Mangalsutra’nın Alçakgönüllülüğü:

Siyah boncuklu kolyenin görünümüyle kolayca ayırt edilebilen Mangalsutra, en güçlü sembolizminde saflığı, sevgiyi ve birlikteliği kendi içinde barındırır, bu, Hint kültüründe kadınlar tarafından bağışlanan bir Evlilik amblemidir. En basit aksesuarlardan biri olan Mangalsutra, kelimenin tam anlamıyla ‘hayırlı bir ip’ anlamına gelir, bu yüzden oldukça yüksek saygı gördü ve herhangi bir Hint düğününün ayrılmaz bir parçası haline geldi..

Mangalsutras da, altın bir kolye ile siyah boncuklu bir iplik olarak ayarlanmış olmasına rağmen, mücevher moda endüstrisine girmiştir. Hindistan’ın farklı bölgelerinden gelen ilhamlar, mücevherlerdeki birçok kültürü, inancı ve geleneği yansıtır ve Gold Mangalsutra değişmeyen tek şeydir..

Bugün bir dizi tasarımcı koleksiyonunda mevcut olan bu mütevazı mücevher parçası, zamanla zarif bir aksesuar haline geldi ve tek duraklı mücevher mağazanız çok geride değil, Papilior’da Divine mangalsutra’da en iyi tasarımları bulabilir ve seçiminizi yapmadan önce seçiminizi yapabilirsiniz. büyük gün.

Geleneksel Mangalsutra – İpek iplik üzerinde sarı zerdeçal kullanmak, gelinin boynuna bir mangalsutra bağlama geleneğinin nasıl ortaya çıktığı, rengin gelenekle birleşmesi, Altın mangalsutra’yı doğurdu..

Geleneksel anlamda mücevherdeki en saf formdur ve sevgi, saygı ve kutsal bir bağı ifade eder. Bu mücevher parçası ülke çapında farklı şekillerde yapılmış ve tasarlanmış olsa da Altın mangalsutra her yerde bir klasiktir ve her zaman düğün geleneklerinin bir parçasıdır. Geleneksel mangalsutra’nın klasik tasarımları arasında yer alan gaurisuta gold mangalsutra ve mayuri gold mangalsutra’ya bir göz atın..

Gaurisuta Altın Mangalsutra:

Gaurisuta Altın Mangalsutr

Mayuri Altın Mangalsutra:

Mayuri Altın Mangalsutra

Batı Mangalsutra – Değişen zamanlarla birlikte, modadaki değişen trendler ve değişimler, mücevher, giyim ve daha fazlası biçiminde dalgalar veya stiller ortaya çıkarır. Mangalsutra, sonsuza dek evlilik ve Hint kültürü ile ilişkilendirilmiştir, bugün, ev kadınlarını seven ve kendine güvenen bağımsız çalışan personel tarafından mücevher takıldığında ve gösteriş yaptığında, bugün çok daha çağdaş ve esnek bir parçadır..

Mangalsutra’nın modernizasyonu, tek sabit olan altın sevgisi ile tasarım ve desenlerde bir değişiklik getirdi. Bugün modern kadınlar, Mangalsutra’yı Pant-takım elbisesiyle tıpkı bir sari ile olduğu kadar zarif bir şekilde giyiyorlar, buna bir övgü, shivakari altın mangalsutra ve April Blossom Gold Mangalsutra gibi şık, sofistike ve minimalist tasarımlardan oluşan koleksiyonumuzdur..

Shivakari Altın Mangalsutra:

Shivakari Altın Mangalsutr

Nisan Çiçeği Altın Mangalsutra:

Nisan Çiçeği Altın Mangalsutra

İşte bağlantı altın mangalsutra koleksiyonu Papilior.com tarafından

Papilior.com ile alışveriş yaptığınızda en kaliteli ürünleri alacağınızdan emin olabilirsiniz, kurum içi tasarım ekibimiz size cesur, güzel ve zarif bir şey olduğundan emin olmak için karmaşık yenilik tasarımları getirmek için yorulmadan çalışır. Tüm Bilezik ve Mangalsutra ihtiyaçlarınız, paketinize dahil edilecek olan BIS damgasını vuran sertifika ile karşılanmaktadır. 14k, 18k veya 22kt altın arasından seçim yapın ve Papilior tarafından sizin için özel olarak hazırlanan favori tasarımlarınızı seçin.