Reklaminiai marškinėliai yra puiki rinkodaros strategija įmonei ar organizacijai. Šie marškinėliai naudojami įmonės išvykoms ir renginiams. Naudojant šiuos marškinėlius jūsų įmonės prekės ženklas padidės tris kartus.

Naujausi reklaminiai marškinėliai jūsų verslui:

Pasirinkite tipus, kurie gali patikti jūsų organizacijai ir jos poreikiams.

1. Moteriški reklaminiai marškinėliai:

Reklaminiai moteriški marškinėliai

Šie šaunūs reklaminiai marškinėliai moterims puikiai tinka biuro drabužiams ir renginiams. Tai gerai priglundantys marškinėliai, kurių galuose yra apykaklė ir skeltukas. Šie sagomis pažymėti marškinėliai geriausiai tinka oficialiam naudojimui.

2. Individualūs reklaminiai marškinėliai:

Individualūs reklaminiai marškinėliai

Galite įsigyti savo pasirinktinius reklaminius marškinėlius bet kuriam jūsų organizacijos renginiui. Šie marškinėliai yra pagaminti pagal jūsų pasirinktą dizainą. Tai gali būti tik įmonės logotipas arba kai kurios formuluotės. Gausite gerų pasirinkimų, suasmenindami bet kokį įmonės renginių logotipą.

3. Reklaminiai marškinėliai su visomis rankovėmis:

Reklaminiai marškinėliai su visomis rankovėmis

Kitam įmonės renginiui pasirinkite reklaminius marškinėlius su rankovėmis ir padarykite juos sėkmingus. Šie marškinėliai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagos. Spaudiniai dedami ant priekio, nugaros ir ant rankovių. Tokie marškinėliai yra žinomi tarp berniukų ir mergaičių, jie mėgsta reklaminiam renginiui naudoti marškinėlius su rankovėmis.

4. Įgulos kaklo reklaminiai marškinėliai:

„Crew Neck“ reklaminiai marškinėliai

Marškinėlių reklaminiai stiliai būna įvairių tipų. Dažniausi yra apvalūs arba įgulos kaklo marškinėliai. Jie yra patogūs ir labai populiarūs. Dizainai gali būti padaryti priekyje, kad būtų didesnis poveikis.

5. Kūrybiniai reklaminiai marškinėliai:

Kūrybiniai reklaminiai marškinėliai

Geriausias būdas reklamuoti marškinėlius yra du ar trys skirtingi stiliai jūsų žmonių grupei. Tokiu būdu jūsų produktas bus maksimaliai matomas ir idėjos gali būti plačiai parodytos. Šie marškinėliai gali būti kuo kūrybiškesni.

6. Reklaminiai šeimos marškinėliai:

Reklaminiai šeimos marškinėliai

Galite įsigyti reklaminių marškinėlių visai šeimai arba vieną marškinėlį, vaizduojantį visą jūsų šeimą. Tai geriausiai tinka ypatingai progai šeimoje ar atostogų sezonui. Galite juos gauti spalvų, kurias mėgsta visi šeimos nariai. Jei planuojate organizuoti šeimos renginį, šis renginys tiks jūsų asmeniniam šeimos renginiui.

7. Reklaminiai marškinėliai su kontrastu:

Reklaminiai kontrastiniai marškinėliai

Gaukite šiuos nuostabius kontrastingos spalvos reklaminius marškinėlius savo įmonės logotipui. Šie reklaminiai spausdinti marškinėliai geriausiai tinka visam biurui. Galite juos naudoti renginiams ir lauko vietoms, kad sukurtumėte savo įmonės prekės ženklą. Tai ypač naudojasi kai kurie rinkodaros įmonės darbuotojai, tai padeda jiems vesti sesiją tarp minios.

8. Dizaino reklaminiai marškinėliai:

Dizaino reklaminiai marškinėliai

Gaukite kitą reklaminį marškinėlių dizainą, kad įtrauktumėte viską, ką reiškia įmonė. Šie dizainai gali būti spalvingi ir apimti spalvų vaivorykštę arba tiesiog būti su logotipu ar prekės ženklu. Pasirinkite dizainą, kuris traukia akį.

9. Grafiniai reklaminiai marškinėliai:

Reklaminiai grafiniai marškinėliai

Vienas iš geriausių reklaminių marškinėlių tipų yra specialūs reklaminiai marškinėliai. Ši grafika apima produkto piktogramą ir formuluotę. Galinė grafika gali būti didelė, o priekinė – mažesnė.

Reklaminiai marškinėliai yra geriausias pasirinkimas verslo renginiams ir susitikimams. Jie būna stilių, kurie skiriasi nuo kaklo stiliaus iki dizaino problemų. Stiliai yra tobuli ir daro didžiulį skirtumą įmonei.