Poliesteris buvo gana populiarus dėl įvairių jo teikiamų privalumų. Nuostabių dizainų medžiaga suteikė įvairių drabužių, kurie laimėjo jaunimo širdį. Tarp įvairių drabužių poliesterio marškinėliai buvo madingi dėl patogumo ir patogumo, kurį suteikia dėvėtojui. Nesvarbu, ar ieškote vyriškos, ar moteriškos kolekcijos, poliesteris siūlo įvairius marškinėlių dizainus.

Patogūs ir stilingi poliesterio marškinėliai vyrams madoje:

Pažvelkime į kai kuriuos populiarius 100% poliesterio marškinėlių stilius.

1. Meniniai poliesterio marškinėliai:

Meniniai poliesterio marškinėliai

Paprasti vyriški poliesterio marškinėliai, suteikiant priekinį centralizuotą meninį dizainą, paprastą išvaizdą daro patrauklesnį. Paprasti mėlyni marškinėliai čia turi dizainą, kuris atrodo kaip abėcėlė H ir krabas. Išbandykite šiuos marškinėlius ant juodų džinsų arba šviesiai mėlynų džinsų.

2. Apykaklės poliesterio marškinėliai:

Apykaklės poliesterio marškinėliai

Gana populiarus vyrų poliesterio marškinėlių kolekcijos dizainas yra su apykaklės kaklu. Paprasti pilki marškinėliai suteikia šviesiai mėlyną spalvą ant apykaklės galų ir rankovių.

3. Simboliniai poliesterio marškinėliai:

Simboliniai poliesterio marškinėliai

Paprasti marškinėliai, kai jiems suteikiami maži simboliai, išryškina naudotojo išvaizdą. Marškinėlių poliesteris turi panašų dizainą su šviesiai žaliu fonu. Marškinėlių priekyje mėlynos spalvos įvairūs mokslo ir kiti simboliai. Šio tipo marškinėliai patenka į odos nepraleidžiančių drabužių kolekciją.

4. Kaklo stygų poliesterio marškinėliai:

Kaklo stygų poliesterio marškinėliai

Gana populiarus poliesterio V formos kaklo marškinėlių dizainas yra tas, kuriam suteikiamas kaklo dizainas su stygomis. Kaklui suteikiamas dvigubas raštas su vidiniu sluoksniu su apvaliu kaklu, o išorinis – V su ilgomis rankovėmis.

5. Tinklelio kaklo poliesterio marškinėliai:

Tinklelio kaklo poliesterio marškinėliai

Ieškote unikalaus daikto sporto salėms! Sporto salėje esantiems poliesterio marškinėliams suteikiama nauja išvaizda, padengtas tinkleliu pakaušio viršuje ir pečių juostelėse. Vandens mėlyna spalva su dviem raštais prideda stulbinančią išvaizdą.

6. Sportiniai poliesterio marškinėliai:

Sportiniai poliesterio marškinėliai

Paprasti poliesterio marškinėliai sportui suteikia naują išvaizdą su skirtingų spalvų juostelėmis šone. Marškinėliai yra be pečių, be rankovių, todėl puikiai tinka sportui. Puikiai priglunda, suteikia žaidėjui didžiausią komfortą.

7. Varlės spausdinimo poliesterio marškinėliai:

Varlės atspaudo poliesterio marškinėliai

Medvilniniai poliesterio marškinėliai su atspaudais buvo gana populiarūs vyrams, ypač vasarą. Marškinėliai čia yra vandeningi, naudojant mėlynos ir baltos spalvos mišinį su varlės atspaudu ir vandens spalva.

8. Grubus poliesterio marškinėliai:

Grubūs poliesterio marškinėliai

Grubus dizainas iš medvilninių marškinėlių yra gana populiarus dėl jų suteikiamo spausdinimo efekto. Marškinėliams čia suteikiama šiurkšti kaštoninės spalvos išvaizda ir baltos punktyrinės linijos, suteikiančios naują raštą..

9. Sukti mygtuko poliesterio marškinėliai:

Sukti mygtuko poliesterio marškinėliai

Kitas priimtas dizainas, gana populiarus tarp mados žinančių vyrų, yra įstrižų marškinėlių dizainas. Marškinėliuose yra dvigubos spalvos, būtent ruda ir juoda, su kryžminiu mygtuko dizainu ir liesu apmušimu.

Poliesterinius marškinėlius geriausia nešioti vasarą arba iškyloms, žygiams ir pan., Nes jie lengvai susidoroja su prakaitavimu ir greitai išdžiūsta. Tai yra pagrindinė priežastis, dėl kurios ji buvo priimta į kempingą. Nauji šios kategorijos dizainai yra ilgo ilgio ir tvirtai priglundantys, kad suteiktų gražią išvaizdą. Jei esate fitneso mėgėjas, įsigykite tokio tipo marškinėlius ar liemenes, kad jaustumėtės patogiai treniruotis.