Roko marškinėlius galima įsivaizduoti kaip spalvingus ir ryškius marškinėlius subtilios spalvos fone. Ant marškinėlių gali būti atspausdintos kai kurios žinomos grupės, tokios kaip „Guns and rozes“, „Rock and roll“ ir daugelis kitų gerai žinomų prekės ženklų ar dainininko įvaizdis. Norėdami sužinoti apie roko marškinėlių tipus, pateikiame 9 populiariausius roko marškinėlių tipus.

Gražus ir madingas roko marškinėlių dizainas vyrams ir moterims tendencijose:

Pažvelkime į 9 populiariausius klasikinius roko marškinėlius.

1. „Guns and Roses“ vyriški roko marškinėliai:

„Guns and Roses“ vyriški roko marškinėliai

„Guns N´Roses“, garsiai vadinta GNR, populiari amerikiečių grupė išleido daugybę albumų, tokių kaip „Spaghetti Incident“, „Use your Illusion-I“ ir „Use your illusion II“. Jų roko grupės tema naudojama kuriant „Printed Rock“ marškinėlius, kuriuos vyrai mėgsta dėvėti su šortais ar džinsais.

2. Dinozaurų dainuojančio roko marškinėliai:

Dinozaurų dainuojantis roko marškinėliai

Kai karikatūrinis vaizdas, vaizduojamas kaip dainuojantis su didžiuliu mikrofonu, tikrai yra patrauklus ir funky. Dinozaurų įvaizdis tinka roko dainininkei, nes veidas yra kūrybiškesnis ir patrauklesnis.

3. Da Vinčio būgnininko roko marškinėliai:

„Da Vinci“ būgnininko roko marškinėliai

Šio tipo marškinėliai yra išvardyti kaip senovinių „Rock“ marškinėlių dizainas, kurio pagrindinė tema yra virtualizuotas žmogus, grojantis būgnais. Tikrasis „Da Vinci“ būgnas apima penkias lazdeles ir būgnus, sujungtus dviejų ratų vežimėlio metu, o mechaninio proceso metu lazdos atsitrenkia į būgnus.

4. Johnny Cash moterų roko marškinėliai:

Johnny Cash moteriški roko marškinėliai

Johnny R Cash žino savo įvairią dainavimo discipliną, apimančią rokenrolo dainavimą. Norėdami skleisti žinią apie savo karštį kurdami rokenrolo dainas, gerbėjai atspausdino roko marškinėlius su jo vardu ir erelio simboliu.

5. „Thrasher“ moteriški roko marškinėliai:

„Thrasher“ moteriški roko marškinėliai

„Thrasher“ yra roko daina, kuri laikoma viena iš sudėtingiausių roko grupės „Evil“ kompozicijų. Jų roko grupės tema naudojama kuriant šiuos moteriškus roko marškinėlius su apvaliu kaklu.

6. Negabaritiniai „Rolling Stone Rock“ marškinėliai:

Negabaritiniai „Rolling Stone Rock“ marškinėliai

Rolling stone garsi britų roko grupė, sugalvojusi daugybę žinomų kompozicijų, tokių kaip „Sticky Fingers“, „Let it Bleed“ ir daug kitų žinomų roko dainų. Moterims, kurios yra beprotiškos pasekėjos, idėja turėti besisukančius akmeninius retro roko marškinėlius su per dideliu dizainu yra tinkami marškinėliai

7. „Nova Rock“ vyriški roko marškinėliai:

„Nova Rock“ vyriški roko marškinėliai

„Nova Rock“ yra garsus roko muzikos festivalis, vykstantis Austrijoje, didžiuliai roko muzikos gerbėjai norėtų apsilankyti šioje šventėje. Jiems šie „Nova Fest Printed“ marškinėliai yra geriausias kostiumas. Tai gali dėvėti tiek vyrai, tiek moterys.

8. „Kid Rock“ unisex roko marškinėliai:

„Kid Rock“ unisex roko marškinėliai

Robertas Jamesas Ritchie, žinomas kaip „Kid Rock“, yra amerikiečių pop dainininkas, davęs tokį roko albumą kaip „Devil Without A Cause“, „American Bad Ass“. Per jo garsųjį roko albumą žmonės mėgsta, kad jo atvaizdas būtų atspausdintas „Kid Rock“ marškinėliai, kurie puikiai tinka kaip atsitiktiniai marškinėliai.

9. „Death Metal“ moteriški nėriniai su roko marškinėliais:

„Death Metal“ moteriški nėriniai su roko marškinėliais

Death metal yra laikoma sunkiojo metalo roko daina, kuri turi sunkiojo būgno efektą ir suteikia akustinį skambesį, kurį mėgsta girdėti daugelis užkietėjusios roko muzikos mylėtojų. Merginoms, turinčioms šį death metalo rašymą su didžiuliu kaukolės atspaudu ir raišteliais, yra vienas geriausių viršutinio dizaino.

Reikėtų pakeisti stereotipą dėvėti roko marškinėlius tik roko grupės mylėtojams ir įsisąmoninti koncepciją, kaip pasirinkti šiuos marškinėlius kaip atsitiktinį jaunų ir vidutinio amžiaus žmonių drabužį. Tai galima pasiekti skleidžiant marškinėlius suprojektuoti juos perkant. Šis straipsnis tikrai motyvuotų žmones tai padaryti!