Mokyklos turėtų ne tik sutelkti dėmesį į studijas, bet ir į aprangą, kurią vaikai mėgsta dėvėti. Į uniformas buvo atsižvelgiama Didžiosios Britanijos valdymo metu ir jos buvo tęsiamos iki šiol. Jame nėra nieko blogo, bet bent jau dėvėti pagal mokinio patogumą ir prisitaikyti prie aplinkos sąlygų, kuriose gyvename.

Stilingi ir patogūs mokykliniai marškinėliai vaikams su vaizdais:

Žemiau yra keletas vaikų marškinėlių kolekcijų, kurios laikomos 9 populiariausių.

1. Dryžuoti mokyklos marškinėliai:

Dryžuoti mokyklos marškinėliai

Šie pilkos spalvos ir žaliai dryžuoti marškinėliai yra iš apykaklės tipo mokyklinių marškinėlių. Dauguma mokyklų čia, Indijoje, pasirenka nuobodžius atspalvius, tokius kaip pilka. Ir šiuo atveju šiek tiek žalių juostelių ir mokyklos logotipas pagerina marškinėlių dizainą.

2. Mokyklos marškinėliai su visomis rankovėmis:

Pilnos rankovės mokyklos marškinėliai

Šiems, vidurinės mokyklos marškinėlių dizainams dažniausiai teikia pirmenybę mokyklos, esančios vėsiomis klimato sąlygomis. Šių marškinėlių korpusas yra baltai nuspalvintas, o rankovės raudonos su uždarytu kaklu. Rankovės yra pilnos, todėl rankos tampa švelnios ir apsaugo odą nuo saulės spindulių ant žemės.

3. Pusė ir pusė mokyklos marškinėliai:

Pusė ir pusė mokyklos marškinėliai

Šie marškinėliai mokyklai yra įvardyti kaip pusė ir pusė. Kadangi du atspalviai yra įspausti ant jo, lygiomis dalimis. Čia pasirinktos baltos ir tamsiai mėlynos spalvos. Kaip pageidauja dauguma mokyklų, kaklo tipas yra apykaklės.

4. Vidurinės mokyklos marškinėliai:

Vidurinės mokyklos marškinėliai

Šie šaunūs marškinėliai, pavaizduoti aukščiau esančioje nuorodoje, turi didžiulį vidurinės mokyklos logotipo dydį. Tai tipiški mėlynos spalvos marškinėliai su baltos spalvos patvirtinimu savo logotipe. Šio tipo marškinėlius pirmenybę teikia mokyklos, kurioms reikia savo logotipų viešumo.

5. Paprasti mokyklos marškinėliai:

Paprasti mokyklos marškinėliai

Tai paprastas vienos spalvos marškinėlių dizainas mokyklai. Šiuose gražiuose geltonos spalvos marškinėliuose yra apykaklės tipo kaklas ir ant jų yra įterpta mokyklos emblema. Kad būtų lengviau dėvėti, jis turi tris mygtukus kaklui atidaryti. Vaikams patiks šie marškinėliai, skirti mokyklos dienai.

6. Išryškinti apykaklės tipo mokykliniai marškiniai:

Išryškinti apykaklės tipo mokykliniai marškiniai

Jis išskyrė apykaklės spalvą, palyginti su kūno atspalviu, kad ją paryškintų. Šis mokyklos marškinėlių dizainas yra pageidaujamas, kai reikia oficialiai dėvėti.

7. Mokyklos marškinėliai su pilnomis kelnėmis:

Mokyklos marškinėliai su pilnomis kelnėmis

Čia pateikiamas mokyklinių marškinėlių dizainas su pilnų kelnių komplektu. Pasirinkta spalva yra neįprasta ir patraukli. Vaikai mėgsta dėvėti tokias kolekcijas.

8. Sportiški mokyklos marškinėliai:

Sportiški mokyklos marškinėliai

Nudžiuginkite ir pažvelkite į šiuos specialius mokyklos dvasios marškinius, nes jie naudojami kaip sporto dienos drabužiai. Mokyklos, kurios visą dieną turi uniformas, pirmenybę teikia tokiems marškinėliams, kuriuos dėvėtų sporto dieną. Tokius marškinėlius dažniausiai renkasi mokyklos berniukai, juos rasite ir futbolo skyriuje.

9. Vaikiškų mokyklinių marškinėlių rinkinys:

Vaikiškų mokyklinių marškinėlių rinkinys

Čia jis pridedamas prie atitinkamų kelnių. Vaikams būtų patogu jį dėvėti dėl medžiagos patogumo ir dėvėjimo paprastumo. Ši kolekcija yra įvairių spalvų ir skirtingų dydžių.

Dėvėdami įprastą mokyklinę uniformą kaip kasdienybę, vaikai nuobodžiauja. Taigi dauguma mokyklų šiais laikais keičia madingų marškinėlių koncepciją. Tikrindami patogius mokyklos marškinėlius gausite tinkamų variantų, dažniausiai tokio tipo marškinėlius pateikia mokyklos skyrius, todėl bus lengva aptarti šiuos dalykus su savo vaiko mokyklos mokytoju.