Ieškote marškinėlių, kurie gėdytų kitus marškinėlius! Čia labai lauktas tokių kategorijų dizainas užėmė gerą vietą ne tik vaikų, bet ir jaunų vyrų spintose. Pagrindinis komiksų marškinėlių patrauklumas yra spaudinys, pagamintas remiantis įvairiomis komiksų knygomis, kurias mėgsta tiek vaikai, tiek jaunimas.

Madingi ir stilingi komiksų marškinėliai vyrams ir moterims madoje:

Eikime į labiausiai išrinktą rinkoje esančių komiksų marškinėlių dizaino kolekciją.

1. „X-Men“ komiksų marškinėliai:

„X-Men“ komiksų marškinėliai

„X-Men“ gerbėjas! Čia yra marškinėliai, kuriuose yra įvairių X-men komiksų akimirkų. Komiksiniai vyriški marškinėliai yra prigludę prie odos ir siauro apvalaus kaklo, todėl tinka iškyloms. Pasirinkę, „X-men“ komiksų kolekcijoje gausite serijų, kurias galėsite atspausdinti ir ant savo marškinėlių.

2. Komandiniai keršytojų komiksų marškinėliai:

Komandiniai keršytojų komiksų marškinėliai

„Marvel“ komiksų marškinėliai yra gana populiarūs tarp kolegijos paauglių, kuriuose yra stipri įvairių keršytojų komanda. Marškinėlius galima rinktis iš įvairių komiksų personažų iš „Marvel“ komiksų. Vaikai mėgsta dėvėti tokio tipo keršytojo marškinėlius.

3. Siaubo komiksų marškinėliai:

Siaubo komiksų marškinėliai

Norisi šiek tiek baisu! Komiksiniai marškinėliai su šukuosenos atspaudais jums gali tikti geriausiai. Norėdami suteikti daugiau efektų, fonas yra juodos spalvos, o du žudikai – peiliai rankose. Chucky yra siaubo kolekcijų personažo dalis, užsidėkite šį komišką modelį ant savo marškinėlių, kad šokiruotumėte savo draugus.

4. „Captain America Comic“ marškinėliai:

„Captain America“ komiksų marškinėliai

Kapitonas Amerika pasirodė geriausiai parduodamas komiksų herojaus marškinėliai. Ant marškinėlių yra nuostabūs atspaudai, kurių centre yra kapitonas Amerika, kovojanti, ir žvaigždė už jos. Šį dizainą gausite ant bet kokių grafinių marškinėlių, pabandykite tai naudoti kasdien.

5. Klasikiniai komiksų marškinėliai:

Klasikiniai komiksų marškinėliai

Violetinė, derinama su komiško personažo atspaudu, suteikia nuostabių komiškų marškinėlių. Marškinėliai yra sutelkti su išraiškomis ir juokdariu, žaidžiančiu kortomis. Kad marškinėliai būtų patogiai dėvimi, jie praleidžia formą.

6. Retro stiliaus komiksų marškinėliai:

Retro stiliaus komiksų marškinėliai

Senoviniai komiksų marškinėliai, demonstruojantys moterų galią, yra retro stiliaus dizainas, pridedamas prie komiškų galingų moterų pozų. Marškinėliams taip pat duoti keturi žodžiai, atskleidžiantys komikso scenarijų.

7. „Justice League Comic“ marškinėliai:

Teisingumo lygos komiksų marškinėliai

Teisingumo lygos marškinėlių dizainą renkasi komiksų gerbėjai, tokie kaip Betmenas, antžmogis, akvamanas ir tt Marškinėliuose yra viso super herojaus laikysena su tituluota teisingumo lyga Amerika.

8. „Harley Quinn Comic“ marškinėliai:

„Harley Quinn“ komiksų marškinėliai

Panašiai kaip stebuklinga moteris, Harley Quinn taip pat suteikia žavingą marškinėlių komiksų kolekcijos dizainą. Juodiems marškinėliams suteikta garsioji „Harley Quinn“ laikysena su jos vardu dvispalviais atspaudais. Tai dažniausiai renkasi merginos dėl reguliaraus patogumo.

9. „Walking Dead Comic“ marškinėliai:

„Walking Dead Comic“ marškinėliai

Kitas bauginantis komiksų marškinėlių dizainas, valdęs jaunuolių pasaulį, yra vaikščiojantys negyvi komiksai. Įvairių atspalvių marškinėlių centre yra lavonų krūvos, kad būtų tikroviška.

Komiksiniai marškinėliai dažniausiai pagaminti iš medvilnės, todėl jie yra patvarūs ir populiarūs kasdieniam dėvėjimui. Paprastai marškinėliai yra su apvaliu kaklu, su trumpomis ir vidutinio ilgio rankovėmis, aptemptomis ir laisvomis.