Paprastai, išgirdę žodžius „išsiuvinėti marškiniai“, suprantame, kad šie marškiniai yra skirti moterims. Tačiau šiandien yra daug gražiai išsiuvinėtų vyriškų marškinių, dėl kurių atrodysite ir nesijausite vyriški. Siuvinėjimas suteikia audiniui neįvertintą, tačiau įmantrų spalvingumą, kurio tiesiog neįmanoma pasiekti dažant ar spausdinant. Na, gera žinia, tai ne tik mergaitėms.

siuvinėti marškiniai

Naujausi siuvinėti marškiniai vyrams ir moterims:

Čia pristatome 10 geriausių siuvinėtų marškinėlių; vyrai, taip pat moterys, gali jais mėgautis! Išsirinkite mylimą žmogų ir išsirinkite.

1. Vyriški rankovių siuvinėti marškiniai:

Vyriški siuvinėti marškiniai su atvira apykakle

Šie siuvinėti vyriški rankoviniai marškiniai gerai atrodys prie bet kokios odos spalvos, nesvarbu, ar esate teisingiausias iš jų, ar aukštas tamsus ir gražus. Užpildyti siuvinėjimai ant rankovių suteikia marškiniams grožio, tačiau nieko neatima iš jūsų gražaus profilio.

2. Vyriški siuvinėti marškiniai:

Vyriški marškiniai su siuvinėtais sagomis

Siuvinėjimas skirtas ne tik apykaklėms ir marškinėliams ilgomis rankovėmis. Tiesą sakant, marškinėliai su sagomis atrodo gana šauniai ir siuvinėjant. Tai puikus pasirinkimas dėvėti savo biure kasdienio drabužio dieną, kai nenorite per daug nukrypti nuo įprastos aprangos, bet norite padaryti pareiškimą.

3. Siuvinėti nugaros marškinėliai moterims:

Siuvinėti nugaros marškinėliai moterims

Siuvinėti marškiniai būna įvairių tipų. Vienas iš labiausiai „siuvinėjamų“ siuvinėjimo tipų šiuo metu yra marškiniai su siuvinėjimais ant galinių pusių. Tai idealūs marškinėliai pirmam pasimatymui.

4. Klasikinė šviesa ant šviesiai išsiuvinėtų moteriškų marškinėlių:

Klasikinė šviesa ant šviesiai išsiuvinėtų moteriškų marškinėlių

Tai klasikiniai moteriški siuvinėti marškiniai. Šviesūs siūlai, audžiantys subtilų raštą virš šviesios spalvos minkšto audinio, jūsų drabužiams suteikia reikiamo moteriško žavesio. Suporuokite jį su mielomis šortais ir būsite pasiruošę atvėsti!

5. Tamsiai mėlyni vyrų siuvinėti marškinėliai:

Šviesa ant tamsių vyrų siuvinėtų marškinėlių

Šie marškiniai, nors ir pažymėti kaip vyriški marškiniai, iš tikrųjų yra unisex. Apykaklė gerai atrodytų tiek vyrams, tiek moterims. Padarykite pareiškimą su šia balta spalva ant pilkų siuvinėtų marškinių, nesvarbu, ar esate vaikinas, ar mergina.

6. Siuvinėti pasėlių marškinėliai moterims:

Siuvinėti marškinėliai moterims

Tai moteriškas apatinis trikotažas/marškinėliai, kurių apdaila yra gana išsiuvinėta. Tai gerai atrodytų tiek prie džinsų, tiek prie sijonų. Neabejotinas pirkinys!

7. Klasikinis marškinių siuvinėjimas vyrams:

Klasikiniai siuvinėti marškiniai vyrams

Tai yra vienas iš tipiškų lininių vyrų siuvinėtų marškinių, kurį galite pamatyti visur. Tai klasika, kai siuvinėti marškiniai rūpi vyrams. Šviesiai išsiuvinėtos juostelės ant šiek tiek tamsesnės spalvos su pusiau apvalia apykakle yra sudėtingas dizainerio ir dėvėtojo teiginys.

8. Asimetriški moteriški siuvinėti marškinėliai:

Asimetriški moteriški siuvinėti marškinėliai

Tai dar vienas moterų drabužių spintos perlas. Balta ant juodo asimetriškas siuvinėjimas suteikia kažką panašaus į jūsų nuobodžius juodus marškinius. Ne per daug prabangus, bet būtent toks madingas yra tai, ko šis siekia.

9. Siuvinėjimo „Bohomens“ tunikos marškinėliai:

Siuvinėjimo Bohomens tunikos marškinėliai

Kitas siuvinėtų vyriškų marškinių tipas yra baltos spalvos siuvinėti. Jūs galite turėti nedidelį siuvinėjimą virš marškinių vidurio arba visą siuvinėti. Nesvarbu, ar tai būtų ryškių spalvų, ar mėlyni siuvinėjimai tamsiai baltame fone, šis visada suteiks jums nuostabų hipsterį, kurį norite pavaizduoti.

10. Balta ant tamsių moteriškų siuvinėtų marškinėlių:

Balta spalva ant tamsių moteriškų siuvinėtų marškinėlių

Šie gražiai siuvinėti marškiniai skirti moterims. Aplink apykaklę ir viduryje baltas siuvinėjimas yra moteriškas modelis, kuris yra gana madingas. Šiuos marškinius galima dėvėti atsitiktiniams pasimatymams, pamokoms ir darbui!

Siuvinėjimas ant marškinių skirtas ne tik moterims ir ne tik ryškiems siuvinėjimams ant tamsių marškinių. Tinkamai pasirinkus, siuvinėti marškiniai gali puikiai atrodyti vyrams. Stereotipas yra tik vienas iš mitų, kuriuos mūsų mados industrija laikėsi kelerius metus, tačiau dabar mes jį laužome!