Kai salonuose neturite pasirinkimo, kuris idealiai atitiktų jūsų asmenybę, ir turite tikslią idėją apie tobulus marškinius, kuriuos norite, tai yra geriausias pasirinkimas juos pritaikyti. Pasirinkimas, pagamintas iš siuvėjo, yra labai įvairus ne tik spalvų ir audinių, bet ir egzotiško bei stilingo dizaino. Jei jūsų akyse yra ypatingas žvilgsnis, tuomet galite jį sukurti patys arba pranešti apie tai savo siuvėjui ekspertui ir gauti pasirinktus marškinius. Siuvami marškiniai pasižymi unikalumu ir ypatingu dizainu, kuris yra pagamintas tik vieną kartą.

Naujausi pritaikyti marškiniai vyrams ir moterims:

Čia pažvelkite į 10 geriausių madingų marškinėlių pagal individualų stilių. Išsirinkite savo mylimą žmogų, tada siuvėjas gali jį suprojektuoti pagal savo pageidavimus.

1. Ploni vyriški marškinėliai:

„Slim Tailor Made“ vyriški marškinėliai

Individualiai pagaminti marškiniai, pavyzdžiui, kūno formos, leidžia jūsų išvaizdai suteikti aukštesnį standartą. Ypač balta ilgų rankovių smokingo stiliaus dygsnis atrodo neįtikėtinai. Lanko kaklaraištis su tokiais marškiniais atrodo klasikiškai stilingai.

2. Moteriški marškinėliai pagal individualų užsakymą:

Siuvami moteriški marškinėliai -2

Moterims ypač reikia tobulų siūlių savo kūno formai. Puikius plonos formos marškinius, kurių dydis ir stilius yra tobulas, gali pagaminti tik patyrę siuvėjai. Norint, kad darbe būtų pritaikyti marškiniai, reikalingas puikus dygsnis.

3. Apvalios apykaklės siuvimo vyriški marškiniai:

specialiai pasiūti marškiniai

Kartais mados parduotuvėse ir krūvose gatavų drabužių sunku rasti marškinius su sagute. Tokiu atveju tobulą audinio, spalvos ir dygsnio derinį galima atnešti tik su specialiai pasiūtais marškinėliais.

4. Moteriški marškinėliai su prisukamomis rankovėmis:

Moteriški marškinėliai su užsegtomis rankovėmis

Moteriški marškiniai, pritaikyti prie kūno, neišvengiamai tinka kūnui. Ne per laisvi ir ne per aptempti marškiniai puikiai stovi ant kūno. Moterys gali siūti marškinius taip, kaip norėtų.

5. Apvalios iškirptės vyriški marškiniai ilgomis rankovėmis:

Apvalios iškirptės vyriški marškiniai ilgomis rankovėmis

Vyriški marškiniai su tradicijomis visoje siūlėje atrodo nuostabiai, kai jie yra pagaminti taip, kaip norite. Aukštas apykaklės mygtukas ir apverstos dviejų spalvų rankogaliai ant rankovių atrodo neįtikėtinai sukurti jums.

6. Kokteilio stiliaus moteriški marškinėliai:

Kokteilių stiliaus moteriški marškinėliai

Individualiai pritaikyti marškiniai, kurių apranga visiškai atitinka jūsų požiūrį ir puikiai tinka patogiam kabėjimui ant kūno, yra tai, ko ieško kiekvienas. Puikus audinio ir dygsnio derinys, kuris puikiai atrodo pagal jūsų stilių, atrodo nuostabiai.

7. Raštuotas kišeninis stilingas apykaklės vyrų marškinėliai:

Raštuoti kišeniniai stilingi apykaklės vyriški marškinėliai

Iš firminių marškinėlių tikimasi raštuotų marškinių su dizainerių kišenių apykaklėmis ir rankogaliais. Tuos pačius pagal užsakymą pasiūtus marškinius galima pasigaminti savo nuožiūra.

8. Moteriška trumpų marškinėlių suknelė:

Moteriška trumpų marškinėlių suknelė

Moterys netgi gali geriausiai išsirinkti ilgų marškinių stiliaus viršūnes su puikiu siuvėjo dygsniu. Siuvami marškiniai su dizainerio kišenėmis ir sagomis gali būti pagaminti pagal jūsų pageidavimą.

9. Kontrastiniai rankogaliai ir apykaklės vyriški marškiniai:

Vyriški marškiniai su apykakle ir apykakle

Pagaminti tiksliai pagal savo išmatavimus ir kūno formą, pritaikyti marškiniai atrodo neįtikėtinai ir stilingai. Galima pasirinkti savo pasirinktą audinį ir spalvotus rankogalius bei apykakles, kad jos būtų susiūtos bet kokio stiliaus.

10. Tailor Fit suknelė vyrams:

Tailor Fit suknelė man

Individualiai raštuotas net rankų darbo specialybes ar specialybes, tokias kaip dizainerių kišenės ar pasirinktos sagos ar daugiau nei viena spalva, gali būti tik tada, kai tai yra specialiai pagaminti marškiniai.

Žmonės eina ieškoti pasirinktų dizainerių marškinėlių parodų salėse ir dideliuose mados namuose ir grįžta su milžiniška sąskaita, taip pat po tam tikrų aukų ir kompromisų su stiliumi. Pasivaikščiojimas dėl geriausio pasirinkimo ir aukšta kaina už tą patį gali būti varginantis procesas. Vietoj to, atsineškite norimą audinį ir apibūdinkite savo siuvėją būtent taip, kaip norite savo pritaikytų marškinių dizaino, o tobula siūlė ir tobuli matavimo marškiniai bus jums paruošti. Maždaug už tą pačią kainą ar net mažiau kartais iš paruoštų marškinių galite įsigyti siuvėjo pagamintus marškinius.