiaus moterys arba šeimininko žmona.

Mangalsutra yra labai glaudžiai susijusi su visomis ištekėjusiomis moterimis. Jie nesidalins juo su niekuo, visi nori unikalaus dizaino. Antikvariniai „Mangalsutra Designs“ yra labiausiai mėgstami vakarėlių drabužiai. Jie puikiai tinka įėjimui ir palieka turtingą įspūdį.