Šviesos diodas yra šviesą aktyvuojantis prietaisas, kuris ryškiai šviečia tamsoje. Ta pati technologija dabar naudojama ant marškinėlių, kad jie švytėtų tamsoje. Galite nusipirkti nuostabių spindinčių LED marškinėlių. Žibintai įjungiami skirtingai ir kiekvienas iš šių stilių yra išvardytas čia. Iš šio sąrašo galite pasirinkti kitus marškinėlius ir pasukti galvas.

Naujausi ir stilingi LED marškinėlių su nuotraukomis dizainai:

Pažvelkime į 9 geriausias LED marškinėlių plokštes.

1. Garso suaktyvinami LED marškinėliai:

Garso aktyvuoti LED marškinėliai

Nepraleiskite šių nuostabių garsu suaktyvinamų LED marškinėlių. Pasirinkite tuos, kurių priekyje atspausdintas nuostabus vaizdas. Garsas suaktyvinamas paspaudus tam tikrą marškinėlių sritį. Tai visiškai šaunūs marškinėliai.

2. Ekvalaizerio LED marškinėliai:

Ekvalaizerio LED marškinėliai

Peržiūrėkite šiuos Indijoje parduodamus LED marškinėlius, kurie dabar yra madingi. Jie turi ekvalaizerio efektą, kai spalvų linijos kyla aukštyn ir žemyn. Marškinėliai gaminami įvairiais atspaudais, daugiausia juodame fone.

3. Individualizuotas LED marškinėliai:

Individualizuoti LED marškinėliai

Galite nusipirkti pasirinktinių LED marškinėlių savo grupei ar šeimai. Jie atspausdinti tuo pačiu ekrano vaizdu ir puikiai atrodo vakarėliui. Galite pasirinkti spaudą ir formuluotę, kuri bus dedama ant marškinėlių. Tokio tipo marškinėliuose galite sukurti dizainą ar užsisakyti pagal savo grupės logotipą, jis parodo tam tikrą unikalumą tarp minios.

4. Logotipo LED marškinėliai:

LED marškinėliai su logotipu

Pasirinkite savo mėgstamą logotipą kaip atspaudą ant LED šviesių marškinėlių, kuriuos perkate toliau. Čia jūsų logotipas pasirodys ryškiai spindinčia šviesa. Juodi marškinėliai puikiai tinka bet kokiai spalvai, kurią norėtumėte naudoti. Išbandykite tai ant savo mėlynų džinsų.

5. Spalvoti LED marškinėliai:

Spalvoti LED marškinėliai

Be juodų fono marškinėlių, jūs netgi galite turėti pasirinktinius LED marškinėlius, kurie yra pagaminti ant spalvotų marškinėlių. Čia mėlyni marškinėliai naudojami alaus bokalo atspaudui. Jie puikiai tinka visiems atsitiktiniams vakarėliams.

6. „Pasidaryk pats“ LED marškinėliai:

„Pasidaryk pats“ LED marškinėliai

Vienas iš šauniausių dalykų yra pasigaminti savo LED marškinėlius. Šiuos „pasidaryk pats“ marškinėlius su šviesos diodais lengva pasigaminti namuose. Peržiūrėkite kai kuriuos „YouTube“ vaizdo įrašus ir galite būti profesionalai, kurdami juos patys.

7. Fluorescenciniai LED marškinėliai:

Fluorescenciniai LED marškinėliai

Peržiūrėkite šiuos įspūdingus fluorescencinius LED marškinėlius, pagamintus specialiai jums. Šie marškinėliai veikia liečiant. Kai paliesite marškinėlių atspaudą, jie užsidegs. Tokiu būdu galite įtraukti daug nuostabių dizainų.

8. Pulsiniai LED marškinėliai:

LED impulsiniai marškinėliai

Tai akį traukiantys marškinėliai su LED impulso stiliumi. Galite juos turėti su tokiais atspaudais, kaip šokanti mergina. Vėlgi, tai yra pasirinktiniai stiliai, kuriuos galite pasirinkti ir padaryti ant marškinėlių. Patikrinkite, kas jums tinka.

9. Animuoti LED marškinėliai:

Animuoti LED marškinėliai

Kačiuke turite turėti animuotus LED marškinėlius. Šie itin šaunūs marškinėliai suaktyvinami liečiant ar girdint. Jie turi animacines versijas. Rasite daug šio stiliaus dizaino.

LED marškinėliai yra grožio dalykas. Šie marškinėliai geriausiai tinka jaunajai kartai, kuri žaidžia šauniai ir madingai. Jūs galite nusipirkti marškinėlių LED dizainą iš bet kurios internetinės parduotuvės ir įjungti garsą, lietimą ar impulsą. Šiuos LED marškinėlius galite padovanoti savo vaikui jo gimtadienio proga, vaikai tikrai mėgsta šį modelio stilių, kad pasakytų savo draugams.