Hintli evli kadınlar tarafından kullanılan mangalsutralar farklı tarz ve desenlerde gelir. Altın ve pırlanta kullanarak oldukça pahalı olan mangalsutralara sahip olabilir veya hafif altından yapılmış olanları satın alıp basit tutabilirsiniz. Bu hafif mangalsutralar, değerli zincirinizi kaybetme konusunda endişelenmediğiniz günlük kullanım için mükemmeldir. Ucuzdurlar ve yine de aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli tasarımlar sunarlar..

Kadınlar için En Yeni ve Geleneksel Hafif Altın Mangalsutra Tasarımları:

İşte altın rengindeki en iyi hafif mangalsutra tasarımları.

1. Basit Hafif Altın Mangalsutra:

Basit Hafif Altın Mangalsutra

Kolye ucu için harika bir kavisli tasarıma sahip bu sevimli ve basit hafif altın mangalsutra’yı seçin. Mangalsutra zinciri, birbirine yerleştirilen ve minik altın boncuklarla karıştırılan geleneksel siyah boncuklara sahiptir. Burada kullanılan kolye, ona hoş bir stil kazandıran bir inciye sahiptir..

2. Altın Yaprak Stili Hafif Mangalsutra:

Altın Yaprak Stili Hafif Mangalsutra

Bu çarpıcı tasarım, hala hafif olan ve siyah boncuklarla dengelenmiş kalın bir altın zincire sahiptir. Buradaki kolye, yeşil ve kırmızı boncuklarla noktalı bir yaprak desenine sahiptir ve bir demet küçük siyah boncukla kaplıdır. Kolye ucuna yapılan oyma çok karmaşık ve göz kamaştırıcı.

3. Beyaz Taş Hafif Altın Mangalsutra:

Beyaz Taş Hafif Altın Mangalsutra

Hafif altın mangalsutra tasarımları çok şık ve bunlardan biri de bu muhteşem parça. Ünlü kolye stili, diğer birçok mangalsutra tasarımında da çoğaltılır. Kolye, parlak görünen beyaz taşların kullanımıyla da hafif tutulmuştur..

4. Tasarımcı Kolye Mangalsutra:

Tasarımcı Kolye Mangalsutra

Bu hafif mangalsutra, tasarımcı bir kolye ucuna sahiptir ve 22K altından yapılmıştır. Desen daha az altın kullanır ve bu nedenle hafiftir. Kolye oldukça muhteşem ve ilginç. Zincirin minik boncukları mangalsutra’yı olağanüstü kılıyor.

5. Altın Kolye Hafif Mangalsutra:

Altın Kolye Hafif Mangalsutra

Bu yine mevcut olan yaygın tasarımlardan biridir. Zincir, aralarında tek altın boncuklarla karıştırılmış siyah boncuklara sahiptir. Bu, zinciri hafif hale getirir. Güzel altın kolye mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır ve üzerinde çarpıcı bir şekilde asılı üç boncuk vardır..

6. İnci Hafif Altın Mangalsutra:

İnci Hafif Altın Mangalsutra

İnciler, herhangi bir mücevher öğesine çok fazla çekicilik katar. Altın mangalsutra zincirinde kullanılan bu inciler mükemmel ve yuvarlak şekillidir. Kullanılan altı inci, altın tellerle sarılmıştır ve siyah boncuklar küçük boyutludur. Bu, aynı zamanda çarpıcı olan süper hafif bir zincir yapar.

7. Hassas Hafif Altın Mangalsutra:

Hassas Hafif Altın Mangalsutra

Hafif olan bu narin altın mangalsutra zinciri için girebilirsiniz. Zincirin ortasında kolye olarak tek bir altın boncuk vardır. Zincirin geri kalanı, aralıklı aralıklarla siyah boncuk gruplarıyla sadece ince bir zincirdir. Bu narin mangalsutra zinciri günlük kullanım için mükemmeldir ve herkes için uygundur..

8. Kısa Hafif Altın Mangalsutra:

Kısa Hafif Altın Mangalsutra

Bu kısa zincir boyuna tam oturduğu için tam size göre. Kolyenin üzerinde altın bir sembol vardır ve zincirin kendisi altın kablolarla birleştirilmiş siyah boncuklardan yapılmıştır. Zincir basittir ve hafif altından yapılmıştır, bu nedenle fiyat çok yüksek değildir.

9. Köpüklü Hafif Altın Mangalsutra:

Köpüklü Hafif Altın Mangalsutra

İşte tamamen altından yapılmış hoş bir yuvarlak kolye ile altından harika bir hafif mangalsutra. Sarkıt üzerindeki detaylar mükemmel ve mangalsutra’nın kesinlikle çarpıcı görünmesini sağlıyor. Kısa veya uzun stilde bu tür hafif altın mangalsutrayı seçin.

Bu hafif altın mangalsutra listesinden mükemmel mangalsutra’nızı seçin. Kısa veya uzun, tasarımcı tarzı olan veya geleneksel olanlardan alabilirsiniz. Her iki durumda da, evli hayatınızın simgesi olan bir zincir alacağınızdan emin olabilirsiniz..